Plan zajęć przedmiotu Pływanie [32-PL] Semestr zimowy 2016/2017
Ustawienia planu
Poniedziałek
Fryderyk Musielak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Fryderyk Musielak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Piotr Szafarkiewicz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Marek Stanoch, Maciej Wojciechowski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Paweł Kantorski, Piotr Ogarzyński, Łukasz Stypa
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Maciej Wojciechowski
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Wtorek
Mirosław Kowalski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Ryszard Pawlak, Agata Szeklicka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy wtorek, 14:00 - 15:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Środa
Elżbieta Konieczna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Filip Przymusiński
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Ryszard Pawlak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Grażyna Dawidowska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każda środa, 14:00 - 15:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Czwartek
Zenon Jezierski, Filip Przymusiński
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Zenon Jezierski, Filip Przymusiński
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Piątek
Elżbieta Konieczna, Ryszard Pawlak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 26
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 25
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 27
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Elżbieta Konieczna, Ryszard Pawlak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 29
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Mirosław Kowalski
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 28
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Mirosław Kowalski, Piotr Ogarzyński, Piotr Szafarkiewicz
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 30
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala tory 3-4, budynek nr 500
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Pływalnia Uniwersytecka