Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Body control 32-BC
Plan zajęć - Semestr letni 2017/2018


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Ewa Koperska
8:00, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Karolina Perz
8:00, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Ewa Koperska
9:00
9:30, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Elżbieta Konieczna
9:30, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa, Jolanta Tomczak
9:30, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Barbara Machyna
9:30, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Ewa Koperska
9:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Karolina Perz, Jolanta Siekierska, Jolanta Tomczak
9:30, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak
9:30, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Mirosław Kowalski, Karolina Perz, Jolanta Siekierska
10:00
11:0011:00, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Ewa Koperska
11:00, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Barbara Machyna
11:00, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Ewa Koperska
11:00, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak
11:00, gr.25
Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Elżbieta Konieczna, Ewa Koperska, Katarzyna Pernak
11:00, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Julia Jóźwiak, Joanna Purat
11:00, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agnieszka Abrahamczyk, Maciej Czaronek, Paweł Kantorski, Violetta Prusińska, Joanna Purat
12:00
12:30, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Barbara Machyna, Jolanta Siekierska
12:30, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Joanna Kusa, Jolanta Tomczak
12:30, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Marek Kruk, Karolina Perz
12:30, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Purat, Jolanta Tomczak
12:30, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Karolina Perz, Jolanta Siekierska, Jolanta Tomczak
12:30, gr.27
Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Julia Jóźwiak, Joanna Purat
12:30, gr.26
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Marta Gębala, Zenon Jezierski, Karolina Perz, Jolanta Siekierska
13:00
14:0014:00, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak
14:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Marek Kruk, Joanna Kusa, Jolanta Tomczak
15:00
15:30, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Barbara Machyna, Jolanta Tomczak
16:00
17:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: