Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pływanie 32-PL
Zajęcia wychowania fizycznego (WF) Semestr letni 2015/2016

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski, Joanna Purat, Grzegorz Szajek 12/15 szczegóły
2 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:30, sala tory 4-6
Elżbieta Konieczna, Julia Jóźwiak, Filip Przymusiński 15/15 szczegóły
3 każdy poniedziałek, 9:30 - 11:00, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski, Joanna Purat, Damian Lisiecki 15/15 szczegóły
4 każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30, sala tory 4-6
Marek Stanoch, Elżbieta Konieczna, Ryszard Pawlak, Mirosław Kowalski, Jan Strugarek, Andrzej Bromberek, Grzegorz Szajek 14/15 szczegóły
5 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00, sala tory 1-3
Julia Jóźwiak, Barbara Machyna 13/15 szczegóły
6 każdy poniedziałek, 12:30 - 14:00, sala tory 4-6
Marek Stanoch 0/15 szczegóły
7 każdy wtorek, 8:00 - 9:30, sala tory 1-3
Ryszard Pawlak, Zenon Jezierski, Marek Kruk 15/15 szczegóły
8 każdy wtorek, 8:00 - 9:30, sala tory 4-6
Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa, Julia Jóźwiak 15/15 szczegóły
9 każdy wtorek, 9:30 - 11:00, sala tory 4-6
Elżbieta Konieczna, Joanna Kusa, Julia Jóźwiak 15/15 szczegóły
10 każdy wtorek, 11:00 - 12:30, sala tory 1-3
Piotr Szafarkiewicz, Agata Szeklicka 3/15 szczegóły
11 każdy wtorek, 12:30 - 14:00, sala tory 1-3
Piotr Szafarkiewicz 0/15 szczegóły
12 każda środa, 9:30 - 11:00, sala tory 1-3
Piotr Szafarkiewicz, Maciej Czaronek, Filip Przymusiński 15/15 szczegóły
13 każda środa, 11:00 - 12:30, sala tory 4-6
Filip Przymusiński, Dariusz Perkowski 15/15 szczegóły
14 każda środa, 12:30 - 14:00, sala tory 1-3
Grażyna Dawidowska, Marek Stanoch 14/15 szczegóły
15 każda środa, 12:30 - 14:00, sala tory 4-6
Filip Przymusiński, Dariusz Perkowski 13/15 szczegóły
16 każda środa, 14:00 - 15:30, sala tory 1-3
Grażyna Dawidowska, Dariusz Perkowski 12/15 szczegóły
17 każda środa, 15:30 - 17:00, sala tory 1-3
Marek Stanoch, Joanna Kusa, Mirosław Kowalski, Joanna Purat 13/15 szczegóły
18 każdy czwartek, 8:00 - 9:30, sala tory 1-3
Piotr Szafarkiewicz, Barbara Machyna 14/15 szczegóły
19 każdy czwartek, 8:00 - 9:30, sala tory 4-6
Ryszard Pawlak, Julia Jóźwiak 0/15 szczegóły
20 każdy czwartek, 9:30 - 11:00, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski, Michał Marciniak 1/15 szczegóły
21 każdy czwartek, 11:00 - 12:30, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski, Maciej Czaronek 0/15 szczegóły
22 każdy czwartek, 11:00 - 12:30, sala tory 4-6
Ryszard Pawlak, Julia Jóźwiak, Łukasz Stypa 15/15 szczegóły
23 każdy czwartek, 12:30 - 14:00, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski, Joanna Purat, Maciej Czaronek, Damian Lisiecki 14/15 szczegóły
24 każdy czwartek, 12:30 - 14:00, sala tory 4-6
Filip Przymusiński, Ryszard Pawlak 1/15 szczegóły
25 każdy piątek, 8:00 - 9:30, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski, Jan Strugarek, Violetta Prusińska 13/15 szczegóły
26 każdy piątek, 8:00 - 9:30, sala tory 4-6
Marek Stanoch, Joanna Kusa, Agata Szeklicka, Violetta Prusińska 15/15 szczegóły
27 każdy piątek, 9:30 - 11:00, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski, Jan Strugarek, Joanna Purat 15/15 szczegóły
28 każdy piątek, 9:30 - 11:00, sala tory 4-6
Marek Stanoch, Maciej Wojciechowski, Joanna Kusa, Agata Szeklicka 14/15 szczegóły
29 każdy piątek, 11:00 - 12:30, sala tory 1-3
Filip Przymusiński, Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak, Julia Jóźwiak 12/15 szczegóły
30 każdy piątek, 12:30 - 14:00, sala tory 1-3
Filip Przymusiński, Mirosław Kowalski, Ryszard Pawlak, Julia Jóźwiak 11/15 szczegóły
31 każdy piątek, 12:30 - 14:00, sala tory 4-6
Piotr Szafarkiewicz, Joanna Kusa 12/15 szczegóły
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Pływalnia Uniwersytecka
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.