Plan zajęć przedmiotu Zajęcia ogólnorozwojowe i fitness dla kobiet [32-ZOG-FITNESS] Semestr zimowy 2015/2016
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jolanta Tomczak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 1, budynek nr 540
Andrzej Bromberek, Agata Szeklicka
8:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:45 - 10:15
Sala 1, budynek nr 540
Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala 1, budynek nr 540
Andrzej Bromberek, Agata Szeklicka
10:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala 1, budynek nr 540
Wtorek
Ewa Koperska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 1, budynek nr 540
Zenon Jezierski, Agata Szeklicka
8:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 8:45 - 10:15
Sala 1, budynek nr 540
Ewa Koperska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 1, budynek nr 540
Zenon Jezierski, Agata Szeklicka
10:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy wtorek, 10:15 - 11:45
Sala 1, budynek nr 540
Środa
Jolanta Tomczak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 1, budynek nr 540
Julia Jóźwiak, Jolanta Siekierska, Grzegorz Szajek
8:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 8:45 - 10:15
Sala 1, budynek nr 540
Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala 1, budynek nr 540
Julia Jóźwiak, Jolanta Siekierska, Grzegorz Szajek
10:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każda środa, 10:15 - 11:45
Sala 1, budynek nr 540
Czwartek
Ryszard Pawlak, Agata Szeklicka, Jolanta Tomczak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 1, budynek nr 540
Zenon Jezierski, Agata Szeklicka
8:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy czwartek, 8:45 - 10:15
Sala 1, budynek nr 540
Ryszard Pawlak, Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 1, budynek nr 540
Zenon Jezierski, Agata Szeklicka
10:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy czwartek, 10:15 - 11:45
Sala 1, budynek nr 540
Piątek
Piotr Ogarzyński, Karolina Perz, Wojciech Weiss
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 1, budynek nr 540
Andrzej Bromberek, Agata Szeklicka
8:45
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 8:45 - 10:15
Sala 1, budynek nr 540
Piotr Ogarzyński, Karolina Perz, Wojciech Weiss
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 1, budynek nr 540
Andrzej Bromberek, Agata Szeklicka
10:15
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala 1, budynek nr 540
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki