Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium magisterskie

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 10-SEM-44-pj-s Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Seminarium magisterskie
Jednostka: Wydział Prawa i Administracji
Grupy: E-learning - przedmioty Wydziału Prawa i Administracji
Punkty ECTS i inne: 0 LUB 14.00 LUB 4.00 (w zależności od programu)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2017/2018" (zakończony)

Okres: 2018-02-22 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Roman Budzinowski, Wojciech Dajczak, Tadeusz Gadkowski, Anna Gerecka-Żołyńska, Włodzimierz Głodowski, Andrzej Gomułowicz, Paweł Grzegorczyk, Andrzej Gulczyński, Maciej Gutowski, Joanna Haberko, Roman Hauser, Andrzej Jarocha, Marian Kępiński, Katarzyna Kokocińska, Marzena Kordela, Eryk Kosiński, Marek Krzymkowski, Maciej Mataczyński, Małgorzata Materniak-Pawłowska, Szymon Matuszewski, Dominik Mączyński, Leopold Moskwa, Joanna Mucha, Krzysztof Mularski, Jacek Napierała, Aurelia Nowicka, Jerzy Ochmański, Adam Olejniczak, Marcin Orlicki, Janina Panowicz-Lipska, Justyn Piskorski, Jakub Pokrzywniak, Bożena Popowska, Rafał Sikorski, Michał Skąpski, Marek Smolak, Tomasz Sokołowski, Tomasz Sójka, Maksymilian Stanulewicz, Hanna Suchocka, Rafał Szczepaniak, Marek Szewczyk, Krzysztof Ślebzak, Marcin Walasik, Paweł Wiliński, Robert Zawłocki
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2018/2019" (zakończony)

Okres: 2019-02-22 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Wojciech Dajczak, Joanna Długosz-Jóźwiak, Magdalena Fedorowicz, Tadeusz Gadkowski, Anna Gerecka-Żołyńska, Włodzimierz Głodowski, Andrzej Gomułowicz, Andrzej Gulczyński, Maciej Gutowski, Joanna Haberko, Roman Hauser, Andrzej Jarocha, Krzysztof Knoppek, Katarzyna Kokocińska, Marek Krzymkowski, Przemysław Krzywoszyński, Małgorzata Materniak-Pawłowska, Szymon Matuszewski, Dominik Mączyński, Leopold Moskwa, Joanna Mucha, Krzysztof Mularski, Anna Musiała, Jacek Napierała, Aurelia Nowicka, Jerzy Ochmański, Adam Olejniczak, Marcin Orlicki, Janina Panowicz-Lipska, Wojciech Piątek, Justyn Piskorski, Bożena Popowska, Rafał Sikorski, Michał Skąpski, Andrzej Skoczylas, Marek Smolak, Tomasz Sokołowski, Tomasz Sójka, Maksymilian Stanulewicz, Hanna Suchocka, Aneta Suchoń, Rafał Szczepaniak, Marek Szewczyk, Krzysztof Ślebzak, Marcin Walasik, Paweł Wiliński, Robert Zawłocki
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2020-02-24 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Roman Budzinowski, Wojciech Dajczak, Boubacar Diallo, Joanna Długosz-Jóźwiak, Magdalena Fedorowicz, Tadeusz Gadkowski, Anna Gerecka-Żołyńska, Włodzimierz Głodowski, Andrzej Gomułowicz, Jarosław Grykiel, Paweł Grzegorczyk, Andrzej Gulczyński, Maciej Gutowski, Joanna Haberko, Roman Hauser, Elżbieta Hryniewicz-Lach, Andrzej Janiak, Barbara Janusz-Pohl, Andrzej Jarocha, Katarzyna Klafkowska-Waśniowska, Krzysztof Knoppek, Katarzyna Kokocińska, Eryk Kosiński, Marek Krzymkowski, Przemysław Krzywoszyński, Małgorzata Materniak-Pawłowska, Szymon Matuszewski, Leopold Moskwa, Joanna Mucha, Krzysztof Mularski, Jacek Napierała, Aurelia Nowicka, Jerzy Ochmański, Adam Olejniczak, Marcin Orlicki, Wojciech Piątek, Justyn Piskorski, Witold Płowiec, Jakub Pokrzywniak, Agnieszka Pyrzyńska, Rafał Sikorski, Michał Skąpski, Marek Smolak, Tomasz Sokołowski, Tomasz Sójka, Maksymilian Stanulewicz, Hanna Suchocka, Aneta Suchoń, Rafał Szczepaniak, Marek Szewczyk, Marcin Walasik, Paweł Wiliński, Krystyna Wojtczak, Robert Zawłocki, Krystian Ziemski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/2021" (w trakcie)

Okres: 2021-03-01 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Roman Budzinowski, Wojciech Dajczak, Boubacar Diallo, Joanna Długosz-Jóźwiak, Tadeusz Gadkowski, Anna Gerecka-Żołyńska, Włodzimierz Głodowski, Andrzej Gomułowicz, Jarosław Grykiel, Andrzej Gulczyński, Maciej Gutowski, Joanna Haberko, Elżbieta Hryniewicz-Lach, Barbara Janusz-Pohl, Andrzej Jarocha, Katarzyna Klafkowska-Waśniowska, Katarzyna Kokocińska, Eryk Kosiński, Marek Krzymkowski, Przemysław Krzywoszyński, Marcin Lemkowski, Katarzyna Leśkiewicz, Małgorzata Materniak-Pawłowska, Szymon Matuszewski, Dominik Mączyński, Leopold Moskwa, Joanna Mucha, Krzysztof Mularski, Anna Musiała, Jacek Napierała, Aurelia Nowicka, Jerzy Ochmański, Adam Olejniczak, Marcin Orlicki, Wojciech Piątek, Justyn Piskorski, Witold Płowiec, Jakub Pokrzywniak, Bożena Popowska, Agnieszka Pyrzyńska, Wojciech Sawczyn, Rafał Sikorski, Michał Skąpski, Marek Smolak, Tomasz Sokołowski, Tomasz Sójka, Maksymilian Stanulewicz, Hanna Suchocka, Aneta Suchoń, Rafał Szczepaniak, Marek Szewczyk, Krzysztof Ślebzak, Michał Urbańczyk, Marcin Walasik, Paweł Wiliński, Robert Zawłocki
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2021/2022" (jeszcze nie rozpoczęty)

Okres: 2022-02-24 - 2022-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.