Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium licencjackie

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 01-X-SEMLIC Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Seminarium licencjackie
Jednostka: Wydział Biologii
Grupy: 006. Biologia, stacjonarne, pierwszy stopień, rok 3, semestr 6
018. Biologia, specjalność Nauczanie Przyrody, stac., st. I, rok 3, semestr 6
028. Biotechnologia, stacjonarne, pierwszy stopień, rok 3, semestr 6
064. Ochrona środowiska, stacjonarne, pierwszy stopień, rok 3, semestr 6
Punkty ECTS i inne: 1.00
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2017/2018" (zakończony)

Okres: 2018-02-22 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Sławomir Borek, Maciej Gąbka, Anita Szwed, Piotr Ziółkowski
Prowadzący grup: Małgorzata Adamiec, Jakub Baranek, Marek Bąkowski, Paweł Bogawski, Andrzej Brzeg, Michał Budka, Konrad Celiński, Zbigniew Celka, Szymon Chowański, Ewa Chudzińska, Agnieszka Cieszyńska, Elżbieta Czarniewska, Mirosława Dabert, Magdalena Durda-Masny, Julia Durzyńska, Maciej Gąbka, Anna Goździcka-Józefiak, Magdalena Herdegen-Radwan, Mirosław Jurczyszyn, Katarzyna Kaszycka, Piotr Klimaszyk, Agnieszka Knopik-Skrocka, Ryszard Koczura, Mikołaj Kokociński, Edyta Konecka, Katarzyna Kowalczewska-Madura, Lechosław Kuczyński, Marlena Lembicz, Małgorzata Leśniewska, Sylwia Łukasik, Joanna Mokracka, Lucyna Mrówczyńska, Robert Nawrot, Ireneusz Odrzykoski, Ziemowit Olszanowski, Tomasz Osiejuk, Aleksandra Pełechata, Władysław Polcyn, Jan Sadowski, Bożena Sikora, Anna Skoracka, Małgorzata Słocińska, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Robert Sobkowiak, Michał Szcześniak, Ewa Szczuka, Piotr Szkudlarz, Lech Urbaniak, Justyna Wiland-Szymańska, Łukasz Wojtyla, Piotr Zduniak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2018/2019" (zakończony)

Okres: 2019-02-22 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Sławomir Borek, Maciej Gąbka, Anita Szwed, Piotr Ziółkowski
Prowadzący grup: Zbigniew Adamski, Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Daria Bajerlein, Jakub Baranek, Jakub Barylski, Rafał Bernard, Paweł Bogawski, Andrzej Brzeg, Sławomir Cerbin, Jagna Chmielowska-Bąk, Szymon Chowański, Ewa Chudzińska, Mirosława Dabert, Magdalena Durda-Masny, Julia Durzyńska, Agata Frątczak, Mirosław Jurczyszyn, Katarzyna Kaszycka, Piotr Klimaszyk, Agnieszka Knopik-Skrocka, Ryszard Koczura, Mikołaj Kokociński, Patryk Konieczny, Jakub Kosicki, Katarzyna Kowalczewska-Madura, Magdalena Krzesłowska, Sylwia Krzymińska, Lechosław Kuczyński, Teresa Lehmann, Marlena Lembicz, Sylwia Łukasik, Wojciech Magowski, Jerzy Michalik, Joanna Mokracka, Tomasz Osiejuk, Mariusz Pełechaty, Władysław Polcyn, Elżbieta Poręba, Katarzyna Raczyńska, Leszek Rychlik, Jan Sadowski, Sławomir Samardakiewicz, Anna Skoracka, Małgorzata Słocińska, Krzysztof Sobczak, Zofia Szweykowska-Kulińska, Monika Szymczak-Cendlak, Arkadiusz Urbański, Maria Katarzyna Wojciechowicz, Aleksandra Wojnicka-Półtorak, Łukasz Wojtyla, Piotr Zduniak, Joanna Ziomek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2020-02-24 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Sławomir Borek, Maciej Gąbka, Anita Szwed, Piotr Ziółkowski
Prowadzący grup: Małgorzata Adamiec, Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Alina Bączkiewicz, Marek Bąkowski, Rafał Bernard, Paweł Bogawski, Sławomir Borek, Justyna Broniarczyk, Konrad Celiński, Zbigniew Celka, Sławomir Cerbin, Jagna Chmielowska-Bąk, Ewa Chudzińska, Zbigniew Czapla, Renata Dondajewska-Pielka, Julia Durzyńska, Bartłomiej Gołdyn, Karolina Izbiańska-Jankowska, Katarzyna Kaszycka, Adam Kaznowski, Agnieszka Knopik-Skrocka, Ryszard Koczura, Patryk Konieczny, Magdalena Krzesłowska, Sylwia Krzymińska, Zofia Książkiewicz-Parulska, Teresa Lehmann, Marlena Lembicz, Robert Luciński, Sylwia Łukasik, Paweł Marciniak, Iwona Melosik, Joanna Mokracka, Robert Nawrot, Władysław Polcyn, Katarzyna Raczyńska, Leszek Rychlik, Sławomir Samardakiewicz, Mirosława Siatecka, Bożena Sikora, Anna Skoracka, Małgorzata Słocińska, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Robert Sobkowiak, Elżbieta Szeląg-Wasielewska, Piotr Szkudlarz, Jakub Szymkowiak, Arkadiusz Urbański, Alicja Warowicka, Maria Katarzyna Wojciechowicz, Piotr Ziółkowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/2021" (w trakcie)

Okres: 2021-03-01 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 15 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Sławomir Borek, Maciej Gąbka, Anita Szwed, Piotr Ziółkowski
Prowadzący grup: (brak danych)
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Seminarium - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.