Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Podstawy technologii chemicznej

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 02-PTCL Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Podstawy technologii chemicznej
Jednostka: Wydział Chemii
Grupy:
Punkty ECTS i inne: 5.00
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2017/2018" (zakończony)

Okres: 2018-02-22 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin, 100 miejsc więcej informacji
Zajęcia laboratoryjne, 30 godzin, 50 miejsc więcej informacji
Zajęcia terenowe, 15 godzin, 50 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: Mariusz Pietrowski
Prowadzący grup: Emilia Alwin, Kamil Ciarka, Piotr Decyk, Renata Długosz, Agnieszka Held, Ewa Janiszewska, Aldona Jankowska, Iveta Kaśków, Jolanta Kowalska-Kuś, Anna Malaika, Radosław Olszewski, Mariusz Pietrowski, Robert Pietrzak, Katarzyna Stawicka, Joanna Stegient-Nowicka, Maciej Trejda, Dorota Urbaniak, Anna Wojtaszek-Gurdak, Michał Zieliński, Kamil Ziuziakowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Egzamin
Wykład - Egzamin
Zajęcia laboratoryjne - Zaliczenie z notą
Zajęcia terenowe - Zaliczenie - niezaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2018/2019" (zakończony)

Okres: 2019-02-22 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin, 200 miejsc więcej informacji
Zajęcia laboratoryjne, 30 godzin, 200 miejsc więcej informacji
Zajęcia terenowe, 15 godzin, 200 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Anna Cynarzewska, Piotr Decyk, Renata Długosz, Agnieszka Held, Ewa Janiszewska, Aldona Jankowska, Angelika Kiderys, Monika Kot, Jolanta Kowalska-Kuś, Anna Malaika, Mariusz Pietrowski, Robert Pietrzak, Izabela Sobczak, Katarzyna Stawicka, Maciej Trejda, Joanna Wiśniewska, Anna Wojtaszek-Gurdak, Michał Zieliński, Kamil Ziuziakowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Egzamin
Wykład - Egzamin
Zajęcia laboratoryjne - Zaliczenie z notą
Zajęcia terenowe - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2020-02-24 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin, 200 miejsc więcej informacji
Zajęcia laboratoryjne, 30 godzin, 200 miejsc więcej informacji
Zajęcia terenowe, 15 godzin, 200 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Aleksandra Bazan-Woźniak, Anna Cynarzewska, Piotr Decyk, Renata Długosz, Kalina Grzelak, Agnieszka Held, Ewa Janiszewska, Aldona Jankowska, Mieczysław Kozłowski, Ardian Nurwita, Anna Olejnik, Radosław Olszewski, Mariusz Pietrowski, Robert Pietrzak, Izabela Sobczak, Katarzyna Stawicka, Joanna Stegient-Nowicka, Iwona Tomska-Foralewska, Maciej Trejda, Anna Wojtaszek-Gurdak, Michał Zieliński, Kamil Ziuziakowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Egzamin
Wykład - Egzamin
Zajęcia laboratoryjne - Zaliczenie z notą
Zajęcia terenowe - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/2021" (w trakcie)

Okres: 2021-03-01 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin więcej informacji
Zajęcia laboratoryjne, 30 godzin więcej informacji
Zajęcia terenowe, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Aleksandra Bazan-Woźniak, Anna Cynarzewska, Piotr Decyk, Renata Długosz, Agnieszka Held, Ewa Janiszewska, Aldona Jankowska, Mieczysław Kozłowski, Anna Malaika, Radosław Olszewski, Mariusz Pietrowski, Robert Pietrzak, Katarzyna Stawicka, Joanna Stegient-Nowicka, Iwona Tomska-Foralewska, Maciej Trejda, Tomasz Wilk, Anna Wojtaszek-Gurdak, Kamil Ziuziakowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Egzamin
Wykład - Egzamin
Zajęcia laboratoryjne - Zaliczenie z notą
Zajęcia terenowe - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.