Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Opieka nad realizacją indywidualnego programu badawczego doktoranta

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 5603-DS-OPNAUK Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Opieka nad realizacją indywidualnego programu badawczego doktoranta
Jednostka: Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych
Grupy:
Punkty ECTS i inne: (brak)
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 20 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Michał Banaszak, Przemysław Bartczak, Krzysztof Cichy, Beata Dudziec, Krzysztof Dyczkowski, Agnieszka Feliczak-Guzik, Zbigniew Fojud, Błażej Gierczyk, Roman Gołębiewski, Joanna Gościańska, Tomasz Górecki, Adam Huczyński, Krzysztof Jassem, Stefan Jurga, Andrzej Katrusiak, Mieczysław Kozłowski, Maciej Krawczyk, Tomasz Kwiatkowski, Stefan Lis, Tomasz Łuczak, Hieronim Maciejewski, Bogdan Marciniec, Wacław Marzantowicz, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Tomasz Pędziński, Tomasz Polak, Magdalena Rapp, Artur Stefankiewicz, Ireneusz Weymann, Patrycja Żak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2020/2021" (w trakcie)

Okres: 2020-10-01 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 20 godzin, 60 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Michał Banaszak, Przemysław Bartczak, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Artur Ciesielski, Luis Emerson Coy Romero, Anna Dembska, Wojciech Dimitrow, Beata Dudziec, Wojciech Dybalski, Krzysztof Dyczkowski, Anna Dyrdał, Agnieszka Feliczak-Guzik, Zbigniew Fojud, Krzysztof Gibasiewicz, Błażej Gierczyk, Roman Gołębiewski, Joanna Gościańska, Tomasz Górecki, Filip Graliński, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Agnieszka Janiak, Beata Jasiewicz, Krzysztof Jassem, Arkadiusz Józefczak, Stefan Jurga, Andrzej Katrusiak, Jędrzej Kociński, Ireneusz Kownacki, Maciej Kozak, Mieczysław Kozłowski, Maciej Krawczyk, Tomasz Kwiatkowski, Marek Kwiek, Marcin Kwit, Stefan Lis, Tomasz Łuczak, Hieronim Maciejewski, Mariusz Majchrzak, Bronisław Marciniak, Jacek Marciniak, Bogdan Marciniec, Wacław Marzantowicz, Radosław Mrówczyński, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Tomasz Pędziński, Donata Pluskota-Karwatka, Tomasz Polak, Magdalena Rapp, Zbigniew Rozynek, Artur Stefankiewicz, Marek Szafrański, Jędrzej Walkowiak, Justyna Walkowiak-Kulikowska, Ireneusz Weymann, Maria Ziółek, Patrycja Żak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.