Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Pracownia magisterska

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 01-X-PRACMAG-I Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Pracownia magisterska
Jednostka: Wydział Biologii
Grupy: 008. Biologia, stacjonarne, drugi stopień, rok 1, semestr 2
020. Biologia, spec. Nauczanie Biologii, stacjonarne, drugi stopień, rok 1, sem. 2
030. Biotechnologia, stacjonarne, drugi stopień, rok 1, semestr 2
066. Ochrona środowiska, stacjonarne, drugi stopień, rok 1, semestr 2
087. Neurobiologia, stacjonarne, drugi stopień, rok 1, semestr 2
Punkty ECTS i inne: 0 LUB 8.00 LUB 10.00 LUB 6.00 LUB 4.00 LUB 0.00 (w zależności od programu)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2017/2018" (zakończony)

Okres: 2018-02-22 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Julian Chmiel, Ewa Chudzińska, Zbigniew Czapla, Wojciech Karłowski
Prowadzący grup: Zbigniew Adamski, Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Marek Bąkowski, Rafał Bernard, Maria Anna Bobowicz, Justyna Broniarczyk, Katarzyna Buczkowska-Chmielewska, Konrad Celiński, Sławomir Cerbin, Ewa Chudzińska, Mirosława Dabert, Julia Durzyńska, Eliza Głowska, Ryszard Gołdyn, Anna Goździcka-Józefiak, Tomasz Hanć, Jan Holeksa, Artur Jarmołowski, Tomasz Joniak, Anna Juras, Mirosław Jurczyszyn, Andonis Karachitos, Adam Kaznowski, Hanna Kmita, Agnieszka Knopik-Skrocka, Ryszard Koczura, Magdalena Kosińska, Marta Krenz-Niedbała, Sylwia Krzymińska, Teresa Lehmann, Małgorzata Leśniewska, Grażyna Liczbińska, Agnieszka Ludwików, Sylwia Łukasik, Beata Messyasz, Agnieszka Mokrowiecka, Lucyna Mrówczyńska, Maciej Nowak, Ireneusz Odrzykoski, Ziemowit Olszanowski, Elżbieta Poręba, Jacek Radwan, Eliza Rybska, Mirosława Siatecka, Maciej Skoracki, Małgorzata Słocińska, Krzysztof Sobczak, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Robert Sobkowiak, Ewa Szczuka, Anita Szwed, Paweł Szymkowiak, Witold Wachowiak, Aleksander Winiecki, Joanna Ziomek, Piotr Ziółkowski, Rafał Zwolak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2018/2019" (zakończony)

Okres: 2019-02-22 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Małgorzata Arlet, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Jakub Baranek, Jakub Barylski, Marek Bąkowski, Arnold Bernaciak, Rafał Bernard, Paweł Bogawski, Małgorzata Borowiak, Andrzej Brzeg, Michał Budka, Zbigniew Celka, Szymon Chowański, Elżbieta Czarniewska, Magdalena Durda-Masny, Julia Durzyńska, Magdalena Herdegen-Radwan, Anna Juras, Mirosław Jurczyszyn, Andonis Karachitos, Anna Kasprowicz-Maluśki, Adam Kaznowski, Piotr Klimaszyk, Ryszard Koczura, Jakub Kosicki, Magdalena Kosińska, Marta Krenz-Niedbała, Sylwia Krzymińska, Lechosław Kuczyński, Marlena Lembicz, Grażyna Liczbińska, Beata Messyasz, Joanna Mokracka, Rafał Mól, Maciej Nowak, Ziemowit Olszanowski, Władysław Polcyn, Katarzyna Raczyńska, Jacek Radwan, Eliza Rybska, Mirosława Siatecka, Anna Skoracka, Krzysztof Sobczak, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Adrian Surmacki, Ewa Szczuka, Anita Szwed, Maciej Szymański, Sylwia Trambacz-Oleszak, Lech Urbaniak, Piotr Zduniak, Piotr Ziółkowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2020-02-24 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Jakub Barylski, Arnold Bernaciak, DAWID BIELEWICZ, Paweł Bogawski, Małgorzata Borowiak, Jagna Chmielowska-Bąk, Szymon Chowański, Ewa Chudzińska, Julia Durzyńska, Małgorzata Garnczarska, Maciej Gąbka, Tomasz Hanć, Jan Holeksa, Artur Jarmołowski, Wiesława Jarmuszkiewicz, Anna Kasprowicz-Maluśki, Adam Kaznowski, Piotr Klimaszyk, Hanna Kmita, Mikołaj Kokociński, Jakub Kosicki, Magdalena Kosińska, Marta Krenz-Niedbała, Magdalena Krzesłowska, Lechosław Kuczyński, Marlena Lembicz, Robert Luciński, Agnieszka Ludwików, Wojciech Magowski, Izabela Makałowska, Paweł Marciniak, Beata Messyasz, Lucyna Mrówczyńska, Maciej Nowak, Oskar Nowak, Tomasz Osiejuk, Władysław Polcyn, Katarzyna Raczyńska, Eliza Rybska, Leszek Rychlik, Sławomir Samardakiewicz, Mirosława Siatecka, Anna Skoracka, Małgorzata Słocińska, Krzysztof Sobczak, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Robert Sobkowiak, Michał Szcześniak, Anita Szwed, Zofia Szweykowska-Kulińska, Maciej Szymański, Joanna Wesoły, Aleksandra Wojnicka-Półtorak, Łukasz Wojtyla, Piotr Zduniak, Andrzej Zieleziński, Joanna Ziomek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/2021" (w trakcie)

Okres: 2021-03-01 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Ćwiczenia, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Małgorzata Adamiec, Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Daria Bajerlein, Jakub Barylski, Alina Bączkiewicz, Marek Bąkowski, Arnold Bernaciak, Jerzy Błoszyk, Paweł Bogawski, Małgorzata Borowiak, Justyna Broniarczyk, Andrzej Brzeg, Jagna Chmielowska-Bąk, Agnieszka Cieszyńska, Mirosława Dabert, Magdalena Durda-Masny, Julia Durzyńska, Agata Frątczak, Maciej Gąbka, Bartłomiej Gołdyn, Jarosław Gzyl, Tomasz Hanć, Jan Holeksa, Bogdan Jackowiak, Artur Jarmołowski, Mirosław Jurczyszyn, Łukasz Kaczmarek, Andonis Karachitos, Katarzyna Kaszycka, Ryszard Koczura, Magdalena Kosińska, Marta Krenz-Niedbała, Sylwia Krzymińska, Zofia Książkiewicz-Parulska, Marlena Lembicz, Robert Luciński, Paweł Marciniak, Joanna Mokracka, Robert Nawrot, Maciej Nowak, Oskar Nowak, Mikołaj Olejniczak, Tomasz Osiejuk, Aneta Piechalak, Katarzyna Raczyńska, Jacek Radwan, Leszek Rychlik, Anna Skoracka, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Michał Szcześniak, Elżbieta Szeląg-Wasielewska, Anita Szwed, Sylwia Trambacz-Oleszak, Lech Urbaniak, Arkadiusz Urbański, Alicja Warowicka, Justyna Wiland-Szymańska, Maria Wojterska, Tomasz Wyka, Piotr Ziółkowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Zaliczenie z notą
Ćwiczenia - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.