Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pływanie 32-PL
Plan zajęć - Semestr zimowy 2015/2016


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2016-01-25 - 2016-01-31  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Ryszard Pawlak, Elżbieta Konieczna
8:00, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Mirosław Kowalski, Michał Marciniak
8:00, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Ryszard Pawlak, Dariusz Perkowski, Marek Kruk, Damian Lisiecki
8:00, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Elżbieta Konieczna
8:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Ryszard Pawlak, Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa
9:00
9:30, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Mirosław Kowalski, Michał Marciniak
9:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Fryderyk Musielak
9:30, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Ryszard Pawlak, Dariusz Perkowski, Marek Kruk
9:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Ryszard Pawlak, Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa
10:00
11:0011:00, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Filip Przymusiński
11:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Marek Stanoch, Marek Kruk, Dariusz Perkowski, Fryderyk Musielak
11:00, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Marek Stanoch, Elżbieta Konieczna, Dariusz Perkowski, Maciej Wojciechowski, Marek Kruk
11:00, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Marek Stanoch, Jan Strugarek, Filip Przymusiński, Mirosław Kowalski, Michał Marciniak
11:00, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Adam Kornowski
12:00
12:30, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Julia Jóźwiak, Barbara Machyna, Elżbieta Konieczna
12:30, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Mirosław Kowalski, Piotr Szafarkiewicz, Łukasz Stypa
12:30, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Maciej Wojciechowski
12:30, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Mirosław Kowalski, Adam Kornowski
12:30, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Fryderyk Musielak
13:00
14:0014:00, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 1-3), Marek Stanoch, Dariusz Perkowski, Violetta Prusińska, Marek Kruk
14:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.tory 4-6), Maciej Wojciechowski
15:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Pływalnia Uniwersytecka