Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Body control 32-BC
Plan zajęć - Semestr letni 2016/2017


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2017-05-08 - 2017-05-14  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.8
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Ewa Koperska
8:00, gr.15
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505)
8:00, gr.19
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka
8:00, gr.20
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Karolina Perz
9:00
9:30, gr.1
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak
9:30, gr.2
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Elżbieta Konieczna, Barbara Machyna
9:30, gr.4
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Karolina Perz, Elżbieta Konieczna
9:30, gr.5
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska
9:30, gr.9
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Jolanta Tomczak
9:30, gr.16
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Ewa Koperska
9:30, gr.21
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa
10:00
11:0011:00, gr.3
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa
11:00, gr.6
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Purat
11:00, gr.10
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505)
11:00, gr.17
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Purat, Elżbieta Konieczna
11:00, gr.22
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Agata Szeklicka
11:00, gr.23
Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Joanna Purat, Barbara Machyna
11:00, gr.24
Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Grażyna Dawidowska
12:00
12:30, gr.11
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa
12:30, gr.12
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Karolina Perz, Ewa Koperska
12:30, gr.18
Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Grażyna Dawidowska, Jolanta Tomczak
12:30, gr.25
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Joanna Kusa
12:30, gr.26
Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Joanna Purat, Jakub Wieczorek
12:30, gr.27
Zajęcia wychowania fizycznego (2 - Sala lecznicza bud.560), Ewa Koperska
13:00
14:0014:00, gr.7
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Barbara Machyna, Karolina Perz
14:00, gr.13
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala mała 2S2 bud.505), Julia Jóźwiak
15:00
15:30, gr.14
Zajęcia wychowania fizycznego (s.Sala duża 2S1 bud.505), Joanna Kusa
16:00
17:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: