| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | 8:00, gr.10 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Łukasz Nowak, Violetta Prusińska | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.22 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Julia Jóźwiak, Łukasz Nowak, Dariusz Perkowski, Łukasz Stypa, Agata Szeklicka | 9:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Maciej Czaronek, Maciej Wojciechowski | 9:30, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Maciej Wojciechowski | | | 9:30, gr.7 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Maciej Palka, Michał Szymański | | | 9:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Dariusz Perkowski | 9:30, gr.17 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Maciej Wojciechowski | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | 11:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Łukasz Nowak, Violetta Prusińska | 11:00, gr.11 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Damian Lisiecki, Maciej Palka | | 11:00, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 3 bud.505), Maciej Wojciechowski | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 12:30, gr.5 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Paweł Kantorski, Fryderyk Musielak, Andrzej Witkowski | | 12:30, gr.9 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Paweł Kantorski, Michał Szymański, Andrzej Witkowski | | 12:30, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Barbara Machyna, Maciej Palka, Wojciech Weiss | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | 14:00, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Paweł Kantorski, Fryderyk Musielak, Andrzej Witkowski | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 15:30, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Maciej Czaronek, Julia Jóźwiak, Maciej Palka, Dariusz Perkowski, Piotr Szafarkiewicz, Michał Szymański | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | 17:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Maciej Czaronek, Julia Jóźwiak, Maciej Palka, Dariusz Perkowski, Piotr Szafarkiewicz, Michał Szymański | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|