Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Przygotowanie do egzaminu dyplomowego

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 02-PDEL Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Przygotowanie do egzaminu dyplomowego
Jednostka: Wydział Chemii
Grupy:
Punkty ECTS i inne: 3.00
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: język polski

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2017/2018" (zakończony)

Okres: 2018-02-22 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Proseminarium, 0 godzin, 10 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Danuta Barałkiewicz, Piotr Barczyński, Monika Bilska-Markowska, Iwona Binkowska, Tomasz Cytlak, Beata Dudziec, Agnieszka Feliczak-Guzik, Piotr Filipiak, Joanna Gościańska, Agnieszka Grajewska, Jakub Grajewski, Hanna Gulińska, Anetta Hanć, Zbigniew Hnatejko, Grzegorz Hreczycho, Agnieszka Janiak, Ewa Janiszewska, Beata Jasiewicz, Bernard Juskowiak, Karol Kacprzak, Małgorzata Kaczmarek, Małgorzata Kaczmarek, Marcin Kaźmierczak, Anna Komasa, Iwona Kowalczyk, Ireneusz Kownacki, Mieczysław Kozłowski, Marek Kręglewski, Ewa Krystkowiak, Joanna Kurczewska, Joanna Kurek, Stefan Lis, Monika Ludwiczak, Bogusława Łęska, Daniel Łowicki, Teresa Łuczak, Mariusz Majchrzak, Anna Malaika, Bogdan Marciniec, Jan Milecki, Przemysław Niedzielski, Piotr Nowicki, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Robert Pietrzak, Donata Pluskota-Karwatka, Tomasz Pospieszny, Natalia Prusinowska, Robert Przekop, Piotr Przybylski, Magdalena Rapp, Iwona Rykowska, Grzegorz Schroeder, Marek Sikorski, Izabela Sobczak, Tadeusz Sobczyński, Krzysztof Staninski, Katarzyna Stawicka, Artur Stefankiewicz, Anna Szwajca, Arkadiusz Szymański, Marcin Śmiglak, Joanna Świetlik, Maciej Trejda, Justyna Walkowiak-Kulikowska, Rafał Wawrzyniak, Anna Wojtaszek-Gurdak, Hanna Wójtowicz-Rajchel, Anetta Zioła-Frankowska, Maria Ziółek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Proseminarium - Zaliczenie - niezaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2018/2019" (zakończony)

Okres: 2019-02-22 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Proseminarium, 0 godzin, 10 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Danuta Barałkiewicz, Małgorzata Bayda-Smykaj, Iwona Binkowska, Romualda Bregier-Jarzębowska, Bogumił Brycki, Beata Dudziec, Agnieszka Feliczak-Guzik, Piotr Filipiak, Adrian Franczyk, Dawid Frąckowiak, Maria Gdaniec, Joanna Gościańska, Agnieszka Grajewska, Anetta Hanć, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Marta Ignasiak-Kciuk, Beata Jasiewicz, Renata Jastrząb, Małgorzata Kaczmarek, Andrzej Katrusiak, Marcin Kaźmierczak, Anna Komasa, Katarzyna Koroniak-Szejn, Iwona Kowalczyk, Ireneusz Kownacki, Mieczysław Kozłowski, Anna Lewandowska-Andrałojć, Stefan Lis, Monika Ludwiczak, Bogusława Łęska, Teresa Łuczak, Anna Malaika, Jan Milecki, Przemysław Niedzielski, Martyna Nowak, Piotr Nowicki, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Tomasz Pędziński, Robert Pietrzak, Paweł Piszora, Tomasz Pospieszny, Natalia Prusinowska, Robert Przekop, Piotr Przybylski, Magdalena Rapp, Szymon Rogalski, Czesław Rudowicz, Marcin Runowski, Iwona Rykowska, Grzegorz Schroeder, Krystyna Seifert, Marek Sikorski, Tomasz Siodła, Izabela Sobczak, Tadeusz Sobczyński, Katarzyna Stawicka, Artur Stefankiewicz, Mikołaj Stodolny, Anna Szwajca, Arkadiusz Szymański, Marcin Śmiglak, Maciej Trejda, Jędrzej Walkowiak, Justyna Walkowiak-Kulikowska, Monika Wałęsa-Chorab, Rafał Wawrzyniak, Agata Wawrzyńczak, Joanna Wiśniewska, Anna Wojtaszek-Gurdak, Hanna Wójtowicz-Rajchel, Maciej Zalas
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Proseminarium - Zaliczenie - niezaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2020-02-24 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Proseminarium 10 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Przemysław Andrzejewski, Monika Bilska-Markowska, Bogumił Brycki, Tomasz Cytlak, Agata Dąbrowska, Anna Dembska, Beata Dudziec, Agnieszka Feliczak-Guzik, Adrian Franczyk, Dawid Frąckowiak, Błażej Gierczyk, Joanna Gościańska, Agnieszka Grajewska, Anetta Hanć, Agnieszka Held, Zbigniew Hnatejko, Marcin Hoffmann, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Ewa Janiszewska, Aldona Jankowska, Beata Jasiewicz, Marcin Kaźmierczak, Anna Komasa, Katarzyna Koroniak-Szejn, Iwona Kowalczyk, Ireneusz Kownacki, Mieczysław Kozłowski, Grzegorz Krzyśko, Joanna Kurczewska, Anna Lewandowska-Andrałojć, Stefan Lis, Bogusława Łęska, Daniel Łowicki, Teresa Łuczak, Hieronim Maciejewski, Anna Malaika, Jan Milecki, Przemysław Niedzielski, Martyna Nowak, Piotr Nowicki, Waldemar Nowicki, Waldemar Nowicki, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Tomasz Pędziński, Paweł Piszora, Donata Pluskota-Karwatka, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Magdalena Rapp, Szymon Rogalski, Jacek Rutkowski, Grzegorz Schroeder, Krystyna Seifert, Piotr Skołuda, Tadeusz Sobczyński, Krzysztof Staninski, Katarzyna Stawicka, Artur Stefankiewicz, Anna Szwajca, Jakub Szyling, Arkadiusz Szymański, Joanna Świetlik, Jędrzej Walkowiak, Justyna Walkowiak-Kulikowska, Agata Wawrzyńczak, Anna Wojtaszek-Gurdak, Hanna Wójtowicz-Rajchel, Maciej Zalas
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Proseminarium - Zaliczenie - niezaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/2021" (w trakcie)

Okres: 2021-03-01 - 2021-09-30

Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Proseminarium więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Małgorzata Bartoszewicz, Małgorzata Bayda-Smykaj, Monika Bilska-Markowska, Iwona Binkowska, Romualda Bregier-Jarzębowska, Tomasz Cytlak, Agata Dąbrowska, Anna Dembska, Beata Dudziec, Agnieszka Feliczak-Guzik, Lilla Fijołek, Marta Fik-Jaskółka, Sebastian Golczak, Joanna Gościańska, Agnieszka Grajewska, Tomasz Grzyb, Anetta Hanć, Zbigniew Hnatejko, Marcin Hoffmann, Grzegorz Hreczycho, Ewa Janiszewska, Beata Jasiewicz, Bernard Juskowiak, Joanna Karasiewicz, Anna Komasa, Izabela Komorowicz, Katarzyna Koroniak-Szejn, Iwona Kowalczyk, Mieczysław Kozłowski, Ewa Krystkowiak, Marcin Kwit, Anna Lewandowska-Andrałojć, Bogusława Łęska, Teresa Łuczak, Anna Malaika, Przemysław Niedzielski, Piotr Nowicki, Waldemar Nowicki, Anna Olejnik, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Cezary Pietraszuk, Robert Pietrzak, Donata Pluskota-Karwatka, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Natalia Prusinowska, Piotr Przybylski, Magdalena Rapp, Jacek Rutkowski, Grzegorz Schroeder, Arleta Sierakowska, Artur Stefankiewicz, Bogna Sztorch, Marcin Śmiglak, Łukasz Tabisz, Jędrzej Walkowiak, Monika Wałęsa-Chorab, Rafał Wawrzyniak, Agata Wawrzyńczak, Łukasz Wolski, Michał Zabiszak, Roman Zagrodnik
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Proseminarium - Zaliczenie - niezaliczenie
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.