Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Zajęcia z tutorem

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 31-TUT Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Zajęcia z tutorem
Jednostka: Międzyobszarowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne (MISHIS)
Grupy: Zajęcia dla DU-MISH
Zajęcia modułowe dla DL MISH semestr zimowy
Punkty ECTS i inne: 0 LUB 1.00 (w zależności od programu)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 6 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Jan Andrzejewski, Krystyna Bartol, Jerzy Borowczyk, Patryk Borowiak, Maja Brzozowska-Brywczyńska, Natalia Cwicinskaja, Joanna Cymbrykiewicz, Przemysław Czarnecki, Wojciech Dajczak, Adam Domalewski, Konrad Dominas, Maciej Dybowski, Rafał Dymczyk, Tadeusz Gadkowski, Lidia Godek-Ostrouch, Szymon Grzelak, Mikołaj Hermann, Marcin Jaworski, Mikołaj Jazdon, Piotr Juchacz, Bogumiła Kaniewska, Paweł Kida, Katarzyna Klafkowska-Waśniowska, Tomasz Kowalski, Krzysztof Kozłowski, Marek Krajewski, Michał Krotoszyński, Kinga Kuszak, Agnieszka Kwiatkowska, Aleksandra Lis-Plesińska, Piotr Lissoń, Waldemar Łazuga, Katarzyna Machtyl, Joanna Maleszyńska, Maria Marcinkowska-Rosół, Andrzej Marzec, Aleksander Mikołajczak, Jarosław Moskałyk, Krzysztof Mularski, Tomasz Nakoneczny, Ewa Niewiarowska-Rasmussen, Ewa Nowak, Paweł Nowakowski, Adam Olejniczak, Przemysław Osiewicz, Wojciech Otto, Jędrzej Pawlicki, Joanna Pigulak, Zbigniew Pilarczyk, Witold Płowiec, Tomasz Polak, Magda Potok, Piotr Przybysz, Rafał Rosół, Antoni Rost, Wojciech Sawczyn, Agata Skórzyńska, Marek Smolak, Mieczysław Sprengel, Agata Stankowska-Kozera, Agnieszka Stępińska, Ewa Stryczyńska-Hodyl, Krystian Szadkowski, Wojciech Szafrański, Sławomir Sztajer, Michał Urbańczyk, Michał Wendland, Paweł Wiliński, Janusz Wiśniewski, Jan Witczak, Aneta Wojciechowska, Marek Woszczek, Marta Zawacka-Najgeburska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2020/2021" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 6 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Krystyna Bartol, Jerzy Borowczyk, Maja Brzozowska-Brywczyńska, Natalia Cwicinskaja, Joanna Cymbrykiewicz, Przemysław Czarnecki, Wojciech Dajczak, Adam Domalewski, Konrad Dominas, Maciej Dybowski, Rafał Dymczyk, Agnieszka Filipiak, Piotr Forecki, Maciej Frąckowiak, Tadeusz Gadkowski, Maciej Gutowski, Mikołaj Hermann, Krzysztof Hoffmann, Elżbieta Hryniewicz-Lach, Jarosław Jańczak, Marcin Jaworski, Piotr Juchacz, Rafał Kamprowski, Piotr Karlik, Paweł Kida, Katarzyna Klafkowska-Waśniowska, Rafał Koschany, Krzysztof Kozłowski, Lucyna Krenz-Brzozowska, Michał Krotoszyński, Katarzyna Kuczyńska-Koschany, Agnieszka Kwiatkowska, Aleksandra Lis-Plesińska, Waldemar Łazuga, Joanna Maleszyńska, Maria Marcinkowska-Rosół, Andrzej Marzec, Maciej Mataczyński, Aleksander Mikołajczak, Mariusz Moryń, Jarosław Moskałyk, Krzysztof Mularski, Tomasz Nakoneczny, Ewa Niewiarowska-Rasmussen, Ewa Nowak, Paweł Nowakowski, Adam Olejniczak, Piotr Orlik, Przemysław Osiewicz, Wojciech Otto, Jędrzej Pawlicki, Joanna Pigulak, Zbigniew Pilarczyk, Witold Płowiec, Tomasz Polak, Magda Potok, Joanna Puppel-Wobalis, Ewa Rajewska, Patrycja Rojek, Antoni Rost, Romuald Rydz, Marek Smolak, Tomasz Sobieraj, Agata Stankowska-Kozera, Agnieszka Stępińska, Grażyna Strnad, Krystian Szadkowski, Wojciech Szafrański, Sławomir Sztajer, Piotr Śliwiński, Michał Urbańczyk, Michał Wendland, Janusz Wiśniewski, Jan Witczak, Aneta Wojciechowska, Julia Wojnowska-Radzińska, Marta Zawacka-Najgeburska, Piotr Zwierzykowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2021/2022" (w trakcie)

Okres: 2021-10-01 - 2022-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 6 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Krystyna Bartol, Natalia Bloch, Monika Bobako, Anna Borowiak, Adam Domalewski, Konrad Dominas, Maciej Dybowski, Rafał Dymczyk, Piotr Forecki, Maciej Franz, Maciej Frąckowiak, Tadeusz Gadkowski, Mikołaj Hermann, Krzysztof Hoffmann, Marcin Jaworski, Piotr Juchacz, Piotr Karlik, Marek Kaźmierczak, Katarzyna Klafkowska-Waśniowska, Rafał Koschany, Krzysztof Kozłowski, Marek Krajewski, Lucyna Krenz-Brzozowska, Michał Krotoszyński, Patryk Lichota, Waldemar Łazuga, Miłosz Malaga, Joanna Maleszyńska, Miłosz Markiewicz, Andrzej Marzec, Maciej Mataczyński, Aleksander Mikołajczak, Mariusz Moryń, Magdalena Musiał-Karg, Tomasz Nakoneczny, Ewa Nowak, Paweł Nowakowski, Adam Olejniczak, Przemysław Osiewicz, Wojciech Otto, Xavier Pascual Lopez, Joanna Pigulak, Szymon Piotrowski, Tomasz Polak, Magda Potok, Ewa Rajewska, Rafał Rosół, Łukasz Różycki, Romuald Rydz, Ewa Skwara, Marek Smolak, Tomasz Sobieraj, Agata Stankowska-Kozera, Grażyna Strnad, Krystian Szadkowski, Julia Wojnowska-Radzińska, Jacek Wyszyński, Piotr Zwierzykowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.