Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Seminarium naukowe

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 5603-SN
Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Seminarium naukowe
Jednostka: Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych
Grupy: Moodle - przedmioty Szkoły Nauk Ścisłych
Punkty ECTS i inne: (brak) Podstawowe informacje o zasadach przyporządkowania punktów ECTS:
  • roczny wymiar godzinowy nakładu pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się dla danego etapu studiów wynosi 1500-1800 h, co odpowiada 60 ECTS;
  • tygodniowy wymiar godzinowy nakładu pracy studenta wynosi 45 h;
  • 1 punkt ECTS odpowiada 25-30 godzinom pracy studenta potrzebnej do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się;
  • tygodniowy nakład pracy studenta konieczny do osiągnięcia zakładanych efektów uczenia się pozwala uzyskać 1,5 ECTS;
  • nakład pracy potrzebny do zaliczenia przedmiotu, któremu przypisano 3 ECTS, stanowi 10% semestralnego obciążenia studenta.
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2020/2021" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Wykład, 30 godzin, 10 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Michał Banaszak, Przemysław Bartczak, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Artur Ciesielski, Luis Emerson Coy Romero, Anna Dembska, Wojciech Dimitrow, Beata Dudziec, Wojciech Dybalski, Krzysztof Dyczkowski, Anna Dyrdał, Agnieszka Feliczak-Guzik, Zbigniew Fojud, Krzysztof Gibasiewicz, Błażej Gierczyk, Roman Gołębiewski, Joanna Gościańska, Tomasz Górecki, Filip Graliński, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Agnieszka Janiak, Beata Jasiewicz, Krzysztof Jassem, Arkadiusz Józefczak, Stefan Jurga, Andrzej Katrusiak, Jędrzej Kociński, Ireneusz Kownacki, Maciej Kozak, Mieczysław Kozłowski, Maciej Krawczyk, Tomasz Kwiatkowski, Marek Kwiek, Marcin Kwit, Stefan Lis, Tomasz Łuczak, Hieronim Maciejewski, Mariusz Majchrzak, Bronisław Marciniak, Jacek Marciniak, Bogdan Marciniec, Wacław Marzantowicz, Radosław Mrówczyński, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Tomasz Pędziński, Donata Pluskota-Karwatka, Tomasz Polak, Magdalena Rapp, Zbigniew Rozynek, Artur Stefankiewicz, Marek Szafrański, Kosma Szutkowski, Jędrzej Walkowiak, Justyna Walkowiak-Kulikowska, Ireneusz Weymann, Maria Ziółek, Patrycja Żak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Wykład - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2021/2022" (zakończony)

Okres: 2021-10-01 - 2022-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Seminarium, 30 godzin, 10 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Michał Banaszak, Przemysław Bartczak, Karol Bartkiewicz, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Michał Cegłowski, Artur Ciesielski, Luis Emerson Coy Romero, Agata Dąbrowska, Anna Dembska, Wojciech Dimitrow, Beata Dudziec, Wojciech Dybalski, Krzysztof Dyczkowski, Anna Dyrdał, Hermann Ehrlich, Agnieszka Feliczak-Guzik, Zbigniew Fojud, Krzysztof Gibasiewicz, Błażej Gierczyk, Mirosław Gilski, Roman Gołębiewski, Joanna Gościańska, Tomasz Górecki, Bartłomiej Graczykowski, Filip Graliński, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Igor Iatsunskyi, Agnieszka Janiak, Beata Jasiewicz, Krzysztof Jassem, Renata Jastrząb, Arkadiusz Józefczak, Stefan Jurga, Andrzej Katrusiak, Jarosław Kłos, Jędrzej Kociński, Henryk Koroniak, Ireneusz Kownacki, Maciej Kozak, Mieczysław Kozłowski, Maciej Krawczyk, Tomasz Kwiatkowski, Marek Kwiek, Marcin Kwit, Anna Lewandowska-Andrałojć, Mikołaj Lewandowski, Stefan Lis, Tomasz Łuczak, Hieronim Maciejewski, Mariusz Majchrzak, Anna Marciniak, Bronisław Marciniak, Jacek Marciniak, Bogdan Marciniec, Wacław Marzantowicz, Michał Michałowski, Radosław Mrówczyński, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Tomasz Pędziński, Donata Pluskota-Karwatka, Marcin Podsiadło, Tomasz Polak, Tomasz Pospieszny, Anna Preis, Robert Przekop, Anna Przekoracka-Krawczyk, Mariusz Puchalski, Bivas Rana, Magdalena Rapp, Zbigniew Rozynek, Marek Sikorski, Paweł Skowronek, Artur Stefankiewicz, Marek Szafrański, Kosma Szutkowski, Joanna Świetlik, Aleksandra Trzaskowska, Jędrzej Walkowiak, Justyna Walkowiak-Kulikowska, Monika Wałęsa-Chorab, Ireneusz Weymann, Maciej Wiesner, Aneta Woźniak-Braszak, Anetta Zioła-Frankowska, Maria Ziółek, Patrycja Żak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Seminarium - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2022/2023" (zakończony)

Okres: 2022-10-01 - 2023-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Seminarium, 30 godzin, 10 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Michał Banaszak, Przemysław Bartczak, Karol Bartkiewicz, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Aleksandra Bazan-Woźniak, Michał Cegłowski, Przemysław Chełminiak, Grzegorz Chimczak, Krzysztof Cichy, Artur Ciesielski, Luis Emerson Coy Romero, Agata Dąbrowska, Anna Dembska, Wojciech Dimitrow, Beata Dudziec, Wojciech Dybalski, Krzysztof Dyczkowski, Anna Dyrdał, Hermann Ehrlich, Agnieszka Feliczak-Guzik, Zbigniew Fojud, Dawid Frąckowiak, Krzysztof Gibasiewicz, Błażej Gierczyk, Mirosław Gilski, Roman Gołębiewski, Joanna Gościańska, Tomasz Górecki, Bartłomiej Graczykowski, Agnieszka Grajewska, Filip Graliński, Marcin Hoffmann, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Igor Iatsunskyi, Agnieszka Janiak, Aldona Jankowska, Beata Jasiewicz, Krzysztof Jassem, Renata Jastrząb, Arkadiusz Józefczak, Andrzej Katrusiak, Jarosław Kłos, Jędrzej Kociński, Henryk Koroniak, Anna Kowalewska-Kudłaszyk, Jolanta Kowalska-Kuś, Ireneusz Kownacki, Maciej Kozak, Mieczysław Kozłowski, Maciej Krawczyk, Tomasz Kwiatkowski, Marek Kwiek, Marcin Kwit, Anna Lewandowska-Andrałojć, Mikołaj Lewandowski, Stefan Lis, Tomasz Łuczak, Hieronim Maciejewski, Mariusz Majchrzak, Anna Marciniak, Bronisław Marciniak, Jacek Marciniak, Bogdan Marciniec, Wacław Marzantowicz, Michał Michałowski, Radosław Mrówczyński, Przemysław Niedzielski, Iwona Nowak, Izabela Nowak, Piotr Nowicki, Magdalena Otulakowska-Hypka, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Krzysztof Pawałowski, Piotr Pawluć, Tomasz Pędziński, Cezary Pietraszuk, Robert Pietrzak, Krzysztof Piszczek, Donata Pluskota-Karwatka, Marcin Podsiadło, Tomasz Polak, Magdalena Polińska, Tomasz Pospieszny, Anna Preis, Robert Przekop, Anna Przekoracka-Krawczyk, Mariusz Puchalski, Bivas Rana, Magdalena Rapp, Kornel Roztocki, Zbigniew Rozynek, Marcin Runowski, Katarzyna Rybarczyk-Krzywdzińska, Iwona Rykowska, Błażej Scheibe, Tomasz Schoen, Krystyna Seifert, Aleksander Sęk, Marek Sikorski, Paweł Skowronek, Andrzej Skumiel, Artur Stefankiewicz, Marek Szafrański, Bogna Sztorch, Kosma Szutkowski, Jakub Szyling, Małgorzata Śliwińska-Bartkowiak, Joanna Świetlik, Piotr Tomczak, Aleksandra Trzaskowska, Jędrzej Walkowiak, Monika Wałęsa-Chorab, Ireneusz Weymann, Maciej Wiesner, Aneta Woźniak-Braszak, Roman Zagrodnik, Anetta Zioła-Frankowska, Maria Ziółek, Patrycja Żak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Seminarium - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2023/2024" (w trakcie)

Okres: 2023-10-01 - 2024-09-30
Wybrany podział planu:
Przejdź do planu
Typ zajęć:
Seminarium, 30 godzin, 10 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Michał Banaszak, Przemysław Bartczak, Karol Bartkiewicz, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Aleksandra Bazan-Woźniak, Michał Cegłowski, Przemysław Chełminiak, Grzegorz Chimczak, Agnieszka Cichy, Krzysztof Cichy, Artur Ciesielski, Luis Emerson Coy Romero, Agata Dąbrowska, Anna Dembska, Wojciech Dimitrow, Wojciech Dybalski, Krzysztof Dyczkowski, Anna Dyrdał, Hermann Ehrlich, Agnieszka Feliczak-Guzik, Zbigniew Fojud, Marcin Frankowski, Dawid Frąckowiak, Krzysztof Gibasiewicz, Mirosław Gilski, Adam Glinka, Roman Gołębiewski, Joanna Gościańska, Tomasz Górecki, Bartłomiej Graczykowski, Agnieszka Grajewska, Filip Graliński, Tomasz Grzyb, Marcin Hoffmann, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Igor Iatsunskyi, Agnieszka Janiak, Aldona Jankowska, Beata Jasiewicz, Krzysztof Jassem, Renata Jastrząb, Arkadiusz Józefczak, Konrad Kapcia, Andrzej Katrusiak, Jarosław Kłos, Jędrzej Kociński, Henryk Koroniak, Anna Kowalewska-Kudłaszyk, Jolanta Kowalska-Kuś, Ireneusz Kownacki, Maciej Kozak, Maciej Krawczyk, Maciej Kubicki, Tomasz Kwiatkowski, Marek Kwiek, Anna Lewandowska-Andrałojć, Mikołaj Lewandowski, Tomasz Łuczak, Mariusz Majchrzak, Anna Marciniak, Bronisław Marciniak, Jacek Marciniak, Bogdan Marciniec, Wacław Marzantowicz, Michał Michałowski, Przemysław Niedzielski, Iwona Nowak, Izabela Nowak, Piotr Nowicki, Magdalena Otulakowska-Hypka, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Krzysztof Pawałowski, Piotr Pawluć, Tomasz Pędziński, Cezary Pietraszuk, Robert Pietrzak, Tomasz Piotrowski, Krzysztof Piszczek, Donata Pluskota-Karwatka, Marcin Podsiadło, Tomasz Polak, Magdalena Polińska, Tomasz Pospieszny, Anna Preis, Robert Przekop, Anna Przekoracka-Krawczyk, Piotr Przybylski, Bivas Rana, Kornel Roztocki, Zbigniew Rozynek, Katarzyna Rybarczyk-Krzywdzińska, Iwona Rykowska, Błażej Scheibe, Tomasz Schoen, Krystyna Seifert, Aleksander Sęk, Marek Sikorski, Paweł Skowronek, Andrzej Skumiel, Artur Stefankiewicz, Marek Szafrański, Bogna Sztorch, Kosma Szutkowski, Róża Szweda, Jakub Szyling, Jerzy Szymański, Małgorzata Śliwińska-Bartkowiak, Joanna Świetlik, Piotr Tomczak, Aleksandra Trzaskowska, Jędrzej Walkowiak, Monika Wałęsa-Chorab, Ireneusz Weymann, Andrzej Wicher, Maciej Wiesner, Łukasz Wolski, Aneta Woźniak-Braszak, Roman Zagrodnik, Anetta Zioła-Frankowska, Marcin Ziółek, Maria Ziółek, Patrycja Żak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie
Seminarium - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
ul. Wieniawskiego 1
61-712 Poznań
tel: +48 61 829 4000
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-2 (2024-05-20)