Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pracownia licencjacka

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 01-X-PRACLIC Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Pracownia licencjacka
Jednostka: Wydział Biologii
Grupy: 006. Biologia, stacjonarne, pierwszy stopień, rok 3, semestr 6
018. Biologia, specjalność Nauczanie Przyrody, stac., st. I, rok 3, semestr 6
028. Biotechnologia, stacjonarne, pierwszy stopień, rok 3, semestr 6
064. Ochrona środowiska, stacjonarne, pierwszy stopień, rok 3, semestr 6
082. Bioinformatyka, stacjonarne, pierwszy stopień, rok 3, semestr 6:
Punkty ECTS i inne: 6.00
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2017/2018" (zakończony)

Okres: 2018-02-22 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Sławomir Borek, Maciej Gąbka, Anita Szwed, Piotr Ziółkowski
Prowadzący grup: Małgorzata Adamiec, Jakub Baranek, Marek Bąkowski, Rafał Bernard, Paweł Bogawski, Andrzej Brzeg, Michał Budka, Janusz Bujnicki, Konrad Celiński, Zbigniew Celka, Szymon Chowański, Agnieszka Cieszyńska, Joanna Ciomborowska-Basheer, Elżbieta Czarniewska, Mirosława Dabert, Renata Dudziak, Magdalena Durda-Masny, Julia Durzyńska, Maciej Gąbka, Anna Goździcka-Józefiak, Tomasz Hanć, Magdalena Herdegen-Radwan, Anna Juras, Mirosław Jurczyszyn, Andonis Karachitos, Anna Kasprowicz-Maluśki, Piotr Klimaszyk, Hanna Kmita, Agnieszka Knopik-Skrocka, Ryszard Koczura, Mikołaj Kokociński, Edyta Konecka, Magdalena Kosińska, Katarzyna Kowalczewska-Madura, Marta Krenz-Niedbała, Lechosław Kuczyński, Marlena Lembicz, Krzysztof Leśniewicz, Małgorzata Leśniewska, Grażyna Liczbińska, Agnieszka Ludwików, Sylwia Łukasik, Joanna Mokracka, Lucyna Mrówczyńska, Robert Nawrot, Ireneusz Odrzykoski, Mikołaj Olejniczak, Tomasz Osiejuk, Aleksandra Pełechata, Agnieszka Piasecka, Aneta Piechalak, Władysław Polcyn, Eliza Rybska, Jan Sadowski, Bożena Sikora, Anna Skoracka, Małgorzata Słocińska, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Robert Sobkowiak, Michał Szcześniak, Ewa Szczuka, Piotr Szkudlarz, Anita Szwed, Zofia Szweykowska-Kulińska, Maciej Szymański, Paweł Szymkowiak, Sylwia Trambacz-Oleszak, Lech Urbaniak, Justyna Wiland-Szymańska, Przemysław Wojtaszek, Małgorzata Wojtkowska, Łukasz Wojtyla, Andrzej Woyda-Płoszczyca, Krzysztof Zawierucha, Piotr Zduniak, Andrzej Zieleziński, Marek Żywicki
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2018/2019" (zakończony)

Okres: 2019-02-22 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Sławomir Borek, Maciej Gąbka, Anita Szwed, Piotr Ziółkowski
Prowadzący grup: Zbigniew Adamski, Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Małgorzata Arlet, Daria Bajerlein, Jakub Baranek, Jakub Barylski, Tomasz Bieluszewski, Paweł Bogawski, Małgorzata Borowiak, Jan Brezovsky, Andrzej Brzeg, Konrad Celiński, Sławomir Cerbin, Jagna Chmielowska-Bąk, Szymon Chowański, Agnieszka Cieszyńska, Agata Cieśla, Zbigniew Czapla, Mirosława Dabert, Joanna Deckert, Renata Dudziak, Magdalena Durda-Masny, Julia Durzyńska, Agata Frątczak, Tomasz Hanć, Artur Jarmołowski, Mirosław Jurczyszyn, Andonis Karachitos, Anna Kasprowicz-Maluśki, Piotr Klimaszyk, Hanna Kmita, Agnieszka Knopik-Skrocka, Ryszard Koczura, Mikołaj Kokociński, Jakub Kosicki, Katarzyna Kowalczewska-Madura, Marta Krenz-Niedbała, Magdalena Krzesłowska, Sylwia Krzymińska, Lechosław Kuczyński, Teresa Lehmann, Marlena Lembicz, Krzysztof Leśniewicz, Agnieszka Ludwików, Sylwia Łukasik, Wojciech Magowski, Izabela Makałowska, Jerzy Michalik, Joanna Mokracka, Oskar Nowak, Ireneusz Odrzykoski, Mikołaj Olejniczak, Tomasz Osiejuk, Mariusz Pełechaty, Agnieszka Piasecka, Aneta Piechalak, Władysław Polcyn, Elżbieta Poręba, Katarzyna Raczyńska, Michał Rurek, Leszek Rychlik, Sławomir Samardakiewicz, Anna Skoracka, Małgorzata Słocińska, Krzysztof Sobczak, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Robert Sobkowiak, Anita Szwed, Zofia Szweykowska-Kulińska, Maciej Szymański, Monika Szymczak-Cendlak, Sylwia Trambacz-Oleszak, Arkadiusz Urbański, Maria Katarzyna Wojciechowicz, Aleksandra Wojnicka-Półtorak, Małgorzata Wojtkowska, Łukasz Wojtyla, Piotr Zduniak, Andrzej Zieleziński, Joanna Ziomek, Marek Żywicki
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2020-02-24 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Sławomir Borek, Maciej Gąbka, Anita Szwed, Piotr Ziółkowski
Prowadzący grup: Małgorzata Adamiec, Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Daria Bajerlein, Alina Bączkiewicz, Marek Bąkowski, Arnold Bernaciak, Jerzy Błoszyk, Paweł Bogawski, Sławomir Borek, Małgorzata Borowiak, Justyna Broniarczyk, Michał Budka, Konrad Celiński, Zbigniew Celka, Sławomir Cerbin, Jagna Chmielowska-Bąk, Ewa Chudzińska, Agata Cieśla, Zbigniew Czapla, Elżbieta Czarniewska, Mirosława Dabert, Renata Dondajewska-Pielka, Magdalena Durda-Masny, Julia Durzyńska, Bartłomiej Gołdyn, Magdalena Herdegen-Radwan, Karolina Izbiańska-Jankowska, Artur Jarmołowski, Tomasz Joniak, Andonis Karachitos, Wojciech Karłowski, Anna Kasprowicz-Maluśki, Katarzyna Kaszycka, Adam Kaznowski, Hanna Kmita, Agnieszka Knopik-Skrocka, Ryszard Koczura, Patryk Konieczny, Katarzyna Kowalczewska-Madura, Marta Krenz-Niedbała, Magdalena Krzesłowska, Sylwia Krzymińska, Zofia Książkiewicz-Parulska, Teresa Lehmann, Marlena Lembicz, Krzysztof Leśniewicz, Robert Luciński, Izabela Makałowska, Paweł Marciniak, Iwona Melosik, Joanna Mokracka, Robert Nawrot, Oskar Nowak, Mikołaj Olejniczak, Aneta Piechalak, Władysław Polcyn, Marek Przewoźny, Katarzyna Raczyńska, Jacek Radwan, Eliza Rybska, Leszek Rychlik, Sławomir Samardakiewicz, Mirosława Siatecka, Izabela Sierocka, Bożena Sikora, Anna Skoracka, Małgorzata Słocińska, Krzysztof Sobczak, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Robert Sobkowiak, Michał Szcześniak, Elżbieta Szeląg-Wasielewska, Piotr Szkudlarz, Anita Szwed, Maciej Szymański, Jakub Szymkowiak, Sylwia Trambacz-Oleszak, Lech Urbaniak, Arkadiusz Urbański, Alicja Warowicka, Maria Katarzyna Wojciechowicz, Aleksandra Wojnicka-Półtorak, Małgorzata Wojtkowska, Piotr Zduniak, Andrzej Zieleziński, Joanna Ziomek, Marek Żywicki
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/2021" (w trakcie)

Okres: 2021-03-01 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Sławomir Borek, Maciej Gąbka, Anita Szwed, Piotr Ziółkowski
Prowadzący grup: Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Małgorzata Arlet, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Daria Bajerlein, Jakub Baranek, Jakub Barylski, Marek Bąkowski, Arnold Bernaciak, Rafał Bernard, Jerzy Błoszyk, Paweł Bogawski, Justyna Broniarczyk, Katarzyna Buczkowska-Chmielewska, Konrad Celiński, Zbigniew Celka, Jagna Chmielowska-Bąk, Szymon Chowański, Ewa Chudzińska, Agnieszka Cieszyńska, Agata Cieśla, Joanna Ciomborowska-Basheer, Zbigniew Czapla, Mirosława Dabert, Renata Dondajewska-Pielka, Renata Dudziak, Magdalena Durda-Masny, Julia Durzyńska, Agata Frątczak, Michał Gdula, Adam Głazaczow, Karolina Górzyńska, Łukasz Grewling, Tomasz Hanć, Jan Holeksa, Karolina Izbiańska-Jankowska, Anna Juras, Mirosław Jurczyszyn, Łukasz Kaczmarek, Maria Agnieszka Kaczmarek, Kinga Kamieniarz-Gdula, Anna Kasprowicz-Maluśki, Katarzyna Kaszycka, Anna Kicińska, Katarzyna Kluzek, Hanna Kmita, Agnieszka Knopik-Skrocka, Mateusz Konczal, Patryk Konieczny, Magdalena Kosińska, Ziemowit Kosiński, Anna Kozak, Marta Krenz-Niedbała, Zofia Książkiewicz-Parulska, Teresa Lehmann, Krzysztof Leśniewicz, Grażyna Liczbińska, Agnieszka Ludwików, Sylwia Łukasik, Izabela Makałowska, Arleta Małecka, Paweł Marciniak, Szymon Matuszewski, Lucyna Mrówczyńska, Robert Nawrot, Oskar Nowak, Mikołaj Olejniczak, Andrzej Pacak, Aneta Piechalak, Joanna Pieńkowska, Elżbieta Poręba, Katarzyna Raczyńska, Jacek Radwan, Michał Rurek, Andrzej Rybak, Eliza Rybska, Leszek Rychlik, Mirosława Siatecka, Bożena Sikora, Małgorzata Słocińska, Krzysztof Sobczak, Robert Sobkowiak, Adrian Surmacki, Ewa Szczuka, Elżbieta Szeląg-Wasielewska, Anita Szwed, Zofia Szweykowska-Kulińska, Maciej Szymański, Paweł Szymkowiak, Sylwia Trambacz-Oleszak, Arkadiusz Urbański, Karolina Walkowiak-Nowicka, Alicja Warowicka, Martyna Węglewska, Justyna Wiland-Szymańska, Aleksander Winiecki, Maria Katarzyna Wojciechowicz, Małgorzata Wojtkowska, Łukasz Wojtyla, Andrzej Woyda-Płoszczyca, Krzysztof Zawierucha, Piotr Zduniak, Andrzej Zieleziński, Rafał Zwolak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.