Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium magisterskie

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 10-SEM-44-pj-n Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Seminarium magisterskie
Jednostka: Wydział Prawa i Administracji
Grupy: E-learning - przedmioty Wydziału Prawa i Administracji
Punkty ECTS i inne: 0 LUB 4.00 LUB 14.00 (zmienne w czasie)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2017/2018" (zakończony)

Okres: 2018-02-22 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Roman Budzinowski, Krystyna Daszkiewicz, Tadeusz Gadkowski, Anna Gerecka-Żołyńska, Andrzej Gomułowicz, Paweł Grzegorczyk, Maciej Gutowski, Joanna Haberko, Roman Hauser, Andrzej Janiak, Andrzej Jarocha, Marian Kępiński, Krzysztof Knoppek, Bartosz Kołaczkowski, Eryk Kosiński, Marek Krzymkowski, Daniel Lach, Maciej Mataczyński, Szymon Matuszewski, Dominik Mączyński, Leopold Moskwa, Zdzisław Niedbała, Aurelia Nowicka, Jerzy Ochmański, Adam Olejniczak, Marcin Orlicki, Janina Panowicz-Lipska, Justyn Piskorski, Jakub Pokrzywniak, Rafał Sikorski, Michał Skąpski, Tomasz Sokołowski, Tomasz Sójka, Maksymilian Stanulewicz, Piotr Stępniak, Hanna Suchocka, Aneta Suchoń, Rafał Szczepaniak, Marek Szewczyk, Krzysztof Ślebzak, Robert Zawłocki, Maria Zmierczak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2018/2019" (zakończony)

Okres: 2019-02-22 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Roman Budzinowski, Krystyna Daszkiewicz, Tadeusz Gadkowski, Anna Gerecka-Żołyńska, Włodzimierz Głodowski, Andrzej Gomułowicz, Joanna Haberko, Elżbieta Hryniewicz-Lach, Andrzej Janiak, Andrzej Jarocha, Krzysztof Knoppek, Katarzyna Kokocińska, Krzysztof Krasowski, Daniel Lach, Małgorzata Materniak-Pawłowska, Szymon Matuszewski, Dominik Mączyński, Leopold Moskwa, Aurelia Nowicka, Jerzy Ochmański, Adam Olejniczak, Marcin Orlicki, Janina Panowicz-Lipska, Justyn Piskorski, Jakub Pokrzywniak, Bożena Popowska, Rafał Sikorski, Michał Skąpski, Tomasz Sokołowski, Tomasz Sójka, Maksymilian Stanulewicz, Piotr Stępniak, Aneta Suchoń, Rafał Szczepaniak, Marek Szewczyk, Krzysztof Ślebzak, Robert Zawłocki
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2020-02-24 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Roman Budzinowski, Magdalena Fedorowicz, Tadeusz Gadkowski, Andrzej Gomułowicz, Joanna Haberko, Roman Hauser, Elżbieta Hryniewicz-Lach, Andrzej Janiak, Barbara Janusz-Pohl, Andrzej Jarocha, Katarzyna Klafkowska-Waśniowska, Krzysztof Knoppek, Katarzyna Kokocińska, Bartosz Kołaczkowski, Eryk Kosiński, Marek Krzymkowski, Daniel Lach, Szymon Matuszewski, Krzysztof Mularski, Jacek Napierała, Tomasz Nieborak, Aurelia Nowicka, Jerzy Ochmański, Adam Olejniczak, Justyn Piskorski, Jakub Pokrzywniak, Rafał Sikorski, Michał Skąpski, Andrzej Skoczylas, Tomasz Sokołowski, Tomasz Sójka, Hanna Suchocka, Aneta Suchoń, Rafał Szczepaniak, Marek Szewczyk, Krzysztof Ślebzak, Marcin Walasik, Robert Zawłocki
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/2021" (w trakcie)

Okres: 2021-03-01 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Roman Budzinowski, Joanna Długosz-Jóźwiak, Tadeusz Gadkowski, Anna Gerecka-Żołyńska, Włodzimierz Głodowski, Joanna Haberko, Elżbieta Hryniewicz-Lach, Andrzej Janiak, Barbara Janusz-Pohl, Katarzyna Klafkowska-Waśniowska, Krzysztof Knoppek, Katarzyna Kokocińska, Marek Krzymkowski, Daniel Lach, Katarzyna Leśkiewicz, Szymon Matuszewski, Dominik Mączyński, Jacek Napierała, Aurelia Nowicka, Jerzy Ochmański, Adam Olejniczak, Jakub Pokrzywniak, Rafał Sikorski, Michał Skąpski, Rafał Szczepaniak, Marek Szewczyk, Krzysztof Ślebzak, Marcin Walasik, Robert Zawłocki
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2021/2022" (jeszcze nie rozpoczęty)

Okres: 2022-02-24 - 2022-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.