Plan zajęć przedmiotu Pływanie [32-PL] Semestr letni 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Mirosław Kowalski, Agata Szeklicka
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Łukasz Nowak, Piotr Szafarkiewicz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Michał Szymański
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Wtorek
Dariusz Perkowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Łukasz Nowak, Michał Szymański
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Dariusz Perkowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Środa
Katarzyna Magdziak, Sylwia Zataj-Gizka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Czwartek
Katarzyna Magdziak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Agata Szeklicka, Sylwia Zataj-Gizka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Katarzyna Magdziak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Agata Szeklicka, Sylwia Zataj-Gizka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Piątek
Katarzyna Magdziak, Łukasz Nowak, Sylwia Zataj-Gizka
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Katarzyna Magdziak, Filip Przymusiński, Piotr Szafarkiewicz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Filip Przymusiński
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Filip Przymusiński, Piotr Szafarkiewicz, Michał Szymański
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Filip Przymusiński
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Katarzyna Magdziak, Filip Przymusiński
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Pływalnia Uniwersytecka