Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium magisterskie

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 02-SEMU-13 Kod Erasmus / ISCED: 13.3 / (0531) Chemia
Nazwa przedmiotu: Seminarium magisterskie
Jednostka: Wydział Chemii
Grupy: Przedmioty obowiązkowe dla 2 semestru programu DU-CHB
Przedmioty obowiązkowe dla 2 semestru programu DU-CHK
Przedmioty obowiązkowe dla 2 semestru programu DU-CHM
Przedmioty obowiązkowe dla 2 semestru programu DU-CHO
Przedmioty obowiązkowe dla 2 semestru programu DU-CHSD
Punkty ECTS i inne: 5.00
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: język polski

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2017/2018" (zakończony)

Okres: 2018-02-22 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin, 10 miejsc więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Przemysław Andrzejewski, Danuta Barałkiewicz, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Iwona Binkowska, Lech Celewicz, Agata Dąbrowska, Beata Dudziec, Marcin Frankowski, Rafał Frański, Anna Gąsowska, Agnieszka Held, Zbigniew Hnatejko, Marcin Hoffmann, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Beata Jasiewicz, Renata Jastrząb, Bernard Juskowiak, Małgorzata Kaczmarek, Andrzej Katrusiak, Piotr Kirszensztejn, Henryk Koroniak, Iwona Kowalczyk, Artur Kowalski, Mieczysław Kozłowski, Maciej Kubicki, Marcin Kwit, Jerzy Langer, Stefan Lis, Bogusława Łęska, Teresa Łuczak, Jacek Nawrocki, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Piotr Nowicki, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Mariusz Pietrowski, Robert Pietrzak, Tomasz Pospieszny, Wiesław Prukała, Piotr Przybylski, Anna Przybył, Urszula Rychlewska, Iwona Rykowska, Grzegorz Schroeder, Marek Sikorski, Paweł Skowronek, Tadeusz Sobczyński, Artur Stefankiewicz, Anna Szwajca, Arkadiusz Szymański, Rafał Wawrzyniak, Hanna Wójtowicz-Rajchel, Maciej Zalas, Michał Zieliński, Anetta Zioła-Frankowska, Maria Ziółek, Patrycja Żak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2018/2019" (zakończony)

Okres: 2019-02-22 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Danuta Barałkiewicz, Iwona Binkowska, Romualda Bregier-Jarzębowska, Bogumił Brycki, Lech Celewicz, Maria Chrzanowska, Agata Dąbrowska, Anna Dembska, Beata Dudziec, Marcin Frankowski, Rafał Frański, Anna Gąsowska, Błażej Gierczyk, Joanna Gościańska, Tomasz Grzyb, Hanna Gulińska, Anetta Hanć, Zbigniew Hnatejko, Marcin Hoffmann, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Agnieszka Janiak, Beata Jasiewicz, Renata Jastrząb, Bernard Juskowiak, Karol Kacprzak, Anna Komasa, Henryk Koroniak, Artur Kowalski, Ireneusz Kownacki, Mieczysław Kozłowski, Ewa Krystkowiak, Maciej Kubicki, Joanna Kurczewska, Iwona Kurzyca, Marcin Kwit, Bogusława Łęska, Teresa Łuczak, Hieronim Maciejewski, Mariusz Majchrzak, Bronisław Marciniak, Bogdan Marciniec, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Piotr Nowicki, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Mariusz Pietrowski, Robert Pietrzak, Donata Pluskota-Karwatka, Tomasz Pospieszny, Wiesław Prukała, Piotr Przybylski, Magdalena Rapp, Iwona Rykowska, Grzegorz Schroeder, Marek Sikorski, Paweł Skowronek, Tadeusz Sobczyński, Artur Stefankiewicz, Anna Szwajca, Joanna Świetlik, Włodzimierz Urbaniak, Monika Wałęsa-Chorab, Rafał Wawrzyniak, Hanna Wójtowicz-Rajchel, Michał Zieliński, Anetta Zioła-Frankowska, Maria Ziółek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2020-02-24 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Danuta Barałkiewicz, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Iwona Binkowska, Romualda Bregier-Jarzębowska, Bogumił Brycki, Agata Dąbrowska, Beata Dudziec, Agnieszka Feliczak-Guzik, Marcin Frankowski, Rafał Frański, Dawid Frąckowiak, Joanna Gościańska, Anetta Hanć, Agnieszka Held, Grzegorz Hreczycho, Adam Huczyński, Ewa Janiszewska, Aldona Jankowska, Beata Jasiewicz, Renata Jastrząb, Małgorzata Kaczmarek, Andrzej Katrusiak, Anna Komasa, Jacek Komasa, Henryk Koroniak, Iwona Kowalczyk, Ireneusz Kownacki, Iwona Kurzyca, Marcin Kwit, Stefan Lis, Bogusława Łęska, Teresa Łuczak, Hieronim Maciejewski, Bronisław Marciniak, Andrzej Molski, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Martyna Nowak, Piotr Nowicki, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Tomasz Pędziński, Mariusz Pietrowski, Robert Pietrzak, Donata Pluskota-Karwatka, Izabela Pospieszna-Markiewicz, Tomasz Pospieszny, Robert Przekop, Magdalena Rapp, Iwona Rykowska, Marek Sikorski, Tadeusz Sobczyński, Artur Stefankiewicz, Anna Szwajca, Arkadiusz Szymański, Marcin Śmiglak, Joanna Świetlik, Maciej Trejda, Włodzimierz Urbaniak, Jędrzej Walkowiak, Monika Wałęsa-Chorab, Rafał Wawrzyniak, Maciej Zalas, Michał Zieliński, Anetta Zioła-Frankowska, Patrycja Żak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/2021" (w trakcie)

Okres: 2021-03-01 - 2021-09-30

Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Przemysław Andrzejewski, Danuta Barałkiewicz, Elżbieta Bartoszak-Adamska, Iwona Binkowska, Romualda Bregier-Jarzębowska, Bogumił Brycki, Agata Dąbrowska, Anna Dembska, Beata Dudziec, Agnieszka Feliczak-Guzik, Marcin Frankowski, Rafał Frański, Joanna Gościańska, Anetta Hanć, Agnieszka Held, Marcin Hoffmann, Agnieszka Janiak, Aldona Jankowska, Beata Jasiewicz, Mariusz Jaskólski, Renata Jastrząb, Karol Kacprzak, Małgorzata Kaczmarek, Anna Komasa, Izabela Komorowicz, Henryk Koroniak, Iwona Kowalczyk, Artur Kowalski, Ireneusz Kownacki, Mieczysław Kozłowski, Ewa Krystkowiak, Iwona Kurzyca, Stefan Lis, Bogusława Łęska, Teresa Łuczak, Hieronim Maciejewski, Przemysław Niedzielski, Izabela Nowak, Piotr Nowicki, Waldemar Nowicki, Radosław Pankiewicz, Violetta Patroniak, Piotr Pawluć, Tomasz Pędziński, Robert Pietrzak, Donata Pluskota-Karwatka, Tomasz Pospieszny, Piotr Przybylski, Iwona Rykowska, Krystyna Seifert, Izabela Sobczak, Tadeusz Sobczyński, Krzysztof Staninski, Artur Stefankiewicz, Arkadiusz Szymański, Marcin Śmiglak, Joanna Świetlik, Maciej Trejda, Włodzimierz Urbaniak, Jędrzej Walkowiak, Justyna Walkowiak-Kulikowska, Rafał Wawrzyniak, Maciej Zalas, Anetta Zioła-Frankowska, Patrycja Żak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.