Plan zajęć przedmiotu Podstawy chemii fizycznej [02-PCHFL-22] Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Małgorzata Bayda-Smykaj, Marcin Podsiadło
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 11:15
Sala 4.42, budynek nr 031
Waldemar Nowicki
9:45
Wykład, grupa 3
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 2.61, budynek nr 031
Stanisław Lamperski
9:45
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15
Sala 3.65, budynek nr 031
Andrzej Molski
11:30
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 12:15
Sala 2.61, budynek nr 031
Anna Lewandowska-Andrałojć, Beata Szała-Mendyk
11:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:30 - 14:45
Sala 4.42, budynek nr 031
Wtorek
Anna Olejniczak
8:00
Proseminarium, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 4.30, budynek nr 031
Anna Olejniczak
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 8:00 - 9:30
Sala 4.30, budynek nr 031
Piotr Filipiak, Katarzyna Krancewicz
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 3
każdy wtorek, 8:00 - 11:15
Sala 4.42, budynek nr 031
Anna Olejniczak
9:45
Proseminarium, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 4.30, budynek nr 031
Anna Olejniczak
9:45
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 4.30, budynek nr 031
Andrzej Molski
9:45
Wykład, grupa 2
każdy wtorek, 9:45 - 11:15
Sala 2.62, budynek nr 031
Mariusz Puchalski
11:30
Proseminarium, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 3.48, budynek nr 031
Mariusz Puchalski
11:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 11:30 - 13:00
Sala 3.48, budynek nr 031
Marta Ignasiak-Kciuk, Piotr Skołuda
12:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 4
każdy wtorek, 12:00 - 15:15
Sala 4.42, budynek nr 031
Anna Olejniczak
13:15
Proseminarium, grupa 5
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 4.24, budynek nr 031
Anna Olejniczak
13:15
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 13:15 - 14:45
Sala 4.24, budynek nr 031
Piotr Filipiak, Marta Ignasiak-Kciuk
15:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 5
każdy wtorek, 15:30 - 18:45
Sala 4.42, budynek nr 031
Środa
Anna Olejniczak
8:00
Proseminarium, grupa 8
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 4.24, budynek nr 031
Anna Olejniczak
8:00
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 8:00 - 9:30
Sala 4.24, budynek nr 031
Waldemar Nowicki
9:45
Wykład, grupa 3
każda środa, 9:45 - 10:30
Sala 2.61, budynek nr 031
Stanisław Lamperski
10:00
Wykład, grupa 1
każda środa, 10:00 - 10:45
Sala 2.62, budynek nr 031
Anna Jakubowska-Kozik, Piotr Skołuda
12:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 6
każda środa, 12:00 - 15:15
Sala 4.42, budynek nr 031
Marta Waligórska
12:15
Proseminarium, grupa 10
każda środa, 12:15 - 13:45
Sala 4.27, budynek nr 031
Marta Waligórska
12:15
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 12:15 - 13:45
Sala 4.27, budynek nr 031
Anna Lewandowska-Andrałojć
13:15
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 3.48, budynek nr 031
Anna Lewandowska-Andrałojć
13:15
Proseminarium, grupa 1
każda środa, 13:15 - 14:45
Sala 3.48, budynek nr 031
Anna Olejniczak
15:00
Proseminarium, grupa 4
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 4.30, budynek nr 031
Anna Olejniczak
15:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 4.30, budynek nr 031
Tomasz Pędziński, Beata Szała-Mendyk
15:45
Zajęcia laboratoryjne, grupa 7
każda środa, 15:45 - 19:00
Sala 4.42, budynek nr 031
Czwartek
Małgorzata Bayda-Smykaj, Anna Jakubowska-Kozik, Marcin Podsiadło
8:00
Zajęcia laboratoryjne, grupa 8
każdy czwartek, 8:00 - 11:15
Sala 4.42, budynek nr 031
Marta Ignasiak-Kciuk, Katarzyna Krancewicz
11:30
Zajęcia laboratoryjne, grupa 9
każdy czwartek, 11:30 - 14:45
Sala 4.42, budynek nr 031
Anna Lewandowska-Andrałojć
13:15
Proseminarium, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 3.48, budynek nr 031
Anna Lewandowska-Andrałojć
13:15
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 13:15 - 14:45
Sala 3.48, budynek nr 031
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum