Seminarium magisterskie
Informacje ogólne
Kod przedmiotu: | 10-SEM-14-pj-n |
Kod Erasmus / ISCED: | (brak danych) / (brak danych) |
Nazwa przedmiotu: | Seminarium magisterskie |
Jednostka: | Wydział Prawa i Administracji |
Grupy: |
1.59. "Prawo" studia niestacjonarne jednolite magisterskie- przedmioty obowiązkowe dla IV roku Moodle - przedmioty Szkoły Nauk Społecznych |
Punkty ECTS i inne: |
0 LUB
4.00
(w zależności od programu)
|
Język prowadzenia: | (brak danych) |
Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2020/2021" (zakończony)
Okres: | 2020-10-01 - 2021-02-28 |
Przejdź do planu
PN SEM
WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 30 godzin
|
|
Koordynatorzy: | (brak danych) | |
Prowadzący grup: | Wojciech Dajczak, Tadeusz Gadkowski, Włodzimierz Głodowski, Maciej Gutowski, Joanna Haberko, Elżbieta Hryniewicz-Lach, Andrzej Janiak, Barbara Janusz-Pohl, Katarzyna Klafkowska-Waśniowska, Krzysztof Knoppek, Bartosz Kołaczkowski, Eryk Kosiński, Marek Krzymkowski, Przemysław Krzywoszyński, Daniel Lach, Katarzyna Leśkiewicz, Małgorzata Materniak-Pawłowska, Leopold Moskwa, Joanna Mucha, Krzysztof Mularski, Jacek Napierała, Adam Olejniczak, Sławomir Pawłowski, Wojciech Piątek, Justyn Piskorski, Witold Płowiec, Jakub Pokrzywniak, Rafał Sikorski, Michał Skąpski, Andrzej Skoczylas, Marek Smolak, Tomasz Sójka, Aneta Suchoń, Rafał Szczepaniak, Michał Urbańczyk, Marcin Walasik | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Zaliczenie z notą |
Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2021/2022" (zakończony)
Okres: | 2021-10-01 - 2022-02-23 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ SEM
PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 30 godzin
|
|
Koordynatorzy: | (brak danych) | |
Prowadzący grup: | Wojciech Dajczak, Joanna Długosz-Jóźwiak, Tadeusz Gadkowski, Anna Gerecka-Żołyńska, Jarosław Grykiel, Paweł Grzegorczyk, Maciej Gutowski, Joanna Haberko, Elżbieta Hryniewicz-Lach, Andrzej Janiak, Barbara Janusz-Pohl, Andrzej Jarocha, Maria Jędrzejczak, Katarzyna Klafkowska-Waśniowska, Krzysztof Knoppek, Bartosz Kołaczkowski, Marzena Kordela, Eryk Kosiński, Marek Krzymkowski, Przemysław Krzywoszyński, Daniel Lach, Małgorzata Materniak-Pawłowska, Dominik Mączyński, Leopold Moskwa, Joanna Mucha, Krzysztof Mularski, Marcin Orlicki, Sławomir Pawłowski, Wojciech Piątek, Justyn Piskorski, Rafał Sikorski, Tomasz Sokołowski, Tomasz Sójka, Hanna Suchocka, Aneta Suchoń, Rafał Szczepaniak, Marek Szewczyk, Michał Urbańczyk, Marcin Walasik, Paweł Wiliński, Robert Zawłocki | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Zaliczenie z notą |
Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2022/2023" (zakończony)
Okres: | 2022-10-01 - 2023-02-26 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 30 godzin
|
|
Koordynatorzy: | (brak danych) | |
Prowadzący grup: | Roman Budzinowski, Anna Demenko, Boubacar Diallo, Tadeusz Gadkowski, Włodzimierz Głodowski, Andrzej Gomułowicz, Jarosław Grykiel, Maciej Gutowski, Joanna Haberko, Elżbieta Hryniewicz-Lach, Barbara Janusz-Pohl, Katarzyna Klafkowska-Waśniowska, Krzysztof Knoppek, Katarzyna Kokocińska, Eryk Kosiński, Daniel Lach, Katarzyna Leśkiewicz, Maciej Mataczyński, Małgorzata Materniak-Pawłowska, Dominik Mączyński, Leopold Moskwa, Krzysztof Mularski, Adam Olejniczak, Justyn Piskorski, Jakub Pokrzywniak, Agnieszka Pyrzyńska, Rafał Sikorski, Michał Skąpski, Aneta Suchoń, Rafał Szczepaniak, Marek Szewczyk, Michał Urbańczyk, Robert Zawłocki | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Zaliczenie z notą |
Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2024/2025" (jeszcze nie rozpoczęty)
Okres: | 2024-10-01 - 2025-02-23 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 30 godzin
|
|
Koordynatorzy: | (brak danych) | |
Prowadzący grup: | (brak danych) | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Zaliczenie z notą |
Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2023/2024" (zakończony)
Okres: | 2023-10-01 - 2024-02-25 |
Przejdź do planu
PN WT ŚR CZ PT |
Typ zajęć: |
Seminarium, 30 godzin
|
|
Koordynatorzy: | (brak danych) | |
Prowadzący grup: | Anna Gerecka-Żołyńska, Jarosław Grykiel, Joanna Haberko, Elżbieta Hryniewicz-Lach, Andrzej Janiak, Barbara Janusz-Pohl, Andrzej Jarocha, Jakub Kępiński, Katarzyna Kokocińska, Eryk Kosiński, Marek Krzymkowski, Przemysław Krzywoszyński, Daniel Lach, Marcin Lemkowski, Szymon Matuszewski, Dominik Mączyński, Leopold Moskwa, Joanna Mucha, Anna Musiała, Adam Olejniczak, Marcin Orlicki, Wojciech Piątek, Piotr Pilarczyk, Justyn Piskorski, Jakub Pokrzywniak, Bożena Popowska, Michał Skąpski, Marcin Sokołowski, Tomasz Sójka, Lucyna Staniszewska, Maksymilian Stanulewicz, Hanna Suchocka, Aneta Suchoń, Wojciech Szafrański, Rafał Szczepaniak, Krzysztof Ślebzak, Marcin Walasik | |
Lista studentów: | (nie masz dostępu) | |
Zaliczenie: | Zaliczenie z notą |
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.