Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pływanie z zajęciami ogólnorozwojowymi 32-PL-OG
Zajęcia wychowania fizycznego (WF) Semestr zimowy 2014/2015

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 8:00 - 8:45, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy poniedziałek, 8:45 - 9:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Filip Przymusiński 15/15 szczegóły
2 każdy poniedziałek, 8:00 - 8:45, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każdy poniedziałek, 8:45 - 9:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Mirosław Kowalski 14/15 szczegóły
3 każdy poniedziałek, 9:30 - 10:15, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Filip Przymusiński 15/15 szczegóły
4 każdy poniedziałek, 9:30 - 10:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Mirosław Kowalski 15/15 szczegóły
5 każdy poniedziałek, 10:15 - 11:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy poniedziałek, 11:00 - 11:45, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Julia Jóźwiak 13/15 szczegóły
6 każdy poniedziałek, 10:15 - 11:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każdy poniedziałek, 11:00 - 11:45, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Marek Stanoch 13/15 szczegóły
7 każdy poniedziałek, 11:00 - 11:45, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każdy poniedziałek, 11:45 - 12:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Mirosław Kowalski 13/15 szczegóły
8 każdy poniedziałek, 11:45 - 12:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każdy poniedziałek, 12:30 - 13:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Marek Stanoch 8/15 szczegóły
9 każdy poniedziałek, 12:30 - 13:15, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Jan Strugarek 10/15 szczegóły
10 każdy poniedziałek, 12:30 - 13:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każdy poniedziałek, 13:15 - 14:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Lucyna Szudzińska 16/15 szczegóły
11 każdy wtorek, 8:45 - 9:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy wtorek, 9:30 - 10:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Agata Szeklicka 10/15 szczegóły
12 każdy wtorek, 9:30 - 10:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
każdy wtorek, 8:45 - 9:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
Marek Stanoch 16/15 szczegóły
13 każdy wtorek, 9:30 - 10:15, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy wtorek, 10:15 - 11:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Piotr Szafarkiewicz 16/15 szczegóły
14 każdy wtorek, 9:30 - 10:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każdy wtorek, 10:15 - 11:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Dariusz Perkowski 15/15 szczegóły
15 każdy wtorek, 10:15 - 11:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każdy wtorek, 11:00 - 11:45, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Marek Stanoch 16/15 szczegóły
16 każdy wtorek, 11:00 - 11:45, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy wtorek, 11:45 - 12:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Grażyna Dawidowska 14/15 szczegóły
17 każdy wtorek, 11:00 - 11:45, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każdy wtorek, 11:45 - 12:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Henryk Gawlak 0/15 szczegóły
18 każdy wtorek, 11:45 - 12:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy wtorek, 12:30 - 13:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Agata Szeklicka 14/15 szczegóły
19 każdy wtorek, 11:45 - 12:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każdy wtorek, 12:30 - 13:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Łukasz Stypa 11/15 szczegóły
20 każdy wtorek, 12:30 - 13:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każdy wtorek, 13:15 - 14:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Jolanta Siekierska 1/15 szczegóły
21 każdy wtorek, 13:15 - 14:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy wtorek, 14:00 - 14:45, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Maciej Wojciechowski 15/15 szczegóły
22 każdy wtorek, 14:45 - 15:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy wtorek, 15:30 - 16:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Maciej Wojciechowski 0/15 szczegóły
23 każda środa, 8:00 - 8:45, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każda środa, 8:45 - 9:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Agata Szeklicka 14/15 szczegóły
24 każda środa, 8:45 - 9:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każda środa, 9:30 - 10:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Elżbieta Konieczna 14/15 szczegóły
25 każda środa, 9:30 - 10:15, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każda środa, 10:15 - 11:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski 15/15 szczegóły
26 każda środa, 9:30 - 10:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każda środa, 10:15 - 11:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Agata Szeklicka 0/15 szczegóły
27 każda środa, 11:00 - 11:45, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
każda środa, 10:15 - 11:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
Elżbieta Konieczna 1/15 szczegóły
28 każda środa, 10:15 - 11:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każda środa, 11:00 - 11:45, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Julia Jóźwiak 16/15 szczegóły
29 każda środa, 11:00 - 11:45, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każda środa, 11:45 - 12:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Filip Przymusiński 10/15 szczegóły
30 każda środa, 11:45 - 12:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każda środa, 12:30 - 13:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Julia Jóźwiak 14/15 szczegóły
31 każda środa, 12:30 - 13:15, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każda środa, 13:15 - 14:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Filip Przymusiński 13/15 szczegóły
32 każdy czwartek, 11:00 - 11:45, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy czwartek, 11:45 - 12:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Zenon Jezierski 15/15 szczegóły
33 każdy czwartek, 11:00 - 11:45, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każdy czwartek, 11:45 - 12:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Grażyna Dawidowska 14/15 szczegóły
34 każdy czwartek, 11:45 - 12:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy czwartek, 12:30 - 13:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Piotr Szafarkiewicz 15/15 szczegóły
35 każdy piątek, 8:00 - 8:45, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy piątek, 8:45 - 9:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Marek Stanoch 16/15 szczegóły
36 każdy piątek, 8:45 - 9:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy piątek, 9:30 - 10:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski 15/15 szczegóły
37 każdy piątek, 9:30 - 10:15, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy piątek, 10:15 - 11:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Piotr Ogarzyński 11/15 szczegóły
38 każdy piątek, 9:30 - 10:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każdy piątek, 10:15 - 11:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Joanna Purat 14/15 szczegóły
39 każdy piątek, 10:15 - 11:00, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy piątek, 11:00 - 11:45, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Mirosław Kowalski 11/15 szczegóły
40 każdy piątek, 10:15 - 11:00, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każdy piątek, 11:00 - 11:45, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Dariusz Perkowski 15/15 szczegóły
41 każdy piątek, 11:00 - 11:45, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy piątek, 11:45 - 12:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Grzegorz Szajek 0/15 szczegóły
42 każdy piątek, 11:45 - 12:30, Zagajnikowa, sala Hala - boisko 2
każdy piątek, 12:30 - 13:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 1-3
Filip Przymusiński 0/15 szczegóły
43 każdy piątek, 11:45 - 12:30, Pływalnia Uniwersytecka, sala sala
każdy piątek, 12:30 - 13:15, Pływalnia Uniwersytecka, sala tory 4-6
Dariusz Perkowski 12/15 szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.