Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pływanie 32-PL
Plan zajęć - Semestr zimowy 2017/2018


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2017-12-04 - 2017-12-10  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Filip Przymusiński, Karolina Perz
8:00, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Elżbieta Konieczna
8:00, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Dariusz Perkowski
8:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Mirosław Kowalski, Piotr Szafarkiewicz, Jolanta Siekierska, Elżbieta Konieczna
9:00
9:30, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Filip Przymusiński, Karolina Perz
9:30, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Mirosław Kowalski, Piotr Szafarkiewicz, Jolanta Siekierska, Elżbieta Konieczna
10:00
11:0011:00, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Piotr Szafarkiewicz, Fryderyk Musielak
11:00, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Filip Przymusiński, Julia Jóźwiak, Mirosław Kowalski
11:00, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak
11:00, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Julia Jóźwiak
11:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Mirosław Kowalski, Piotr Szafarkiewicz, Jolanta Siekierska, Elżbieta Konieczna
12:00
12:30, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Piotr Szafarkiewicz, Fryderyk Musielak, Jan Strugarek
12:30, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Ryszard Pawlak, Mirosław Kowalski
12:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Jolanta Siekierska, Marek Stanoch, Joanna Kusa, Jolanta Tomczak, Maciej Czaronek, Piotr Szafarkiewicz
12:30, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Ryszard Pawlak, Elżbieta Konieczna, Jolanta Tomczak
13:00
14:0014:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Filip Przymusiński, Julia Jóźwiak, Mirosław Kowalski
14:00, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Grażyna Dawidowska
15:00
15:30, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3)
15:30, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Filip Przymusiński, Marek Stanoch, Dariusz Perkowski
16:00
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Pływalnia Uniwersytecka