Plan zajęć przedmiotu Chemia organiczna [02-CORBU] Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Paweł Skowronek
13:15
Proseminarium, grupa 1
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 4.29, budynek nr 031
Dominika Czerwonka, Sara Górka, Katarzyna Salamon-Krokosz, Anna Szafraniec
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy poniedziałek, 14:15 - 18:45
Sala 3.79, budynek nr 031
Dominika Czerwonka, Sara Górka, Natalia Prusinowska, Krystian Pyta, Katarzyna Salamon-Krokosz
14:15
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 14:15 - 18:45
Sala 3.79, budynek nr 031
Wtorek
Środa
Sara Górka, Natalia Prusinowska, Paweł Skowronek, Anna Szafraniec, Roksana Trznadel
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każda środa, 9:45 - 14:15
Sala 3.79, budynek nr 031
Dominika Czerwonka, Sara Górka, Natalia Prusinowska, Anna Szafraniec, Roksana Trznadel
9:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każda środa, 9:45 - 14:15
Sala 3.79, budynek nr 031
Tomasz Pospieszny
11:30
Proseminarium, grupa 7
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 4.30, budynek nr 031
Tomasz Pospieszny
15:15
Proseminarium, grupa 4
każda środa, 15:15 - 16:45
Sala 4.29, budynek nr 031
Czwartek
Donata Pluskota-Karwatka
8:00
Proseminarium, grupa 6
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 4.31, budynek nr 031
Marcin Kwit
8:00
Proseminarium, grupa 2
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 3.48, budynek nr 031
Marcin Kwit
8:00
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 2.62, budynek nr 031
Paweł Skowronek
9:45
Proseminarium, grupa 3
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 3.48, budynek nr 031
Donata Pluskota-Karwatka
10:00
Wykład, grupa 3
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 2.61, budynek nr 031
Lech Celewicz
10:00
Wykład, grupa 2
każdy czwartek, 10:00 - 11:30
Sala 2.61, budynek nr 031
Lech Celewicz
11:30
Proseminarium, grupa 5
każdy czwartek, 11:30 - 13:45
Sala 3.48, budynek nr 031
Piątek
Natalia Prusinowska, Krystian Pyta, Roksana Trznadel
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 5
każdy piątek, 8:00 - 12:30
Sala 3.79, budynek nr 031
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum