Plan zajęć przedmiotu Praktyczna nauka języka angielskiego II - 1. Sprawności zintegrowane; 2. Gramatyka; 3. Wymowa; 4. Pisanie [15-PNJA-2BA-22] Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2023/2024
- Semestr letni 2022/2023
- Semestr letni 2021/2022
- Semestr letni 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Ewelina Wojtkowiak
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala Sala górna (zielona), budynek nr 030
Krzysztof Sawala
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 233, budynek nr 030
Tomasz Szczegóła
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:30 - 13:00
Sala 214, budynek nr 030
Krzysztof Sawala
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:45
Sala 153, budynek nr 030
Mateusz Jekiel
16:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 215, budynek nr 030
Shane Nahumko
16:45
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 16:45 - 18:15
Sala 238, budynek nr 030
Wtorek
Paweł Scheffler
9:45
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala Sala górna (zielona), budynek nr 030
Jarosław Weckwerth
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 226/227, budynek nr 030
Jack Hutchens
9:45
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 152, budynek nr 030
Krzysztof Sawala
11:30
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 152, budynek nr 030
Simon Harris
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 154, budynek nr 030
Jack Hutchens
11:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 236, budynek nr 030
Karolina Baranowska
13:15
Ćwiczenia, grupa 12
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 240, budynek nr 030
Mateusz Fabiszewski-Jaworski
13:15
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 214, budynek nr 030
Ewa Tomczak-Łukaszewska
13:15
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 213, budynek nr 030
Małgorzata Kul
13:15
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 154, budynek nr 030
Krzysztof Sawala
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 215, budynek nr 030
Ewa Tomczak-Łukaszewska
15:00
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 214, budynek nr 030
Mateusz Fabiszewski-Jaworski
15:00
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 15:00 - 16:45
Sala 213, budynek nr 030
Małgorzata Kul
15:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 152, budynek nr 030
Ewa Olszewska
15:00
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 233, budynek nr 030
Karolina Krawczak-Glynn
15:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 154, budynek nr 030
Środa
Jacek Rysiewicz
9:45
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 154, budynek nr 030
Jarosław Weckwerth
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 9:45 - 11:15
Sala 226/227, budynek nr 030
Simon Harris
11:30
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 11:30 - 13:00
Sala 233, budynek nr 030
Simon Harris
13:15
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 238, budynek nr 030
Michał Kapis
13:15
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 214, budynek nr 030
Paulina Zydorowicz
13:15
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 211, budynek nr 030
Ronald Kim
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 233, budynek nr 030
Karolina Krawczak-Glynn
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 235, budynek nr 030
Agata Janicka
16:45
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 230, budynek nr 030
Ewa Olszewska
16:45
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 213, budynek nr 030
Ronald Kim
16:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 16:45 - 18:15
Sala 237, budynek nr 030
Ewa Olszewska
18:30
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 18:30 - 20:00
Sala 214, budynek nr 030
Czwartek
Maciej Kielar
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 8:00 - 9:30
Sala 153, budynek nr 030
Joanna Śmiecińska
9:45
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 153, budynek nr 030
Simon Harris
9:45
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 9:45 - 11:15
Sala 229, budynek nr 030
Marcin Turski
11:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 11:30 - 13:00
Sala 235, budynek nr 030
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Kolegium Heliodora Święcickiego