Plan zajęć przedmiotu Body control [32-BC] Semestr zimowy 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Andrzej Bromberek, Katarzyna Magdziak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 1, budynek nr 540
Julia Jóźwiak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Joanna Kusa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Agnieszka Abrahamczyk
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Agata Szeklicka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Wtorek
Agnieszka Abrahamczyk, Maciej Czaronek
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 25
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Julia Jóźwiak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala 2 - Sala lecznicza, budynek nr 560
Katarzyna Magdziak, Alicja Zając
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Agata Szeklicka
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak, Alicja Zając
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Środa
Elżbieta Horaczyńska, Agata Szeklicka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Czwartek
Julia Jóźwiak, Katarzyna Magdziak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Karolina Nadolska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak, Agata Szeklicka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy czwartek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Maciej Wojciechowski
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każdy czwartek, 14:00 - 15:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Piątek
Julia Jóźwiak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Łukasz Nowak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Agata Szeklicka, Jolanta Tomczak, Alicja Zając
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Joanna Kusa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Maciej Czaronek, Agata Szeklicka, Jolanta Tomczak, Alicja Zając
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 3 - Sala do aerobiku, budynek nr 560
Maciej Czaronek, Karolina Nadolska
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Joanna Kusa
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 505 — Zagajnikowa
- 540 — Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki
- 550 — Szamarzewskiego
- 560 — Młyńska