Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Laboratorium dyplomowe 07-LD-12-ZS2-DU
Semestr zimowy 2018/2019
Zajęcia laboratoryjne, grupa nr 1
Moodle ID: 286745_1

powiększ
plan zajęć przedmiotu
zaznaczono (na zielono) terminy
aktualnie wyświetlanej grupy
To jest strona grupy zajęciowej. Jeśli szukasz opisu przedmiotu, zobacz stronę przedmiotu
Przedmiot Laboratorium dyplomowe 07-LD-12-ZS2-DU
Zajęcia Semestr zimowy 2018/2019 (2018/SZ) (zakończony)
Zajęcia laboratoryjne (LAB), grupa nr 1 [pozostałe grupy]
Termin i miejsce: (brak danych)
Liczba osób w grupie: 5
Limit miejsc: 10
Prowadzący: Janina Borysiak
Literatura:

Literatura potrzebna do opracowania danych pochodzących z terenowego kartowania flory naczyniowej (w 2018 roku) została podana i wręczona studentowi w postaci plików pdf. Literatura do napisania wstępu i do dyskusji - indywidualna praca studenta pod kierunkiem promotora.

Zakres tematów:

Studenci: p. Natalia Matlach i p. Marta Wójcik - wszystkie materiały zebrane latem 2019 w terenie, będące wynikiem kartowania flory naczyniowej terenów mieszkaniowych os. Wichrowe Wzgórze i os. Sobieskiego w Poznaniu, mają być zestawione i opracowane wg metodyki i literatury, która została dostarczona przez promotora tuż po przeprowadzeniu inwentaryzacji terenowej. W semestrze zimowych mają być napisane i sprawdzone przez promotora następujące rozdziały pracy magisterskiej: wstęp (z przeglądem literatury dotyczącej bioróżnorodności flory naczyniowej zielonej infrastruktury osiedli mieszkaniowych dużych miast); materiał i metody; wyniki. W semestrze letnim będzie opracowywany rozdział zawierający dyskusję wyników. Z uwagi na pobyt studentek w Atenach w Grecji (wyjazd z programu Erasmus), odbywają się stałe konsultacje drogą mail’ową, w trybie gwarantującym opracowanie wymienionych rozdziałów i uzyskanie zaliczenia semestru zimowego 2018/19.

Studenci: p. Maria Barczak, p. Daria Łechtańska i p. Krzysztof Kornosz - wszystkie materiały zebrane latem 2019 w terenie, będące wynikiem kartowania flory naczyniowej parków miejskich (Park Szelągowski, Park na Cytadeli, Park im. W. Czarneckiego w Poznaniu) mają być zestawione i opracowane wg metodyki i literatury, która została dostarczona przez promotora tuż po wykonaniu inwentaryzacji terenowej. W semestrze zimowych mają być napisane i sprawdzone przez promotora następujące rozdziały pracy magisterskiej: wstęp (z przeglądem literatury dotyczącej roślinnej bioróżnorodności parków miejskich); materiał i metody; wyniki. W semestrze letnim będzie opracowywany rozdział zawierający dyskusję wyników.

Metody dydaktyczne:

Własna praca studenta pod kierunkiem promotora.

Metody i kryteria oceniania:

Opracowanie trzech rozdziałów pracy magisterskiej: wstęp, materiał i metody, wyniki. Ocena w skali 2-5, dotycząca merytorycznego poziomu tekstu oraz emocjonalnego zaangażowania studenta w pisanie pracy dyplomowej.

Uwagi:

1gr

Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.