Plan zajęć przedmiotu Body control [32-BC] Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wojciech Weiss
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 41
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 1, budynek nr 520
Elżbieta Konieczna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 3
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala 2 - Sala lecznicza, budynek nr 560
Elżbieta Horaczyńska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Agata Szeklicka
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Julia Jóźwiak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 7
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Agata Szeklicka
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 6
każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Julia Jóźwiak
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 8
każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Wtorek
Karolina Nadolska
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 9
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Karolina Perz
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 10
każdy wtorek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Karolina Perz
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 11
każdy wtorek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Agnieszka Abrahamczyk, Barbara Machyna
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 12
każdy wtorek, 14:00 - 17:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Maciej Wojciechowski
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 15
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala 2 - Sala lecznicza, budynek nr 560
Katarzyna Magdziak
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 14
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Agnieszka Abrahamczyk, Barbara Machyna
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 13
każdy wtorek, 15:30 - 17:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 16
każdy wtorek, 17:00 - 18:30
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Środa
Barbara Machyna
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 17
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Barbara Machyna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 18
każda środa, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 20
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 19
każda środa, 11:00 - 12:30
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Katarzyna Magdziak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 22
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 21
każda środa, 12:30 - 14:00
Sala Sala duża 2S1, budynek nr 505
Czwartek
Barbara Machyna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 24
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala 1, budynek nr 540
Elżbieta Horaczyńska
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 23
każdy czwartek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Barbara Machyna
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 26
każdy czwartek, 11:00 - 12:30
Sala 1, budynek nr 540
Julia Jóźwiak
15:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 27
każdy czwartek, 15:30 - 17:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Julia Jóźwiak
17:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 28
każdy czwartek, 17:00 - 18:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Piątek
Barbara Machyna, Michał Szymański
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 31
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Julia Jóźwiak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 30
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 1, budynek nr 540
Jolanta Tomczak
8:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 29
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Elżbieta Konieczna
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 35
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala tory 1-2, budynek nr 500
Barbara Machyna, Michał Szymański
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 34
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Julia Jóźwiak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 33
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala 1, budynek nr 540
Jolanta Tomczak
9:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 32
każdy piątek, 9:30 - 11:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Agnieszka Abrahamczyk
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 38
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 2-gorna, budynek nr 550
Barbara Machyna, Michał Szymański
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 37
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 1-dolna, budynek nr 550
Joanna Kusa
11:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 36
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Joanna Kusa
12:30
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 39
każdy piątek, 12:30 - 14:00
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Joanna Kusa
14:00
Zajęcia wychowania fizycznego, grupa 40
każdy piątek, 14:00 - 15:30
Sala Sala mała 2S2, budynek nr 505
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 500 — Pływalnia Uniwersytecka
- 505 — Zagajnikowa
- 520 — Boisko UAM
- 540 — Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki
- 550 — Szamarzewskiego
- 560 — Młyńska