Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pracownia magisterska

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 01-X-PRACMAG-II-1 Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Pracownia magisterska
Jednostka: Wydział Biologii
Grupy: 009. Biologia, stacjonarne, drugi stopień, rok 2, semestr 3
021. Biologia, spec. Nauczanie Biologii, stacjonarne, drugi stopień, rok 2, sem. 3
031. Biotechnologia, stacjonarne, drugi stopień, rok 2, semestr 3
067. Ochrona środowiska, stacjonarne, drugi stopień, rok 2, semestr 3
088. Neurobiologia, stacjonarne, drugi stopień, rok 2, semestr 1
Moodle - przedmioty Szkoły Nauk Przyrodniczych
Punkty ECTS i inne: 0 LUB 8.00 LUB 12.00 LUB 10.00 LUB 6.00 LUB 3.00 LUB 4.00 (w zależności od programu)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-23
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Julian Chmiel, Ewa Chudzińska, Zbigniew Czapla, Wojciech Karłowski
Prowadzący grup: Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Małgorzata Arlet, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Jakub Baranek, Jakub Barylski, Marek Bąkowski, Arnold Bernaciak, Paweł Bogawski, Małgorzata Borowiak, Andrzej Brzeg, Michał Budka, Zbigniew Celka, Szymon Chowański, Elżbieta Czarniewska, Magdalena Durda-Masny, Julia Durzyńska, Magdalena Herdegen-Radwan, Jan Holeksa, Artur Jarmołowski, Anna Juras, Mirosław Jurczyszyn, Andonis Karachitos, Anna Kasprowicz-Maluśki, Adam Kaznowski, Piotr Klimaszyk, Ryszard Koczura, Jakub Kosicki, Magdalena Kosińska, Marta Krenz-Niedbała, Sylwia Krzymińska, Lechosław Kuczyński, Marlena Lembicz, Grażyna Liczbińska, Wojciech Magowski, Beata Messyasz, Joanna Mokracka, Rafał Mól, Maciej Nowak, Władysław Polcyn, Katarzyna Raczyńska, Jacek Radwan, Eliza Rybska, Mirosława Siatecka, Anna Skoracka, Krzysztof Sobczak, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Adrian Surmacki, Ewa Szczuka, Anita Szwed, Maciej Szymański, Sylwia Trambacz-Oleszak, Lech Urbaniak, Piotr Zduniak, Piotr Ziółkowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2020/2021" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-02-28
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Julian Chmiel, Ewa Chudzińska, Zbigniew Czapla, Wojciech Karłowski
Prowadzący grup: Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Jakub Barylski, Arnold Bernaciak, DAWID BIELEWICZ, Jerzy Błoszyk, Paweł Bogawski, Małgorzata Borowiak, Jan Brezovsky, Jagna Chmielowska-Bąk, Szymon Chowański, Ewa Chudzińska, Agata Cieśla, Julia Durzyńska, Małgorzata Garnczarska, Maciej Gąbka, Tomasz Hanć, Artur Jarmołowski, Wiesława Jarmuszkiewicz, Anna Kasprowicz-Maluśki, Adam Kaznowski, Anna Kicińska, Piotr Klimaszyk, Hanna Kmita, Mikołaj Kokociński, Jakub Kosicki, Magdalena Kosińska, Marta Krenz-Niedbała, Lechosław Kuczyński, Marlena Lembicz, Robert Luciński, Wojciech Magowski, Izabela Makałowska, Paweł Marciniak, Beata Messyasz, Lucyna Mrówczyńska, Maciej Nowak, Oskar Nowak, Tomasz Osiejuk, Władysław Polcyn, Katarzyna Raczyńska, Eliza Rybska, Leszek Rychlik, Sławomir Samardakiewicz, Mirosława Siatecka, Anna Skoracka, Małgorzata Słocińska, Krzysztof Sobczak, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Robert Sobkowiak, Michał Szcześniak, Anita Szwed, Zofia Szweykowska-Kulińska, Joanna Wesoły, Aleksandra Wojnicka-Półtorak, Łukasz Wojtyla, Piotr Zduniak, Andrzej Zieleziński, Joanna Ziomek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2021/2022" (w trakcie)

Okres: 2021-10-01 - 2022-02-23
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Julian Chmiel, Ewa Chudzińska, Zbigniew Czapla, Wojciech Karłowski
Prowadzący grup: Małgorzata Adamiec, Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Daria Bajerlein, Jakub Barylski, Alina Bączkiewicz, Marek Bąkowski, Arnold Bernaciak, Paweł Bogawski, Małgorzata Borowiak, Justyna Broniarczyk, Andrzej Brzeg, Jagna Chmielowska-Bąk, Agnieszka Cieszyńska, Mirosława Dabert, Julia Durzyńska, Agata Frątczak, Maciej Gąbka, Bartłomiej Gołdyn, Jarosław Gzyl, Tomasz Hanć, Jan Holeksa, Bogdan Jackowiak, Artur Jarmołowski, Mirosław Jurczyszyn, Łukasz Kaczmarek, Andonis Karachitos, Katarzyna Kaszycka, Ryszard Koczura, Magdalena Kosińska, Marta Krenz-Niedbała, Sylwia Krzymińska, Zofia Książkiewicz-Parulska, Marlena Lembicz, Robert Luciński, Wojciech Magowski, Paweł Marciniak, Joanna Mokracka, Robert Nawrot, Maciej Nowak, Oskar Nowak, Mikołaj Olejniczak, Tomasz Osiejuk, Aneta Piechalak, Katarzyna Raczyńska, Jacek Radwan, Leszek Rychlik, Sławomir Samardakiewicz, Bożena Sikora, Anna Skoracka, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Michał Szcześniak, Elżbieta Szeląg-Wasielewska, Anita Szwed, Sylwia Trambacz-Oleszak, Lech Urbaniak, Arkadiusz Urbański, Alicja Warowicka, Justyna Wiland-Szymańska, Maria Wojterska, Tomasz Wyka, Piotr Ziółkowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.