Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Pracownia licencjacka

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 02-PRL-12
Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Pracownia licencjacka
Jednostka: Wydział Chemii
Grupy: Moodle - przedmioty Szkoły Nauk Ścisłych
Punkty ECTS i inne: 5.00 Podstawowe informacje o zasadach przyporządkowania punktów ECTS:
  • roczny wymiar godzinowy nakładu pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się dla danego etapu studiów wynosi 1500-1800 h, co odpowiada 60 ECTS;
  • tygodniowy wymiar godzinowy nakładu pracy studenta wynosi 45 h;
  • 1 punkt ECTS odpowiada 25-30 godzinom pracy studenta potrzebnej do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się;
  • tygodniowy nakład pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się pozwala uzyskać 1,5 ECTS;
  • nakład pracy potrzebny do zaliczenia przedmiotu, któremu przypisano 3 ECTS, stanowi 10% semestralnego obciążenia studenta.

zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-23
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 15 godzin, 200 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Przemysław Andrzejewski, Monika Bilska-Markowska, Bogumił Brycki, Tomasz Cytlak, Agata Dąbrowska, Anna Dembska, Beata Dudziec, Agnieszka Feliczak-Guzik, Adrian Franczyk, Dawid Frąckowiak, Błażej Gierczyk, Joanna Gościańska, Agnieszka Grajewska, Anetta Hanć, Agnieszka Held, Zbigniew Hnatejko, Marcin Hoffmann, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Ewa Janiszewska, Aldona Jankowska, Beata Jasiewicz, Marcin Kaźmierczak, Anna Komasa, Katarzyna Koroniak-Szejn, Iwona Kowalczyk, Ireneusz Kownacki, Mieczysław Kozłowski, Ewa Krystkowiak, Grzegorz Krzyśko, Joanna Kurczewska, Anna Lewandowska-Andrałojć, Stefan Lis, Bogusława Łęska, Daniel Łowicki, Teresa Łuczak, Hieronim Maciejewski, Anna Malaika, Jan Milecki, Przemysław Niedzielski, Martyna Nowak, Piotr Nowicki, Waldemar Nowicki, Waldemar Nowicki, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Tomasz Pędziński, Paweł Piszora, Donata Pluskota-Karwatka, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Tomasz Pospieszny, Magdalena Rapp, Szymon Rogalski, Jacek Rutkowski, Grzegorz Schroeder, Krystyna Seifert, Piotr Skołuda, Tadeusz Sobczyński, Krzysztof Staninski, Katarzyna Stawicka, Artur Stefankiewicz, Anna Szwajca, Jakub Szyling, Arkadiusz Szymański, Joanna Świetlik, Jędrzej Walkowiak, Justyna Walkowiak-Kulikowska, Agata Wawrzyńczak, Anna Wojtaszek-Gurdak, Hanna Wójtowicz-Rajchel, Maciej Zalas
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2020/2021" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-02-28
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 15 godzin, 200 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Małgorzata Bartoszewicz, Małgorzata Bayda-Smykaj, Monika Bilska-Markowska, Iwona Binkowska, Romualda Bregier-Jarzębowska, Tomasz Cytlak, Agata Dąbrowska, Anna Dembska, Agnieszka Feliczak-Guzik, Lilla Fijołek, Marta Fik-Jaskółka, Sebastian Golczak, Joanna Gościańska, Agnieszka Grajewska, Anetta Hanć, Zbigniew Hnatejko, Marcin Hoffmann, Grzegorz Hreczycho, Ewa Janiszewska, Beata Jasiewicz, Bernard Juskowiak, Joanna Karasiewicz, Anna Komasa, Izabela Komorowicz, Katarzyna Koroniak-Szejn, Iwona Kowalczyk, Mieczysław Kozłowski, Ewa Krystkowiak, Anna Lewandowska-Andrałojć, Bogusława Łęska, Teresa Łuczak, Anna Malaika, Przemysław Niedzielski, Piotr Nowicki, Waldemar Nowicki, Anna Olejnik, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Cezary Pietraszuk, Robert Pietrzak, Donata Pluskota-Karwatka, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Piotr Przybylski, Magdalena Rapp, Jacek Rutkowski, Grzegorz Schroeder, Arleta Sierakowska, Artur Stefankiewicz, Bogna Sztorch, Marcin Śmiglak, Łukasz Tabisz, Jędrzej Walkowiak, Monika Wałęsa-Chorab, Rafał Wawrzyniak, Agata Wawrzyńczak, Łukasz Wolski, Hanna Wójtowicz-Rajchel, Michał Zabiszak, Roman Zagrodnik
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2021/2022" (zakończony)

Okres: 2021-10-01 - 2022-02-23
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Małgorzata Bartoszewicz, Małgorzata Bayda-Smykaj, Michał Cegłowski, Agata Dąbrowska, Anna Dembska, Beata Dudziec, Agnieszka Feliczak-Guzik, Lilla Fijołek, Marta Fik-Jaskółka, Marcin Frankowski, Dawid Frąckowiak, Błażej Gierczyk, Agata Głuszyńska, Sebastian Golczak, Joanna Gościańska, Tomasz Grzyb, Anetta Hanć, Marcin Hoffmann, Adam Huczyński, Ewa Janiszewska, Aldona Jankowska, Beata Jasiewicz, Małgorzata Kaczmarek, Andrzej Katrusiak, Anna Komasa, Izabela Komorowicz, Katarzyna Koroniak-Szejn, Artur Kowalski, Mieczysław Kozłowski, Ewa Krystkowiak, Grzegorz Krzyśko, Joanna Kurczewska, Marcin Kwit, Bogusława Łęska, Teresa Łuczak, Anna Malaika, Przemysław Niedzielski, Joanna Nowak-Karnowska, Piotr Nowicki, Waldemar Nowicki, Violetta Patroniak, Cezary Pietraszuk, Robert Pietrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Tomasz Pospieszny, Magdalena Rapp, Arleta Sierakowska, Monika Skrobańska, Tadeusz Sobczyński, Bogna Sztorch, Katarzyna Taras-Goślińska, Maciej Trejda, Monika Wałęsa-Chorab, Rafał Wawrzyniak, Agata Wawrzyńczak, Łukasz Wolski, Michał Zabiszak, Roman Zagrodnik, Maciej Zalas
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2022/2023" (jeszcze nie rozpoczęty)

Okres: 2022-10-01 - 2023-02-26

Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć:
Ćwiczenia, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Beata Dudziec, Agnieszka Feliczak-Guzik, Marta Fik-Jaskółka, Rafał Frański, Adam Gorczyński, Joanna Gościańska, Anetta Hanć, Marcin Hoffmann, Adam Huczyński, Beata Jasiewicz, Renata Jastrząb, Małgorzata Kaczmarek, Izabela Komorowicz, Iwona Kowalczyk, Artur Kowalski, Mieczysław Kozłowski, Bogusława Łęska, Teresa Łuczak, Anna Malaika, Radosław Mrówczyński, Przemysław Niedzielski, Joanna Nowak-Karnowska, Piotr Nowicki, Cezary Pietraszuk, Donata Pluskota-Karwatka, Tomasz Pospieszny, Natalia Prusinowska, Piotr Przybylski, Magdalena Rapp, Iwona Rykowska, Arleta Sierakowska, Szymon Sobczak, Kinga Stefanowska, Andrea Szpecht, Bogna Sztorch, Monika Wałęsa-Chorab, Rafał Wawrzyniak, Agata Wawrzyńczak, Roman Zagrodnik, Maciej Zaranek, Anetta Zioła-Frankowska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
ul. Wieniawskiego 1
61-712 Poznań
tel: +48 61 829 4000
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0-3 (2022-08-19)