Plan zajęć przedmiotu Pływanie [32-PL] Semestr letni 2022/2023
Ustawienia planu
Poniedziałek
Julia Jóźwiak, Mirosław Kowalski, Dariusz Perkowski, Piotr Szafarkiewicz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Mirosław Kowalski, Dariusz Perkowski, Piotr Szafarkiewicz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Katarzyna Magdziak, Dariusz Perkowski, Piotr Szafarkiewicz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Wtorek
Katarzyna Magdziak, Michał Szymański
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Bartosz Hekiert, Paweł Kantorski, Katarzyna Magdziak, Maciej Palka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Dariusz Perkowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Dariusz Perkowski, Michał Szymański
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Środa
Mirosław Kowalski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Katarzyna Magdziak, Michał Szymański
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Czwartek
Paweł Kantorski, Joanna Kusa, Katarzyna Magdziak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Paweł Kantorski, Mirosław Kowalski, Katarzyna Magdziak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Piątek
Joanna Kusa, Michał Szymański
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Joanna Kusa, Katarzyna Magdziak, Fryderyk Musielak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Joanna Kusa, Michał Szymański
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Pływalnia Uniwersytecka