Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Body control 32-BC
Zajęcia wychowania fizycznego (WF) Semestr zimowy 2020/2021

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Elżbieta Konieczna 22/22 szczegóły
2 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Marta Gębala 16/15 szczegóły
3 każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30, Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki, sala 1
Joanna Purat, Barbara Machyna 24/22 szczegóły
4 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Agata Szeklicka 15/15 szczegóły
5 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Jolanta Tomczak 15/15 szczegóły
6 każdy wtorek, 8:00 - 9:30, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Karolina Nadolska 14/15 szczegóły
7 każdy wtorek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Karolina Nadolska 16/15 szczegóły
8 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
0/15 szczegóły
9 każdy wtorek, 11:00 - 12:30, Szamarzewskiego, sala 2-gorna
Joanna Purat, Barbara Machyna 20/22 szczegóły
10 każdy wtorek, 12:30 - 14:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Elżbieta Konieczna 12/15 szczegóły
11 każdy wtorek, 12:30 - 14:00, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Grażyna Dawidowska, Jakub Wieczorek 16/22 szczegóły
12 każdy wtorek, 15:30 - 17:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Jolanta Tomczak 13/15 szczegóły
13 każda środa, 8:00 - 9:30, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Katarzyna Magdziak, Julia Jóźwiak 16/15 szczegóły
14 każda środa, 8:00 - 9:30, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Elżbieta Konieczna 22/22 szczegóły
15 każda środa, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Jolanta Tomczak 15/15 szczegóły
16 każda środa, 9:30 - 11:00, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Grażyna Dawidowska, Barbara Machyna 20/22 szczegóły
17 każda środa, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Agata Szeklicka 16/15 szczegóły
18 każda środa, 11:00 - 12:30, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Grażyna Dawidowska, Barbara Machyna 13/22 szczegóły
19 każda środa, 12:30 - 14:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Julia Jóźwiak 17/15 szczegóły
20 każdy czwartek, 8:00 - 9:30, Szamarzewskiego, sala 1-dolna
Barbara Machyna 23/22 szczegóły
21 każdy czwartek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Katarzyna Magdziak, Julia Jóźwiak 18/15 szczegóły
22 każdy czwartek, 12:30 - 14:00, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Grażyna Dawidowska, Jakub Wieczorek, Marta Gębala 23/22 szczegóły
23 każdy piątek, 8:00 - 9:30, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Elżbieta Horaczyńska 16/15 szczegóły
24 każdy piątek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Julia Jóźwiak, Violetta Prusińska 15/15 szczegóły
25 każdy piątek, 9:30 - 11:00, Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki, sala 1
Joanna Kusa 22/22 szczegóły
26 każdy piątek, 9:30 - 11:00, Szamarzewskiego, sala 1-dolna
Barbara Machyna 22/22 szczegóły
27 każdy piątek, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Julia Jóźwiak 16/15 szczegóły
28 każdy piątek, 12:30 - 14:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Agata Szeklicka 16/15 szczegóły
29 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Karolina Nadolska 15/15 szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.