Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pracownia licencjacka

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 01-X-PRACLIC Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Pracownia licencjacka
Jednostka: Wydział Biologii
Grupy: 006. Biologia, stacjonarne, pierwszy stopień, rok 3, semestr 6
018. Biologia, specjalność Nauczanie Przyrody, stac., st. I, rok 3, semestr 6
028. Biotechnologia, stacjonarne, pierwszy stopień, rok 3, semestr 6
064. Ochrona środowiska, stacjonarne, pierwszy stopień, rok 3, semestr 6
082. Bioinformatyka, stacjonarne, pierwszy stopień, rok 3, semestr 6:
Moodle - przedmioty Szkoły Nauk Przyrodniczych
Punkty ECTS i inne: 6.00 LUB 3.00 (w zależności od programu)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2020-02-24 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Sławomir Borek, Maciej Gąbka, Anita Szwed, Piotr Ziółkowski
Prowadzący grup: Małgorzata Adamiec, Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Daria Bajerlein, Alina Bączkiewicz, Marek Bąkowski, Arnold Bernaciak, Jerzy Błoszyk, Paweł Bogawski, Sławomir Borek, Małgorzata Borowiak, Justyna Broniarczyk, Michał Budka, Konrad Celiński, Zbigniew Celka, Sławomir Cerbin, Jagna Chmielowska-Bąk, Ewa Chudzińska, Agata Cieśla, Zbigniew Czapla, Elżbieta Czarniewska, Mirosława Dabert, Renata Dondajewska-Pielka, Magdalena Durda-Masny, Julia Durzyńska, Bartłomiej Gołdyn, Magdalena Herdegen-Radwan, Karolina Izbiańska-Jankowska, Artur Jarmołowski, Tomasz Joniak, Andonis Karachitos, Wojciech Karłowski, Anna Kasprowicz-Maluśki, Katarzyna Kaszycka, Adam Kaznowski, Hanna Kmita, Agnieszka Knopik-Skrocka, Ryszard Koczura, Patryk Konieczny, Katarzyna Kowalczewska-Madura, Marta Krenz-Niedbała, Magdalena Krzesłowska, Sylwia Krzymińska, Zofia Książkiewicz-Parulska, Teresa Lehmann, Marlena Lembicz, Krzysztof Leśniewicz, Robert Luciński, Izabela Makałowska, Paweł Marciniak, Iwona Melosik, Joanna Mokracka, Robert Nawrot, Oskar Nowak, Mikołaj Olejniczak, Aneta Piechalak, Władysław Polcyn, Marek Przewoźny, Katarzyna Raczyńska, Jacek Radwan, Eliza Rybska, Leszek Rychlik, Sławomir Samardakiewicz, Mirosława Siatecka, Izabela Sierocka, Bożena Sikora, Anna Skoracka, Małgorzata Słocińska, Krzysztof Sobczak, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Robert Sobkowiak, Michał Szcześniak, Elżbieta Szeląg-Wasielewska, Piotr Szkudlarz, Anita Szwed, Maciej Szymański, Jakub Szymkowiak, Sylwia Trambacz-Oleszak, Lech Urbaniak, Arkadiusz Urbański, Alicja Warowicka, Maria Katarzyna Wojciechowicz, Aleksandra Wojnicka-Półtorak, Małgorzata Wojtkowska, Piotr Zduniak, Andrzej Zieleziński, Joanna Ziomek, Marek Żywicki
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/2021" (zakończony)

Okres: 2021-03-01 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Sławomir Borek, Maciej Gąbka, Anita Szwed, Piotr Ziółkowski
Prowadzący grup: Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Małgorzata Arlet, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Daria Bajerlein, Jakub Baranek, Jakub Barylski, Marek Bąkowski, Arnold Bernaciak, Rafał Bernard, Jerzy Błoszyk, Paweł Bogawski, Justyna Broniarczyk, Katarzyna Buczkowska-Chmielewska, Konrad Celiński, Zbigniew Celka, Jagna Chmielowska-Bąk, Szymon Chowański, Ewa Chudzińska, Agnieszka Cieszyńska, Agata Cieśla, Joanna Ciomborowska-Basheer, Zbigniew Czapla, Mirosława Dabert, Renata Dondajewska-Pielka, Renata Dudziak, Magdalena Durda-Masny, Julia Durzyńska, Agata Frątczak, Michał Gdula, Adam Głazaczow, Karolina Górzyńska, Łukasz Grewling, Tomasz Hanć, Jan Holeksa, Karolina Izbiańska-Jankowska, Anna Juras, Mirosław Jurczyszyn, Łukasz Kaczmarek, Maria Agnieszka Kaczmarek, Kinga Kamieniarz-Gdula, Anna Kasprowicz-Maluśki, Katarzyna Kaszycka, Anna Kicińska, Katarzyna Kluzek, Hanna Kmita, Agnieszka Knopik-Skrocka, Mateusz Konczal, Patryk Konieczny, Magdalena Kosińska, Ziemowit Kosiński, Anna Kozak, Marta Krenz-Niedbała, Zofia Książkiewicz-Parulska, Teresa Lehmann, Marlena Lembicz, Krzysztof Leśniewicz, Grażyna Liczbińska, Agnieszka Ludwików, Sylwia Łukasik, Izabela Makałowska, Arleta Małecka, Paweł Marciniak, Szymon Matuszewski, Lucyna Mrówczyńska, Robert Nawrot, Oskar Nowak, Mikołaj Olejniczak, Andrzej Pacak, Aneta Piechalak, Joanna Pieńkowska, Elżbieta Poręba, Katarzyna Raczyńska, Jacek Radwan, Michał Rurek, Andrzej Rybak, Eliza Rybska, Leszek Rychlik, Sławomir Samardakiewicz, Mirosława Siatecka, Bożena Sikora, Małgorzata Słocińska, Krzysztof Sobczak, Robert Sobkowiak, Adrian Surmacki, Ewa Szczuka, Elżbieta Szeląg-Wasielewska, Anita Szwed, Zofia Szweykowska-Kulińska, Maciej Szymański, Paweł Szymkowiak, Sylwia Trambacz-Oleszak, Arkadiusz Urbański, Karolina Walkowiak-Nowicka, Alicja Warowicka, Martyna Węglewska, Justyna Wiland-Szymańska, Aleksander Winiecki, Maria Katarzyna Wojciechowicz, Małgorzata Wojtkowska, Łukasz Wojtyla, Andrzej Woyda-Płoszczyca, Krzysztof Zawierucha, Piotr Zduniak, Andrzej Zieleziński, Rafał Zwolak, Marek Żywicki
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2021/2022" (jeszcze nie rozpoczęty)

Okres: 2022-02-24 - 2022-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Sławomir Borek, Maciej Gąbka, Anita Szwed, Piotr Ziółkowski
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.