Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pływanie 32-PL
Zajęcia wychowania fizycznego (WF) Semestr letni 2016/2017

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski, Joanna Kusa 15/15 szczegóły
2 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30, sala tory 4-6
2/15 szczegóły
3 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski, Joanna Kusa 15/15 szczegóły
4 każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30, sala tory 1-3
0/15 szczegóły
5 każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30, sala tory 4-6
Ryszard Pawlak, Piotr Szafarkiewicz, Julia Jóźwiak 15/15 szczegóły
6 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00, sala tory 4-6
Fryderyk Musielak, Maciej Palka 15/15 szczegóły
7 każdy wtorek, 8:00 - 9:30, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski, Piotr Ogarzyński 15/15 szczegóły
8 każdy wtorek, 8:00 - 9:30, sala tory 4-6
0/15 szczegóły
9 każdy wtorek, 9:30 - 11:00, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski, Piotr Ogarzyński 15/15 szczegóły
10 każdy wtorek, 9:30 - 11:00, sala tory 4-6
Joanna Purat 15/15 szczegóły
11 każdy wtorek, 11:00 - 12:30, sala tory 4-6
0/15 szczegóły
12 każdy wtorek, 14:00 - 15:30, sala tory 1-3
Piotr Szafarkiewicz, Julia Jóźwiak 15/15 szczegóły
13 każda środa, 8:00 - 9:30, sala tory 4-6
Dariusz Perkowski, Ryszard Pawlak 15/15 szczegóły
14 każda środa, 9:30 - 11:00, sala tory 1-3
Piotr Szafarkiewicz, Mirosław Kowalski 15/15 szczegóły
15 każda środa, 11:00 - 12:30, sala tory 1-3
Piotr Szafarkiewicz, Mirosław Kowalski 15/15 szczegóły
16 każda środa, 11:00 - 12:30, sala tory 4-6
Dariusz Perkowski, Ryszard Pawlak 15/15 szczegóły
17 każda środa, 12:30 - 14:00, sala tory 1-3
Filip Przymusiński, Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak 15/15 szczegóły
18 każda środa, 14:00 - 15:30, sala tory 1-3
Grażyna Dawidowska, Dariusz Perkowski 15/15 szczegóły
19 każda środa, 15:30 - 17:00, sala tory 1-3
Grażyna Dawidowska, Dariusz Perkowski 15/15 szczegóły
20 każdy czwartek, 8:00 - 9:30, sala tory 1-3
Elżbieta Konieczna, Filip Przymusiński 14/15 szczegóły
21 każdy czwartek, 8:00 - 9:30, sala tory 4-6
0/15 szczegóły
22 każdy czwartek, 9:30 - 11:00, sala tory 1-3
Elżbieta Konieczna, Filip Przymusiński 14/15 szczegóły
23 każdy czwartek, 11:00 - 12:30, sala tory 4-6
Mirosław Kowalski, Filip Przymusiński 14/15 szczegóły
24 każdy piątek, 8:00 - 9:30, sala tory 1-3
Ryszard Pawlak, Jolanta Siekierska, Dariusz Perkowski 15/15 szczegóły
25 każdy piątek, 8:00 - 9:30, sala tory 4-6
Mirosław Kowalski, Łukasz Stypa 14/15 szczegóły
26 każdy piątek, 9:30 - 11:00, sala tory 4-6
Mirosław Kowalski, Łukasz Stypa 15/15 szczegóły
27 każdy piątek, 11:00 - 12:30, sala tory 1-3
Piotr Szafarkiewicz, Maciej Czaronek 14/15 szczegóły
28 każdy piątek, 11:00 - 12:30, sala tory 4-6
Jolanta Siekierska, Mirosław Kowalski, Dariusz Perkowski 14/15 szczegóły
29 każdy piątek, 12:30 - 14:00, sala tory 1-3
0/15 szczegóły
30 każdy piątek, 12:30 - 14:00, sala tory 4-6
0/15 szczegóły
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Pływalnia Uniwersytecka
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.