Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Podstawy chemii analitycznej [02-PCHAL-12] Semestr letni 2019/2020

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Aleksandra Bartkowiak, Michał Cegłowski, Błażej Gierczyk, Maciej Zalas
8:00 Zajęcia laboratoryjne, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 11:15 Sala 2.91, budynek nr 031
Zbigniew Hnatejko
9:45 Wykład, grupa 2 każdy poniedziałek, 9:45 - 11:15 Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Anna Juszczak, Małgorzata Kaczmarek
11:30 Zajęcia laboratoryjne, grupa 7 każdy poniedziałek, 11:30 - 14:30 Sala 2.90, budynek nr 031
Monika Kot
11:30 Ćwiczenia, grupa 4 każdy poniedziałek, 11:30 - 12:15 Sala 4.27, budynek nr 031
Aleksandra Bartkowiak, Błażej Gierczyk, Maciej Zalas
11:30 Zajęcia laboratoryjne, grupa 2 każdy poniedziałek, 11:30 - 14:45 Sala 2.91, budynek nr 031
Monika Kot
12:30 Ćwiczenia, grupa 5 każdy poniedziałek, 12:30 - 13:15 Sala 4.27, budynek nr 031
Teresa Łuczak
13:15 Ćwiczenia, grupa 6 każdy poniedziałek, 13:15 - 14:30 Sala 4.27, budynek nr 031
Zbigniew Hnatejko
16:00 Ćwiczenia, grupa 12 każdy poniedziałek, 16:00 - 16:45 Sala 4.27, budynek nr 031
Adam Mieloch
17:00 Ćwiczenia, grupa 10 każdy poniedziałek, 17:00 - 17:45 Sala 4.27, budynek nr 031
Adam Mieloch
18:00 Ćwiczenia, grupa 9 każdy poniedziałek, 18:00 - 18:45 Sala 4.27, budynek nr 031

Wtorek

Grzegorz Schroeder
8:00 Wykład, grupa 1 każdy wtorek, 8:00 - 9:30 Sala 2.64 (Aula), budynek nr 031
Anna Juszczak, Małgorzata Kaczmarek
11:30 Zajęcia laboratoryjne, grupa 8 każdy wtorek, 11:30 - 14:30 Sala 2.90, budynek nr 031
Natalia Szymaszek
14:15 Ćwiczenia, grupa 7 każdy wtorek, 14:15 - 15:00 Sala 4.30, budynek nr 031
Julia Duszczak
15:15 Ćwiczenia, grupa 8 każdy wtorek, 15:15 - 16:00 Sala 4.30, budynek nr 031
Małgorzata Kaczmarek, Krzysztof Staninski
15:15 Zajęcia laboratoryjne, grupa 5 każdy wtorek, 15:15 - 18:15 Sala 2.90, budynek nr 031
Julia Duszczak
16:15 Ćwiczenia, grupa 11 każdy wtorek, 16:15 - 17:00 Sala 4.30, budynek nr 031

Środa

Anna Juszczak, Małgorzata Kaczmarek
8:00 Zajęcia laboratoryjne, grupa 9 każda środa, 8:00 - 11:00 Sala 2.90, budynek nr 031

Czwartek

Rafał Frański, Maria Guć, Joanna Kurczewska
8:00 Zajęcia laboratoryjne, grupa 3 każdy czwartek, 8:00 - 11:15 Sala 2.91, budynek nr 031
Anna Juszczak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Maciej Skrodzki
8:15 Zajęcia laboratoryjne, grupa 6 każdy czwartek, 8:15 - 11:15 Sala 2.90, budynek nr 031
Maria Guć, Joanna Kurczewska, Radosław Pankiewicz
11:30 Zajęcia laboratoryjne, grupa 4 każdy czwartek, 11:30 - 14:45 Sala 2.91, budynek nr 031
Elwira Koko
13:15 Ćwiczenia, grupa 1 każdy czwartek, 13:15 - 14:00 Sala 3.48, budynek nr 031
Elwira Koko
14:15 Ćwiczenia, grupa 2 każdy czwartek, 14:15 - 15:00 Sala 3.48, budynek nr 031
Elwira Koko
15:15 Ćwiczenia, grupa 3 każdy czwartek, 15:15 - 16:00 Sala 3.48, budynek nr 031

Piątek

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Collegium Chemicum

ul. Wieniawskiego 1
61-712 Poznań
tel: +48 61 829 4000
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0-2 (2024-02-19)