Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 01-PHD-X-SEMINA Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Seminarium
Jednostka: Wydział Biologii
Grupy:
Punkty ECTS i inne: (brak)
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2017/2018" (zakończony)

Okres: 2017-10-01 - 2018-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 7 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Zbigniew Adamski, Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Edward Baraniak, Alina Bączkiewicz, Johannes Bluijssen, Sławomir Borek, Małgorzata Borowiak, Janusz Bujnicki, Sławomir Cerbin, Julian Chmiel, Ewa Chudzińska, Elżbieta Czarniewska, Jacek Dabert, Mirosława Dabert, Maciej Gąbka, Anna Goździcka-Józefiak, Tomasz Hanć, Jan Holeksa, Bogdan Jackowiak, Artur Jarmołowski, Wiesława Jarmuszkiewicz, Wojciech Karłowski, Piotr Klimaszyk, Hanna Kmita, Mikołaj Kokociński, Magdalena Kosińska, Sylwia Krzymińska, Lechosław Kuczyński, Marlena Lembicz, Krzysztof Leśniewicz, Robert Luciński, Agnieszka Ludwików, Izabela Makałowska, Szymon Matuszewski, Iwona Melosik, Beata Messyasz, Robert Nawrot, Mikołaj Olejniczak, Ziemowit Olszanowski, Tomasz Osiejuk, Andrzej Pacak, Mariusz Pełechaty, Janusz Piontek, Elżbieta Poręba, Katarzyna Raczyńska, Jacek Radwan, Paweł Ręk, Grzegorz Rosiński, Michał Rurek, Mirosława Siatecka, Anna Skoracka, Maciej Skoracki, Krzysztof Sobczak, Adrian Surmacki, Michał Szcześniak, Anita Szwed, Zofia Szweykowska-Kulińska, Witold Wachowiak, Joanna Wesoły, Przemysław Wojtaszek, Borys Wróbel, Tomasz Wyka, Piotr Ziółkowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2018/2019" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 7 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Zbigniew Adamski, Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Małgorzata Arlet, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Edward Baraniak, Alina Bączkiewicz, Johannes Bluijssen, Sławomir Borek, Małgorzata Borowiak, Julian Chmiel, Ewa Chudzińska, Elżbieta Czarniewska, Jacek Dabert, Mirosława Dabert, Julia Durzyńska, Maciej Gąbka, Anna Goździcka-Józefiak, Tomasz Hanć, Jan Holeksa, Artur Jarmołowski, Wiesława Jarmuszkiewicz, Wojciech Karłowski, Andrzej Kaźmierski, Piotr Klimaszyk, Hanna Kmita, Mikołaj Kokociński, Magdalena Kosińska, Sylwia Krzymińska, Marlena Lembicz, Agnieszka Ludwików, Izabela Makałowska, Szymon Matuszewski, Beata Messyasz, Mikołaj Olejniczak, Ziemowit Olszanowski, Tomasz Osiejuk, Mariusz Pełechaty, Janusz Piontek, Katarzyna Raczyńska, Jacek Radwan, Paweł Ręk, Michał Rurek, Leszek Rychlik, Anna Skoracka, Maciej Skoracki, Krzysztof Sobczak, Adrian Surmacki, Ewa Szczuka, Zofia Szweykowska-Kulińska, Lidia Trocha, Witold Wachowiak, Joanna Wesoły, Przemysław Wojtaszek, Borys Wróbel, Piotr Ziółkowski, Rafał Zwolak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 7 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Małgorzata Arlet, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Edward Baraniak, Alina Bączkiewicz, Johannes Bluijssen, Sławomir Borek, Małgorzata Borowiak, Jan Brezovsky, Ewa Chudzińska, Elżbieta Czarniewska, Mirosława Dabert, Maciej Gąbka, Tomasz Hanć, Jan Holeksa, Wiesława Jarmuszkiewicz, Łukasz Kaczmarek, Wojciech Karłowski, Andrzej Kaźmierski, Piotr Klimaszyk, Hanna Kmita, Mikołaj Kokociński, Patryk Konieczny, Magdalena Kosińska, Marlena Lembicz, Robert Luciński, Agnieszka Ludwików, Wojciech Magowski, Izabela Makałowska, Beata Messyasz, Mikołaj Olejniczak, Tomasz Osiejuk, Mariusz Pełechaty, Katarzyna Raczyńska, Jacek Radwan, Paweł Ręk, Michał Rurek, Eliza Rybska, Leszek Rychlik, Anna Skoracka, Krzysztof Sobczak, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Ewa Szczuka, Zofia Szweykowska-Kulińska, Witold Wachowiak, Joanna Wesoły, Przemysław Wojtaszek, Borys Wróbel, Piotr Ziółkowski, Rafał Zwolak, Marek Żywicki
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Rok akademicki 2020/2021" (w trakcie)

Okres: 2020-10-01 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 7 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Magdalena Arasimowicz-Jelonek, Agnieszka Bagniewska-Zadworna, Alina Bączkiewicz, Sławomir Borek, Małgorzata Borowiak, Jan Brezovsky, Mirosława Dabert, Maciej Gąbka, Tomasz Hanć, Jan Holeksa, Łukasz Kaczmarek, Wojciech Karłowski, Piotr Klimaszyk, Hanna Kmita, Mikołaj Kokociński, Patryk Konieczny, Marlena Lembicz, Robert Luciński, Agnieszka Ludwików, Izabela Makałowska, Mikołaj Olejniczak, Mariusz Pełechaty, Katarzyna Raczyńska, Jacek Radwan, Paweł Ręk, Leszek Rychlik, Krzysztof Sobczak, Ewa Sobieszczuk-Nowicka, Ewa Szczuka, Zofia Szweykowska-Kulińska, Lidia Trocha, Joanna Wesoły, Piotr Ziółkowski, Rafał Zwolak, Marek Żywicki
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.