Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium magisterskie

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 02-SEMU-23 Kod Erasmus / ISCED: 13.3 / (0531) Chemia
Nazwa przedmiotu: Seminarium magisterskie
Jednostka: Wydział Chemii
Grupy: Przedmioty obowiązkowe dla 3 semestru programu DU-CHB
Przedmioty obowiązkowe dla 3 semestru programu DU-CHK
Przedmioty obowiązkowe dla 3 semestru programu DU-CHM
Przedmioty obowiązkowe dla 3 semestru programu DU-CHO
Przedmioty obowiązkowe dla 3 semestru programu DU-CHSD
Punkty ECTS i inne: 5.00
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2017/2018" (zakończony)

Okres: 2017-10-01 - 2018-02-21
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 200 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Przemysław Andrzejewski, Danuta Barałkiewicz, Piotr Barczyński, Iwona Binkowska, Bogumił Brycki, Lech Celewicz, Agata Dąbrowska, Rafał Frański, Błażej Gierczyk, Hanna Gulińska, Anetta Hanć, Zbigniew Hnatejko, Marcin Hoffmann, Grzegorz Hreczycho, Bernard Juskowiak, Karol Kacprzak, Andrzej Katrusiak, Piotr Kirszensztejn, Henryk Koroniak, Ireneusz Kownacki, Mieczysław Kozłowski, Marcin Kwit, Marek Łaniecki, Bronisław Marciniak, Jacek Nawrocki, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Waldemar Nowicki, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Cezary Pietraszuk, Mariusz Pietrowski, Robert Pietrzak, Tomasz Pospieszny, Iwona Rykowska, Grzegorz Schroeder, Marek Sikorski, Izabela Sobczak, Tadeusz Sobczyński, Artur Stefankiewicz, Arkadiusz Szymański, Joanna Świetlik, Maciej Trejda, Włodzimierz Urbaniak, Rafał Wawrzyniak, Maciej Zalas, Michał Zieliński, Maria Ziółek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2018/2019" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-02-21
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Danuta Barałkiewicz, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Iwona Binkowska, Lech Celewicz, Agata Dąbrowska, Anna Dembska, Beata Dudziec, Marcin Frankowski, Rafał Frański, Anna Gąsowska, Tomasz Grzyb, Hanna Gulińska, Agnieszka Held, Zbigniew Hnatejko, Marcin Hoffmann, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Beata Jasiewicz, Renata Jastrząb, Bernard Juskowiak, Małgorzata Kaczmarek, Andrzej Katrusiak, Piotr Kirszensztejn, Henryk Koroniak, Iwona Kowalczyk, Artur Kowalski, Ireneusz Kownacki, Mieczysław Kozłowski, Maciej Kubicki, Marcin Kwit, Jerzy Langer, Stefan Lis, Bogusława Łęska, Teresa Łuczak, Bogdan Marciniec, Jacek Nawrocki, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Piotr Nowicki, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Mariusz Pietrowski, Robert Pietrzak, Tomasz Pospieszny, Wiesław Prukała, Piotr Przybylski, Anna Przybył, Urszula Rychlewska, Iwona Rykowska, Grzegorz Schroeder, Marek Sikorski, Paweł Skowronek, Tadeusz Sobczyński, Artur Stefankiewicz, Anna Szwajca, Arkadiusz Szymański, Rafał Wawrzyniak, Hanna Wójtowicz-Rajchel, Maciej Zalas, Michał Zieliński, Anetta Zioła-Frankowska, Maria Ziółek, Patrycja Żak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-23
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Danuta Barałkiewicz, Monika Bilska-Markowska, Iwona Binkowska, Romualda Bregier-Jarzębowska, Bogumił Brycki, Lech Celewicz, Maria Chrzanowska, Agata Dąbrowska, Anna Dembska, Beata Dudziec, Marcin Frankowski, Rafał Frański, Anna Gąsowska, Błażej Gierczyk, Agata Głuszyńska, Joanna Gościańska, Tomasz Grzyb, Hanna Gulińska, Anetta Hanć, Zbigniew Hnatejko, Marcin Hoffmann, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Agnieszka Janiak, Beata Jasiewicz, Renata Jastrząb, Karol Kacprzak, Marcin Kaźmierczak, Anna Komasa, Henryk Koroniak, Artur Kowalski, Ireneusz Kownacki, Mieczysław Kozłowski, Ewa Krystkowiak, Maciej Kubicki, Joanna Kurczewska, Iwona Kurzyca, Marcin Kwit, Bogusława Łęska, Teresa Łuczak, Hieronim Maciejewski, Mariusz Majchrzak, Bronisław Marciniak, Bogdan Marciniec, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Piotr Nowicki, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Mariusz Pietrowski, Robert Pietrzak, Donata Pluskota-Karwatka, Tomasz Pospieszny, Wiesław Prukała, Piotr Przybylski, Magdalena Rapp, Iwona Rykowska, Grzegorz Schroeder, Marek Sikorski, Paweł Skowronek, Izabela Sobczak, Tadeusz Sobczyński, Artur Stefankiewicz, Anna Szwajca, Joanna Świetlik, Włodzimierz Urbaniak, Monika Wałęsa-Chorab, Rafał Wawrzyniak, Hanna Wójtowicz-Rajchel, Michał Zieliński, Anetta Zioła-Frankowska, Maria Ziółek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2020/2021" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-02-28
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Danuta Barałkiewicz, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Iwona Binkowska, Romualda Bregier-Jarzębowska, Bogumił Brycki, Agata Dąbrowska, Beata Dudziec, Agnieszka Feliczak-Guzik, Marcin Frankowski, Rafał Frański, Dawid Frąckowiak, Anna Gąsowska, Joanna Gościańska, Anetta Hanć, Agnieszka Held, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Ewa Janiszewska, Aldona Jankowska, Beata Jasiewicz, Renata Jastrząb, Małgorzata Kaczmarek, Andrzej Katrusiak, Anna Komasa, Jacek Komasa, Izabela Komorowicz, Henryk Koroniak, Iwona Kowalczyk, Ireneusz Kownacki, Iwona Kurzyca, Marcin Kwit, Stefan Lis, Bogusława Łęska, Teresa Łuczak, Hieronim Maciejewski, Bronisław Marciniak, Andrzej Molski, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Martyna Nowak, Piotr Nowicki, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Tomasz Pędziński, Cezary Pietraszuk, Mariusz Pietrowski, Robert Pietrzak, Paweł Piszora, Donata Pluskota-Karwatka, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Tomasz Pospieszny, Robert Przekop, Piotr Przybylski, Magdalena Rapp, Czesław Rudowicz, Iwona Rykowska, Marek Sikorski, Tadeusz Sobczyński, Artur Stefankiewicz, Anna Szwajca, Arkadiusz Szymański, Marcin Śmiglak, Joanna Świetlik, Maciej Trejda, Włodzimierz Urbaniak, Jędrzej Walkowiak, Monika Wałęsa-Chorab, Rafał Wawrzyniak, Maciej Zalas, Michał Zieliński, Anetta Zioła-Frankowska, Patrycja Żak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.