Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Body control 32-BC
Zajęcia wychowania fizycznego (WF) Semestr letni 2018/2019

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Ewa Koperska, Violetta Prusińska 16/14 szczegóły
2 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Jolanta Tomczak, Grażyna Dawidowska 15/14 szczegóły
3 każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30, Szamarzewskiego, sala 1-dolna
Barbara Machyna 26/14 szczegóły
4 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Elżbieta Konieczna, Damian Lisiecki 15/14 szczegóły
5 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00, Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki, sala 1
Agata Szeklicka, Maciej Wojciechowski 22/14 szczegóły
6 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Jolanta Siekierska, Marta Gębala 22/14 szczegóły
7 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Elżbieta Konieczna, Julia Jóźwiak 16/14 szczegóły
8 każdy poniedziałek, 14:00 - 15:30, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Jolanta Siekierska, Marta Gębala 22/14 szczegóły
9 każdy wtorek, 8:00 - 9:30, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Jolanta Tomczak, Katarzyna Magdziak 15/14 szczegóły
10 każdy wtorek, 8:00 - 9:30, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Elżbieta Konieczna, Agata Szeklicka 22/14 szczegóły
11 każdy wtorek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Barbara Machyna 15/14 szczegóły
12 każdy wtorek, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Jolanta Siekierska, Julia Jóźwiak, Paweł Kantorski 15/14 szczegóły
13 każdy wtorek, 12:30 - 14:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Joanna Purat, Jolanta Siekierska, Barbara Machyna, Julia Jóźwiak 15/14 szczegóły
14 każdy wtorek, 12:30 - 14:00, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Grażyna Dawidowska 15/14 szczegóły
15 każdy wtorek, 14:00 - 15:30, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Katarzyna Magdziak 15/14 szczegóły
16 każdy wtorek, 15:30 - 17:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Joanna Purat, Jolanta Siekierska, Julia Jóźwiak 15/14 szczegóły
17 każda środa, 8:00 - 9:30, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Katarzyna Magdziak 15/14 szczegóły
18 każda środa, 8:00 - 9:30, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Elżbieta Konieczna, Marta Gębala 16/14 szczegóły
19 każda środa, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Ewa Koperska, Damian Lisiecki 15/14 szczegóły
20 każda środa, 9:30 - 11:00, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Grażyna Dawidowska 21/14 szczegóły
21 każda środa, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Ewa Koperska, Katarzyna Magdziak 15/14 szczegóły
22 każda środa, 11:00 - 12:30, Sala Sportowa przy Wydziale Fizyki, sala 1
Julia Jóźwiak 15/14 szczegóły
23 każda środa, 12:30 - 14:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Joanna Purat, Barbara Machyna, Katarzyna Magdziak 15/14 szczegóły
24 każda środa, 12:30 - 14:00, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Grażyna Dawidowska 22/14 szczegóły
25 każda środa, 14:00 - 15:30, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Agata Szeklicka 15/14 szczegóły
26 każda środa, 15:30 - 17:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Agata Szeklicka 15/14 szczegóły
27 każdy czwartek, 8:00 - 9:30, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Katarzyna Pernak, Joanna Purat 22/14 szczegóły
28 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
0/14 szczegóły
29 każdy czwartek, 9:30 - 11:00, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Elżbieta Konieczna, Katarzyna Magdziak 22/14 szczegóły
30 każdy czwartek, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Jolanta Siekierska, Grażyna Dawidowska, Katarzyna Magdziak 15/14 szczegóły
31 każdy piątek, 8:00 - 9:30, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Karolina Perz 15/14 szczegóły
32 każdy piątek, 9:30 - 11:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Julia Jóźwiak, Grażyna Dawidowska, Elżbieta Konieczna 15/14 szczegóły
33 każdy piątek, 11:00 - 12:30, Zagajnikowa, sala Sala duża 2S1
Violetta Prusińska, Piotr Szafarkiewicz, Elżbieta Konieczna 22/14 szczegóły
34 każdy piątek, 11:00 - 12:30, Szamarzewskiego, sala 2-gorna
Agnieszka Abrahamczyk 22/14 szczegóły
35 każdy piątek, 11:00 - 12:30, Młyńska, sala 3 - Sala do aerobiku
Ewa Koperska, Wojciech Weiss 22/14 szczegóły
36 każdy piątek, 12:30 - 14:00, Zagajnikowa, sala Sala mała 2S2
Jolanta Siekierska, Piotr Ogarzyński, Katarzyna Magdziak 15/14 szczegóły
37 każdy piątek, 12:30 - 14:00, Szamarzewskiego, sala 1-dolna
Barbara Machyna 23/14 szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.