Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Systematyka i filogeneza zwierząt

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 01-N-SYSFILZWIE Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Systematyka i filogeneza zwierząt
Jednostka: Wydział Biologii
Grupy: 001. Biologia, stacjonarne, pierwszy stopień, rok 1, semestr 1
Punkty ECTS i inne: 0 LUB 6.00 LUB 8.00 (w zależności od programu)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: (brak danych)

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2017/2018" (zakończony)

Okres: 2017-10-01 - 2018-02-21
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin więcej informacji
Zajęcia laboratoryjne, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Adam Głazaczow, Andrzej Kaźmierski, Bożena Sikora
Prowadzący grup: Łukasz Broda, Adam Głazaczow, Mirosław Jurczyszyn, Andrzej Kaźmierski, Natalia Marciniak-Musiał, Marek Przewoźny, Bożena Sikora, Natalia Szudarek-Trepto, Urszula Walczak, Joanna Ziomek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Egzamin
Wykład - Egzamin
Zajęcia laboratoryjne - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2018/2019" (zakończony)

Okres: 2018-10-01 - 2019-02-21
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin więcej informacji
Zajęcia laboratoryjne, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Adam Głazaczow, Andrzej Kaźmierski, Bożena Sikora
Prowadzący grup: Adam Głazaczow, Mirosław Jurczyszyn, Andrzej Kaźmierski, Jerzy Michalik, Marek Przewoźny, Bożena Sikora, Urszula Walczak, Joanna Ziomek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Egzamin
Wykład - Egzamin
Zajęcia laboratoryjne - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-23
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin więcej informacji
Zajęcia laboratoryjne, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Bożena Sikora
Prowadzący grup: Adam Głazaczow, Mirosław Jurczyszyn, Andrzej Kaźmierski, Martyna Marciniak, Jerzy Michalik, Marek Przewoźny, Bożena Sikora, Urszula Walczak, Joanna Ziomek
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Egzamin
Wykład - Egzamin
Zajęcia laboratoryjne - Zaliczenie z notą

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2020/2021" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-02-28
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Wykład, 30 godzin więcej informacji
Zajęcia laboratoryjne, 60 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: Bożena Sikora
Prowadzący grup: Marek Bąkowski, Adam Głazaczow, Mirosław Jurczyszyn, Andrzej Kaźmierski, Jerzy Michalik, Bożena Sikora, Urszula Walczak
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Przedmiot - Egzamin
Wykład - Egzamin
Zajęcia laboratoryjne - Zaliczenie z notą
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.