Plan zajęć przedmiotu Seminarium magisterskie [09-SEM-MGR-14] Semestr zimowy 2013/2014
Ustawienia planu
Poniedziałek
Ewa Jarmołowicz-Nowikow
8:15
Konwersatorium, grupa 29
każdy poniedziałek, 8:15 - 9:45
Sala 119, budynek nr 111
Piotr Nowak
11:45
Konwersatorium, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:45 - 13:15
Sala 213, budynek nr 111
Kyriakos Papoulidis
15:15
Konwersatorium, grupa 12
każdy poniedziałek, 15:15 - 16:45
Sala 321, budynek nr 111
Thuat Nguyen Chi
15:15
Konwersatorium, grupa 9
każdy poniedziałek, 15:15 - 16:45
Sala 317, budynek nr 111
Wtorek
Eliza Karmińska
10:00
Konwersatorium, grupa 2
każdy wtorek, 10:00 - 11:30
Sala 208, budynek nr 111
Petronia Łobacz
11:30
Konwersatorium, grupa 28
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 511, budynek nr 111
Norbert Ostrowski
11:45
Konwersatorium, grupa 33
każdy wtorek, 11:45 - 13:15
Sala 205, budynek nr 111
Elena Chashchina
11:45
Konwersatorium, grupa 32
każdy wtorek, 11:45 - 13:15
Sala 303, budynek nr 111
Elena Chashchina
11:45
Konwersatorium, grupa 30
każdy wtorek, 11:45 - 13:15
Sala 303, budynek nr 111
Maciej Karpiński
11:45
Konwersatorium, grupa 24
każdy wtorek, 11:45 - 13:15
Sala 305, budynek nr 111
Ilona Koutny
13:30
Konwersatorium, grupa 10
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 215, budynek nr 111
Agata Wolarska-Sobocińska
13:30
Konwersatorium, grupa 1
każdy wtorek, 13:30 - 15:00
Sala 215, budynek nr 111
Tomasz Wicherkiewicz
15:00
Konwersatorium, grupa 27
każdy wtorek, 15:00 - 16:30
Sala 130, budynek nr 120
Mirosław Górny
17:00
Konwersatorium, grupa 7
każdy wtorek, 17:00 - 18:30
Sala 221, budynek nr 111
Środa
Karolina Gortych-Michalak
13:30
Konwersatorium, grupa 26
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 309, budynek nr 111
Władysław Zabrocki
13:30
Konwersatorium, grupa 16
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 111, budynek nr 111
Nawoja Mikołajczak-Matyja
13:30
Konwersatorium, grupa 15
każda środa, 13:30 - 15:00
Sala 212b, budynek nr 111
Czwartek
Norbert Ostrowski, Ewa Stryczyńska-Hodyl
11:45
Konwersatorium, grupa 13
każdy czwartek, 11:45 - 13:15
Sala 111, budynek nr 111
Krzysztof Stroński
15:15
Konwersatorium, grupa 11
każdy czwartek, 15:15 - 16:45
Sala 309, budynek nr 111
Kyong-Geun Oh
15:15
Konwersatorium, grupa 6
każdy czwartek, 15:15 - 16:45
Sala 202, budynek nr 111
Piotr Wierzchoń
17:00
Konwersatorium, grupa 23
każdy czwartek, 17:00 - 18:30
Sala 202, budynek nr 111
Jerzy Pogonowski
17:00
Konwersatorium, grupa 8
każdy czwartek, 17:00 - 18:30
Sala 322, budynek nr 111
Grażyna Demenko
18:40
Konwersatorium, grupa 21
każdy czwartek, 18:40 - 20:10
Sala 305, budynek nr 111
Piątek
Krystyna Tuszyńska
10:00
Konwersatorium, grupa 20
każdy piątek, 10:00 - 11:30
Sala 311, budynek nr 111
Michael Abdalla
11:45
Konwersatorium, grupa 5
każdy piątek, 11:45 - 13:15
Sala 303, budynek nr 111
Szymon Grzelak
17:00
Konwersatorium, grupa 4
każdy piątek, 17:00 - 18:30
Sala 322, budynek nr 111
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: