| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.2 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Damian Lisiecki, Jakub Wieczorek | | | 8:00, gr.12 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Bartosz Hekiert | | 8:00, gr.16 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Łukasz Nowak | 8:00, gr.15 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Fryderyk Musielak, Agata Szeklicka, Wojciech Weiss | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:30, gr.3 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Karolina Nadolska, Piotr Ogarzyński, Michał Szymański | | | 9:30, gr.13 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Bartosz Hekiert | | 9:30, gr.19 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Łukasz Nowak | 9:30, gr.18 Zajęcia wychowania fizycznego (1 bud.540), Fryderyk Musielak, Agata Szeklicka, Wojciech Weiss | | 9:30, gr.26 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 1 bud.505), Maciej Palka, Michał Szymański | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | 11:00, gr.4 Zajęcia wychowania fizycznego (s.Hala - boisko 2 bud.505), Dariusz Perkowski, Filip Przymusiński, Jolanta Tomczak | | | 11:00, gr.14 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Bartosz Hekiert | | 11:00, gr.21 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Łukasz Nowak | | 11:00, gr.27 Zajęcia wychowania fizycznego (2-gorna bud.550), Maciej Czaronek, Karolina Nadolska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 12:30, gr.22 Zajęcia wychowania fizycznego (1-dolna bud.550), Łukasz Nowak | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | 14:00, gr.6 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Maciej Wojciechowski | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | 15:30, gr.24 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Maciej Wojciechowski | 15:30, gr.23 Zajęcia wychowania fizycznego (3 - Sala do aerobiku bud.560), Dariusz Perkowski, Piotr Szafarkiewicz | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | 17:00, gr.25 Zajęcia wychowania fizycznego (1 - Hala bud.560), Dariusz Perkowski, Piotr Szafarkiewicz | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|