Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pływanie 32-PL
Plan zajęć - Semestr letni 2016/2017


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2017-07-17 - 2017-07-23  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Joanna Kusa
8:00, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6)
8:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Piotr Ogarzyński
8:00, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6)
8:00, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Dariusz Perkowski, Ryszard Pawlak
8:00, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Elżbieta Konieczna, Filip Przymusiński
8:00, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6)
8:00, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Ryszard Pawlak, Jolanta Siekierska, Dariusz Perkowski
8:00, gr.25
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Mirosław Kowalski, Łukasz Stypa
9:00
9:30, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Joanna Kusa
9:30, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Piotr Ogarzyński
9:30, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Joanna Purat
9:30, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Piotr Szafarkiewicz, Mirosław Kowalski
9:30, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Elżbieta Konieczna, Filip Przymusiński
9:30, gr.26
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Mirosław Kowalski, Łukasz Stypa
10:00
11:0011:00, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3)
11:00, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Ryszard Pawlak, Piotr Szafarkiewicz, Julia Jóźwiak
11:00, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6)
11:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Piotr Szafarkiewicz
11:00, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Dariusz Perkowski, Ryszard Pawlak
11:00, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Mirosław Kowalski, Filip Przymusiński
11:00, gr.27
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Piotr Szafarkiewicz, Maciej Czaronek
11:00, gr.28
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Jolanta Siekierska, Mirosław Kowalski, Dariusz Perkowski
12:00
12:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Fryderyk Musielak, Maciej Palka
12:30, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Filip Przymusiński, Ryszard Pawlak, Mirosław Kowalski
12:30, gr.29
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3)
12:30, gr.30
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6)
13:00
14:0014:00, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Piotr Szafarkiewicz, Julia Jóźwiak
14:00, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Grażyna Dawidowska, Dariusz Perkowski
15:00
15:30, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Grażyna Dawidowska, Dariusz Perkowski
16:00
17:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Pływalnia Uniwersytecka