Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Gospodarka lokalna [07-GL-GP2-DI] Semestr zimowy 2018/2019
Zajęcia laboratoryjne, grupa nr 2
Moodle ID: 288971_2

Przejdź do planu zaznaczono terminy wyświetlanej grupy
To jest strona grupy zajęciowej. Jeśli szukasz opisu przedmiotu, zobacz stronę przedmiotu
Przedmiot: Gospodarka lokalna [07-GL-GP2-DI]
Zajęcia: Semestr zimowy 2018/2019 [2018/SZ] (zakończony)
Zajęcia laboratoryjne [LAB], grupa nr 2 [pozostałe grupy]
Termin i miejsce: Podana informacja o terminie jest orientacyjna. W celu uzyskania pewnej informacji obejrzyj kalendarz roku akademickiego lub skontaktuj się z wykładowcą (nieregularności zdarzają się przede wszystkim w przypadku zajęć odbywających się rzadziej niż co tydzień). (brak danych)
Liczba osób w grupie: 19
Limit miejsc: 18
Prowadzący: Ryszard Grobelny, Bartosz Wojtyra
Metody i kryteria oceniania:

Warunki zaliczenia:

 obecność na zajęciach (warunek formalny); dopuszcza się jedną nieobecność nieusprawiedliwioną; w przypadku gdy student będzie nieobecny i nie usprawiedliwi nieobecności na więcej niż jednych zajęciach będzie zobowiązany do realizacji dodatkowego zadania (lub zadań, jeśli nieobecności będzie kilka), polegającego na przeczytaniu wskazanej przez prowadzącego lektury (ok. 10 stronnicowy artykuł lub fragment książki) i zaliczenia treści tej lektury w formie pisemnej lub ustnej); nieobecność nie zwalnia z obowiązku przygotowania zadań na kolejne zajęcia

 praca zaliczeniowa wykonywana w trakcie semestru złożona w wersji papierowej po zakończeniu cyklu zajęć – 70%,

 aktywny udział oraz przygotowanie do zajęć (oceny z wejściówek, prezentacji postępów prac nad pracą zaliczeniową) –30%.

Praca zaliczeniowa, której przekazanie następuje po zakończeniu cyklu zajęć, polega na dokonaniu krytycznej oceny obowiązującej strategii rozwoju gminy oraz przygotowaniu jej aktualizacji w oparciu o wiedzę zdobytą podczas zajęć laboratoryjnych. Prace zaliczeniowe będą wykonywane w grupach 3-osobowych. Pierwszym zadaniem grupy będzie wybór strategii rozwoju gminy (obowiązującej nie krócej niż 3 lata), która będzie przedmiotem oceny i aktualizacji. Następnie każda z grup będzie pracowała nad modyfikacją poszczególnych części dokumentu – diagnozy, wizji, misji, celów, projektów (zadań), harmonogramu ich realizacji, struktury zarządzania, sposobu monitoringu i ewaluacji. Rezultatem tych działań będzie praca zaliczeniowa pt. „Aktualizacja strategii rozwoju gminy … na lata …”.

Uwagi:

2gr

Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
ul. Wieniawskiego 1
61-712 Poznań
tel: +48 61 829 4000
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0 (2024-03-22)