Plan zajęć przedmiotu Pływanie [32-PL] Semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Michał Marciniak, Piotr Szafarkiewicz
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Maciej Czaronek, Mirosław Kowalski, Filip Przymusiński, Jolanta Tomczak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Wtorek
Dariusz Perkowski, Marek Stanoch
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Dariusz Perkowski, Marek Stanoch
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Dariusz Perkowski, Marek Stanoch
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Środa
Michał Marciniak, Fryderyk Musielak, Grzegorz Szajek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Marek Stanoch
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Andrzej Bromberek, Piotr Szafarkiewicz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Katarzyna Magdziak, Joanna Purat
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Dariusz Perkowski, Wojciech Weiss
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każda środa, 15:30 - 17:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Czwartek
Barbara Machyna, Katarzyna Magdziak, Dariusz Perkowski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Barbara Machyna, Katarzyna Magdziak, Dariusz Perkowski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Piątek
Maciej Czaronek, Piotr Szafarkiewicz, Jakub Wieczorek
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Maciej Czaronek, Piotr Szafarkiewicz, Jakub Wieczorek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska, Julia Jóźwiak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Pływalnia Uniwersytecka