Plan zajęć przedmiotu Pływanie [32-PL] Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Mirosław Kowalski, Violetta Prusińska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Filip Przymusiński
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Wtorek
Elżbieta Konieczna, Marek Kruk, Piotr Szafarkiewicz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Paweł Kantorski, Fryderyk Musielak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Środa
Mirosław Kowalski, Joanna Kusa
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Fryderyk Musielak, Dariusz Perkowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Paweł Kantorski, Filip Przymusiński
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Czwartek
Andrzej Bromberek, Joanna Kusa, Roman Przymusiński, Piotr Szafarkiewicz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Dariusz Perkowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Filip Przymusiński
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Piątek
Maciej Czaronek, Bartosz Hekiert, Maciej Palka, Piotr Szafarkiewicz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Andrzej Bromberek, Mirosław Kowalski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Maciej Czaronek, Bartosz Hekiert, Maciej Palka, Piotr Szafarkiewicz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska, Elżbieta Konieczna, Marek Stanoch
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Pływalnia Uniwersytecka