Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wydział Chemii
Przedmioty obowiązkowe dla 1 semestru programu DU-CHK
Semestr zimowy 2019/2020

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Chemia produktów kosmetycznych - Zajęcia laboratoryjne (4.43), Joanna Gościańska, Agata Wawrzyńczak
8:00, gr.2
Chemia produktów kosmetycznych - Zajęcia laboratoryjne (4.43), Joanna Gościańska, Agata Wawrzyńczak
8:00, gr.1
Związki organiczne w kosmetyce - Zajęcia laboratoryjne (3.79), Agnieszka Grajewska, Katarzyna Salamon-Krokosz
8:00, gr.1
Analiza instrumentalna - Wykład (3.65), Iwona Rykowska
8:00, gr.6
Chemia organiczna - Proseminarium (4.31), Donata Pluskota-Karwatka
8:00, gr.2
Chemia organiczna - Proseminarium (3.48), Marcin Kwit
8:00, gr.1
Chemia produktów kosmetycznych - Wykład (2.61), Izabela Nowak
8:00, gr.1
Chemia organiczna - Wykład (2.62), Marcin Kwit
8:00, gr.5
Chemia organiczna - Zajęcia laboratoryjne (3.79), Natalia Prusinowska, Krystian Pyta, Roksana Trznadel
9:00
9:45, gr.1
Analiza instrumentalna - Zajęcia laboratoryjne (3.94), Małgorzata Guzowska, Iwona Nowak
9:45, gr.4
Chemia organiczna - Zajęcia laboratoryjne (3.79), Sara Górka, Natalia Prusinowska, Paweł Skowronek, Anna Szafraniec, Roksana Trznadel
9:45, gr.3
Chemia organiczna - Zajęcia laboratoryjne (3.79), Dominika Czerwonka, Sara Górka, Natalia Prusinowska, Anna Szafraniec, Roksana Trznadel
9:45, gr.2
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
9:45, gr.2
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
9:45, gr.1
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
9:45, gr.1
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Mariusz Majchrzak, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
9:45, gr.3
Chemia organiczna - Proseminarium (3.48), Paweł Skowronek
10:0010:00, gr.3
Chemia organiczna - Wykład (2.61), Donata Pluskota-Karwatka
10:00, gr.2
Chemia organiczna - Wykład (2.61), Lech Celewicz
11:00
11:30, gr.7
Chemia organiczna - Proseminarium (4.30), Tomasz Pospieszny
11:30, gr.5
Chemia organiczna - Proseminarium (3.48), Lech Celewicz
11:45, gr.2
Chemia nieorganiczna - Wykład (2.64 (Aula)), Artur Stefankiewicz
11:45, gr.1
Chemia nieorganiczna - Wykład (2.64 (Aula)), Piotr Pawluć
12:0012:00, gr.1
Związki organiczne w kosmetyce - Wykład (2.61), Karol Kacprzak
13:0013:00, gr.2
Analiza instrumentalna - Zajęcia laboratoryjne (3.94), Małgorzata Guzowska, Iwona Nowak
13:15, gr.1
Chemia organiczna - Proseminarium (4.29), Paweł Skowronek
14:00
14:15, gr.2
Chemia organiczna - Zajęcia laboratoryjne (3.79), Dominika Czerwonka, Sara Górka, Katarzyna Salamon-Krokosz, Anna Szafraniec
14:15, gr.1
Chemia organiczna - Zajęcia laboratoryjne (3.79), Dominika Czerwonka, Sara Górka, Natalia Prusinowska, Krystian Pyta, Katarzyna Salamon-Krokosz
14:30, gr.3
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.76), Jolanta Darul, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
14:30, gr.3
Chemia nieorganiczna - Zajęcia laboratoryjne (2.75), Jolanta Darul, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Krzysztof Staninski, Karol Szubert, Agnieszka Tolińska
14:30, gr.2
Związki organiczne w kosmetyce - Zajęcia laboratoryjne (3.79), Agnieszka Grajewska, Karol Kacprzak
15:00
15:15, gr.4
Chemia organiczna - Proseminarium (4.29), Tomasz Pospieszny
16:00
17:00
18:00
19:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Collegium Chemicum