Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Chemii
Przedmioty obowiązkowe dla 1 semestru programu DU-CHK
Semestr zimowy 2021/2022

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.3
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.3
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.1
Chemia organiczna - Zajęcia laboratoryjne (3.79), Jadwiga Gajewy, Natalia Prusinowska, Krystian Pyta, Natalia Skrzypczak
8:00, gr.1
Chemia organiczna - Zajęcia laboratoryjne (3.78), Jadwiga Gajewy, Natalia Prusinowska, Krystian Pyta, Natalia Skrzypczak
8:00, gr.1
Chemia produktów kosmetycznych - Wykład (3.65), Izabela Nowak
8:00, gr.3
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.3
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.2
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.2
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.3
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.2
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.3
Chemia organiczna - Zajęcia laboratoryjne (3.79), Natalia Prusinowska, Krystian Pyta
8:00, gr.3
Chemia organiczna - Zajęcia laboratoryjne (3.78), Natalia Prusinowska, Krystian Pyta
8:00, gr.1
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
8:00, gr.1
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
8:00, gr.2
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.2
Chemia produktów kosmetycznych - Zajęcia laboratoryjne (4.43), Aleksandra Skoczeń, Agata Wawrzyńczak
8:00, gr.3
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.3
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.3
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.3
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.3
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
8:00, gr.2
Chemia produktów kosmetycznych - Zajęcia laboratoryjne (4.43), Aleksandra Skoczeń, Agata Wawrzyńczak
8:00, gr.1
Chemia produktów kosmetycznych - Zajęcia laboratoryjne (4.43), Aleksandra Skoczeń, Agata Wawrzyńczak
9:00
9:30, gr.1
Analiza instrumentalna - Zajęcia laboratoryjne (3.94), Iwona Nowak
9:45, gr.1
Chemia organiczna - Wykład (2.61), Marcin Kwit
9:45, gr.1
Chemia organiczna - Wykład (2.61), Marcin Kwit
10:00
10:15, gr.3
Chemia organiczna - Proseminarium (3.65), Tomasz Pospieszny, Paweł Skowronek
10:15, gr.2
Chemia organiczna - Wykład (3.65), Donata Pluskota-Karwatka, Tomasz Pospieszny
10:15, gr.1
Chemia produktów kosmetycznych - Wykład (3.65), Izabela Nowak
10:30, gr.1
Chemia organiczna - Proseminarium (3.48), Marcin Kwit
10:45, gr.2
Chemia nieorganiczna - Wykład (s.on-line), Artur Stefankiewicz
10:45, gr.1
Chemia nieorganiczna - Wykład (s.on-line), Piotr Pawluć
10:45, gr.3
Chemia organiczna - Wykład (3.65), Donata Pluskota-Karwatka
10:45, gr.2
Chemia organiczna - Wykład (3.65), Donata Pluskota-Karwatka, Tomasz Pospieszny
11:0011:00, gr.3
Chemia organiczna - Proseminarium (4.30), Tomasz Pospieszny, Paweł Skowronek
12:0012:00, gr.2
Chemia produktów kosmetycznych - Zajęcia laboratoryjne (4.43), Aleksandra Skoczeń, Agata Wawrzyńczak
12:00, gr.2
Chemia produktów kosmetycznych - Zajęcia laboratoryjne (4.43), Aleksandra Skoczeń, Agata Wawrzyńczak
12:00, gr.1
Chemia produktów kosmetycznych - Zajęcia laboratoryjne (4.43), Aleksandra Skoczeń, Agata Wawrzyńczak
12:30, gr.1
Związki organiczne w kosmetyce - Wykład (3.65), Karol Kacprzak
12:45, gr.2
Analiza instrumentalna - Zajęcia laboratoryjne (3.94), Iwona Nowak
12:45, gr.1
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
12:45, gr.1
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
12:45, gr.1
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
12:45, gr.2
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
12:45, gr.2
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert
12:45, gr.1
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
12:45, gr.1
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
13:0013:00, gr.2
Chemia organiczna - Zajęcia laboratoryjne (3.78), Natalia Berdzik, Jadwiga Gajewy, Natalia Prusinowska, Natalia Skrzypczak
13:00, gr.2
Chemia organiczna - Zajęcia laboratoryjne (3.79), Natalia Berdzik, Jadwiga Gajewy, Natalia Prusinowska, Natalia Skrzypczak
13:00, gr.1
Chemia organiczna - Proseminarium (3.48), Marcin Kwit
13:00, gr.4
Chemia organiczna - Proseminarium (4.28), Donata Pluskota-Karwatka
13:00, gr.2
Chemia organiczna - Proseminarium (3.48), Marcin Kwit
14:00
14:15, gr.1
Analiza instrumentalna - Wykład (3.65), Iwona Rykowska
14:15, gr.1
Analiza instrumentalna - Zajęcia laboratoryjne (3.94), Iwona Nowak
14:45, gr.5
Chemia organiczna - Proseminarium (4.28), Donata Pluskota-Karwatka
15:00
15:30, gr.2
Chemia organiczna - Proseminarium (3.48), Marcin Kwit
16:0016:00, gr.1
Związki organiczne w kosmetyce - Zajęcia laboratoryjne (3.78), Agnieszka Grajewska, Daniel Łowicki
16:15, gr.1
Analiza instrumentalna - Zajęcia laboratoryjne (3.94), Iwona Nowak
17:00
17:30, gr.2
Analiza instrumentalna - Zajęcia laboratoryjne (3.94), Iwona Nowak
18:00
19:00
20:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Collegium Chemicum