| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Julia Jóźwiak | 8:00, gr.1 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Horaczyńska | | 8:00, gr.22 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak | | 8:00, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak, Alicja Zając | | 8:00, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak | | 8:00, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Mirosław Kowalski, Alicja Zając | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka | | | 9:30, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Julia Jóźwiak | 9:30, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Katarzyna Magdziak | | | 9:30, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Horaczyńska | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa | | 11:00, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak | | 11:00, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Elżbieta Horaczyńska | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Łukasz Nowak, Violetta Prusińska, Alicja Zając | | 12:30, gr.8 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Nadolska | | | 12:30, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Nadolska | | 12:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka, Alicja Zając | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | 14:00, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Barbara Machyna, Joanna Purat | | | | | 14:00, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka, Alicja Zając | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 15:30, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Karolina Nadolska | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|