Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Zajęcia z tutorem

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 31-TUT Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Zajęcia z tutorem
Jednostka: Międzykierunkowe Indywidualne Studia Humanistyczne (MISH)
Grupy: Zajęcia dla DU-MISH
Zajęcia modułowe dla DL MISH semestr zimowy
Punkty ECTS i inne: 0 LUB 1.00 (w zależności od programu)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2017/2018" (zakończony)

Okres: 2017-10-01 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 5 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Monika Bobako, Patryk Borowiak, Sławomira Brud, Weronika Bryl-Roman, Iwona Chrzanowska, Przemysław Czarnecki, Wojciech Dajczak, Rafał Dymczyk, Mariusz Filip, Piotr Fliciński, Tadeusz Gadkowski, Lidia Godek, Małgorzata Grzywacz, Ewa Guderian-Czaplińska, Maciej Gutowski, Małgorzata Hendrykowska, Mikołaj Hermann, Anna Jakoniuk-Diallo, Michał Januszkiewicz, Marcin Jaworski, Mikołaj Jazdon, Konrad Juszczyk, Bogumiła Kaniewska, Paweł Kida, Rafał Koschany, Krzysztof Kozłowski, Marek Krajewski, Piotr Kraszewski, Katarzyna Kuczyńska-Koschany, Ryszard Kupidura, Agnieszka Kwiatkowska, Aleksandra Lis, Waldemar Łazuga, Andrzej Marzec, Maciej Mataczyński, Katarzyna Meller, Aleksander Mikołajczak, Tomasz Mizerkiewicz, Jarosław Moskałyk, Andrzej Wojciech Nowak, Justyn Piskorski, Witold Płowiec, Piotr Podlipniak, Piotr Przybysz, Katarzyna Remiszewska, Antoni Rost, Przemysław Rotengruber, Romuald Rydz, Marek Smolak, Łukasz Smoluch, Agnieszka Stępińska, Grażyna Strnad, Wojciech Szafrański, Monika Szczot, Michał Urbańczyk, Michał Wendland, Janusz Wiśniewski, Jan Witczak, Rafał Witkowski, Julia Wojnowska-Radzińska, Jacek Wyszyński, Anna Żebrowska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2018/2019" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 5 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Jan Andrzejewski, Krystyna Bartol, Jerzy Borowczyk, Patryk Borowiak, Marek Budajczak, Iwona Chrzanowska, Natalia Cwicinskaja, Przemysław Czarnecki, Wojciech Dajczak, Adam Domalewski, Mikołaj Domaradzki, Konrad Dominas, Maciej Dybowski, Rafał Dymczyk, Tadeusz Gadkowski, Lidia Godek, Szymon Grzelak, Małgorzata Grzywacz, Andrzej Gulczyński, Maciej Gutowski, Małgorzata Hendrykowska, Michał Januszkiewicz, Marcin Jaworski, Mikołaj Jazdon, Piotr Juchacz, Rafał Kamprowski, Bogumiła Kaniewska, Paweł Kida, Tomasz Kowalski, Krzysztof Kozłowski, Marek Krajewski, Ewa Kraskowska, Hanna Krauze-Sikorska, Michał Krotoszyński, Krzysztof Kurek, Kinga Kuszak, Agnieszka Kwiatkowska, Aleksandra Lis, Magdalena Lorenc, Waldemar Łazuga, Katarzyna Machtyl, Maria Marcinkowska-Rosół, Andrzej Marzec, Maciej Mataczyński, Marta Mazurek, Maciej Michalski, Aleksander Mikołajczak, Jarosław Moskałyk, Krzysztof Mularski, Andrzej Wojciech Nowak, Przemysław Osiewicz, Wojciech Otto, Sylwia Panek, Zbigniew Pilarczyk, Justyn Piskorski, Witold Płowiec, Piotr Przybysz, Ewa Rajewska, Katarzyna Remiszewska, Rafał Rosół, Antoni Rost, Przemysław Rotengruber, Romuald Rydz, Wojciech Sawczyn, Agata Skórzyńska, Marek Smolak, Elżbieta Smolarkiewicz, Łukasz Smoluch, Mieczysław Sprengel, Agata Stankowska-Kozera, Agnieszka Stępińska, Grażyna Strnad, Anna Trela, Michał Urbańczyk, Michał Wenderski, Michał Wendland, Paweł Wiliński, Janusz Wiśniewski, Jan Witczak, Julia Wojnowska-Radzińska, Jacek Wyszyński, Marta Zawacka-Najgeburska, Grzegorz Ziółkowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 6 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Jan Andrzejewski, Krystyna Bartol, Jerzy Borowczyk, Patryk Borowiak, Maja Brzozowska-Brywczyńska, Natalia Cwicinskaja, Joanna Cymbrykiewicz, Przemysław Czarnecki, Wojciech Dajczak, Adam Domalewski, Konrad Dominas, Maciej Dybowski, Rafał Dymczyk, Tadeusz Gadkowski, Lidia Godek, Szymon Grzelak, Mikołaj Hermann, Marcin Jaworski, Mikołaj Jazdon, Piotr Juchacz, Bogumiła Kaniewska, Paweł Kida, Katarzyna Klafkowska-Waśniowska, Tomasz Kowalski, Krzysztof Kozłowski, Marek Krajewski, Michał Krotoszyński, Kinga Kuszak, Agnieszka Kwiatkowska, Aleksandra Lis, Piotr Lissoń, Waldemar Łazuga, Katarzyna Machtyl, Joanna Maleszyńska, Maria Marcinkowska-Rosół, Andrzej Marzec, Aleksander Mikołajczak, Jarosław Moskałyk, Krzysztof Mularski, Tomasz Nakoneczny, Ewa Niewiarowska-Rasmussen, Ewa Nowak, Paweł Nowakowski, Adam Olejniczak, Przemysław Osiewicz, Wojciech Otto, Jędrzej Pawlicki, Joanna Pigulak, Zbigniew Pilarczyk, Witold Płowiec, Tomasz Polak, Magda Potok, Piotr Przybysz, Rafał Rosół, Antoni Rost, Wojciech Sawczyn, Agata Skórzyńska, Marek Smolak, Mieczysław Sprengel, Agata Stankowska-Kozera, Agnieszka Stępińska, Ewa Stryczyńska-Hodyl, Krystian Szadkowski, Wojciech Szafrański, Sławomir Sztajer, Michał Urbańczyk, Michał Wendland, Paweł Wiliński, Janusz Wiśniewski, Jan Witczak, Aneta Wojciechowska, Marek Woszczek, Marta Zawacka-Najgeburska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2020/2021" (w trakcie)

Okres: 2020-10-01 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 6 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Krystyna Bartol, Jerzy Borowczyk, Wojciech Dajczak, Konrad Dominas, Maciej Dybowski, Rafał Dymczyk, Maciej Frąckowiak, Tadeusz Gadkowski, Mikołaj Hermann, Krzysztof Hoffmann, Elżbieta Hryniewicz-Lach, Jarosław Jańczak, Katarzyna Klafkowska-Waśniowska, Rafał Koschany, Katarzyna Kuczyńska-Koschany, Agnieszka Kwiatkowska, Aleksandra Lis, Waldemar Łazuga, Joanna Maleszyńska, Maria Marcinkowska-Rosół, Andrzej Marzec, Maciej Mataczyński, Aleksander Mikołajczak, Mariusz Moryń, Jarosław Moskałyk, Tomasz Nakoneczny, Ewa Niewiarowska-Rasmussen, Ewa Nowak, Paweł Nowakowski, Adam Olejniczak, Piotr Orlik, Przemysław Osiewicz, Wojciech Otto, Zbigniew Pilarczyk, Tomasz Polak, Joanna Puppel-Wobalis, Ewa Rajewska, Patrycja Rojek, Antoni Rost, Romuald Rydz, Marek Smolak, Tomasz Sobieraj, Agata Stankowska-Kozera, Agnieszka Stępińska, Grażyna Strnad, Wojciech Szafrański, Piotr Śliwiński, Michał Wendland, Aneta Wojciechowska, Julia Wojnowska-Radzińska, Marta Zawacka-Najgeburska, Piotr Zwierzykowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.