Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
ostatnia migracja danych: ok. 17 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: ok. 4 godziny temu

UAM

Witamy w serwisie USOSweb Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Strona przeznaczona jest dla studentów i pracowników Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Korzystanie z systemu należy rozpocząć poprzez wprowadzenie loginu i hasła.Należy pamiętać, że hasło do systemu jest hasłem identycznym dla wszystkich usług na UAM (skrzynka pocztowa, USOSweb, dostęp do Eduroam) w związku z tym zmiana hasła możliwa jest tylko z jednego miejsca - Panelu sterowania AMU-NET. W przypadku gdy zapomnisz hasła prosimy o kontakt z odpowiednim dziekanatem.

Przypominamy także, że codziennie o godzinie 1.00 rozpoczyna się synchronizacja danych z główną bazą uniwersytecką USOS - w czasie jej trwania system jest niedostępny! Należy pamiętać, że informacje wprowadzone danego dnia widoczne są w systemie UsosWeb dopiero po migracji danych.

Zostań wolontariuszem Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki

Zostań wolontariuszem. Zdobądź doświadczenie przy organizacji największego w Regionie wydarzenia popularyzującego naukę. Zobacz szczegóły, nabór trwa do 3 kwietnia br.

Zgłoszenia:

 1. Wyślij zgłoszenie na adres e-mail: lukasz.salamon@amu.edu.pl
 2. W treści podaj swoje:
  • imię
  • nazwisko
  • adres e-mail
  • numer telefonu
  • nazwę Twojego wydziału

Termin zgłoszeń: Czekamy na Twoje zgłoszenie do 3 kwietnia br.

Dla kogo: Wolontariuszami mogą zostać tylko studenci UAM.

Festiwal: Festiwal odbędzie się w dniach: 23-26 kwietnia 2017 roku.

Więcej o Poznańskim Festiwalu Nauki i Sztuki na stronie internetowej: http://festiwal.amu.edu.pl/

Badanie opinii studentów

Studenckie Koło Naukowe Młodych Statystyków i Demografów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu organizuje badanie, którego celem jest rozpoznanie opinii studentów na temat satysfakcji z uczelni oraz wyboru studiów.

Badanie jest skierowane do studentów studiów stacjonarnych uczelni publicznych w Poznaniu. Patronat nad badaniem sprawuje Rektor UEP, natomiast patronat honorowy - Prezydent Miasta Poznania.

Ankieta jest anonimowa, a wypełnienie kwestionariusza nie powinno zająć więcej niż 10 minut.

Zachęcamy studentów studiów stacjonarnych wydziałów UAM z siedzibą w Poznaniu do wzięcia udziału w badaniu i wypełnienia kwestionariusza znajdującego się na stronie http://bos2017.ankietka.pl/

Ankieta będzie aktywna do 12 kwietnia br.

Lista wydziałowych koordynatorów ds. systemu USOSweb

W dziale "KONTAKT" (menu po lewej stronie) umieszczona została lista osób, pełniących obowiązki wydziałowych koordynatorów do spraw systemu USOSweb. Osoby te służą pomocą zarówno studentom, jak i pracownikom UAM. Można się do nich zwracać po pomoc w takich sprawach jak:
 • pomoc w obsłudze systemu,
 • problemy związane z dostępem do serwisu USOSweb (przede wszystkim zmiana hasła studentom itp... - zmianami haseł kont pracowniczych zajmuje się Centrum Informatyczne),
 • problemy związane z rejestracjami na przedmioty/egzaminy,
 • problemy związane z płatnościami
i wiele innych. Wydziałowi koordynatorzy są najlepiej zorientowani w poszczególnych aspektach systemu USOSweb (takich jak rejestracje itp...) na swoim wydziale, dlatego zachęcamy, by właśnie do nich zgłaszać się ze swoimi problemami. Oczywiście problemy techniczne, ściśle związane z prawidłowym funkcjonowaniem serwisu, prosimy kierować do Centrum Informatycznego UAM, pod adresem usosweb@amu.edu.pl .
Życzymy udanego korzystania z serwisu USOSweb!