| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna, Filip Przymusiński | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Joanna Purat, Grzegorz Szajek | | 8:00, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa | 8:00, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Zenon Jezierski, Marek Kruk, Ryszard Pawlak | | | 8:00, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Julia Jóźwiak, Ryszard Pawlak | 8:00, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Barbara Machyna, Piotr Szafarkiewicz | | 8:00, gr.26 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Joanna Kusa, Violetta Prusińska, Marek Stanoch, Agata Szeklicka | 8:00, gr.25 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Violetta Prusińska, Jan Strugarek | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Damian Lisiecki, Joanna Purat | | 9:30, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Julia Jóźwiak, Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa | | 9:30, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Maciej Czaronek, Filip Przymusiński, Piotr Szafarkiewicz | | 9:30, gr.20 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Michał Marciniak | | 9:30, gr.28 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Joanna Kusa, Marek Stanoch, Agata Szeklicka, Maciej Wojciechowski | 9:30, gr.27 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Joanna Purat, Jan Strugarek | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Andrzej Bromberek, Elżbieta Konieczna, Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak, Marek Stanoch, Jan Strugarek, Grzegorz Szajek | | 11:00, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Piotr Szafarkiewicz, Agata Szeklicka | | 11:00, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Dariusz Perkowski, Filip Przymusiński | | 11:00, gr.22 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Julia Jóźwiak, Ryszard Pawlak, Łukasz Stypa | 11:00, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Maciej Czaronek, Mirosław Kowalski | | 11:00, gr.29 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Julia Jóźwiak, Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak, Filip Przymusiński | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Marek Stanoch | 12:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Julia Jóźwiak, Barbara Machyna | | 12:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Piotr Szafarkiewicz | | 12:30, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Dariusz Perkowski, Filip Przymusiński | 12:30, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Grażyna Dawidowska, Marek Stanoch | | 12:30, gr.24 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Ryszard Pawlak, Filip Przymusiński | 12:30, gr.23 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Maciej Czaronek, Mirosław Kowalski, Damian Lisiecki, Joanna Purat | | 12:30, gr.31 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 3-4), Joanna Kusa, Piotr Szafarkiewicz | 12:30, gr.30 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Julia Jóźwiak, Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak, Filip Przymusiński | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | 14:00, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Grażyna Dawidowska, Dariusz Perkowski | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 15:30, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-2), Mirosław Kowalski, Joanna Kusa, Joanna Purat, Marek Stanoch | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|